Kłótnia o zdjęcie Korwina na Facebooku Tyszki
ONS
Newsy

Kłótnia o zdjęcie Korwina na Facebooku Tyszki. Marcin dopiekł fanowi

Nie wszyscy podzielili krytykę Korwina

Janusz Korwin-Mikke to chyba najbardziej kontrowersyjny polski polityk. Obecnie urzęduje w Brukseli, gdzie jako europoseł bierze udział w posiedzeniach Parlamentu Europejskiego. Choć "bierze udział" to chyba w jego przypadku zbyt wiele powiedziane, szczególnie w świetle zdjęcia, które kilka dni temu obiegło internet. Przypomnijmy: Ale wstyd! Przez TO zdjęcie Korwina-Mikkego z Europarlamentu śmieje się z nas cała Europa

Nie trzeba chyba dodawać, że zdjęcie śpiącego posła nie spotkało się ze zbyt pozytywną reakcją zdecydowanej większości internautów, którzy uznali, że Korwin przynosi nam za granicą wstyd. Podobnego zdania był m.in. Marcin Tyszka, która na swoim Facebooku wyznał, że widząc takie zachowanie Mikkego, żałuje, że jest Polakiem. W identycznym tonie utrzymana były niemal wszystkie komentarze pod zdjęciem na fanpage''u fotografa.
 

Wstyd , wstyd , wstyd .... Patrząc na tego pana wstydzę sie że mam polski paszport .... - skwitował krótko.Znaleźli się jednak i tacy, którym tak ostra krytyka Korwina nie przypadła do gustu. Jeden ze szczególnie złośliwych komentarzy pewnego użytkownika opublikował sam Tyszka.
 

Marcin Tyszka on ma coś czego nie masz ty chłoptasiu.... to za czym tak tęsknisz a mianowicie.... jaja. Wstydzę się, że nie mamy takiego prawa jak u ruskich wtedy byś był chociaż trochę męski a póki co bliżej ci do Konczity Wurst - napisał mężczyzna.


Fotograf nie pozostał mu oczywiście dłużny, wyśmiewając zdjęcie komentującego.
 

wlasnie znalazem prawdziwy klejnot w komentarzach pod zdjeciem Korwina ... Krzysiek to prawdziwy superman w gebie( to widac na zalaczonyn obrazku ) i zapewne w zyciu tez -;) no i jaja to on ma... przynajmniej wiemy kto glosowal na spiacego wasacza -:) tylko po co on traci czas i wchodzi na ten profil, ha ha... - odpowiedział Tyszka.


Musimy więc zadać wam tradycyjne pytanie - kto ma rację?

Zobacz: W Top Model mają już pierwszego faworyta. Tyszka: "Nigdy kogoś takiego nie spotkałem"

Tyszka kłóci się z fanem na Facebooku

 

Wystawna kolacja dla gwiazd zorganizowana przez Marcina Tyszkę:

Janusz Korwin Mikke ukarany za rasizm
ONS
Newsy
Wstyd na całą Europę! Korwin Mikke ukarany za rasistowskie hasła
Został srogo ukarany przez Unię

Janusz Korwin Mikke od początku swojej działalności politycznej wzbudzał ogromne kontrowersje. Słynie nie tylko z szokujących poglądów, ale i skandalicznego zachowania, przez które nie raz przyniósł Polsce wstyd. Niedawno zasnął podczas jednego z przemówień w Parlamencie Europejskim. Przypomnijmy:  Ale wstyd! Przez TO zdjęcie Korwina-Mikkego z Europarlamentu śmieje się z nas cała Europa To jednak nie wszystko. Polityk w jednym z ostatnich wywiadów powiedział coś, co znów oburzyło całą Europę. Korwin zabrał głos w sprawie bezrobocia młodych osób w Europie, porównując ich do czarnoskórych osób: Mamy 20 milionów bezrobotnych Europejczyków, którzy są czarnuchami Europy . Tak, 20 milionów młodych ludzi jest traktowanych jak czarnuchy - mówił poseł Te słowa nie spodobały się Parlamentowi Europejskiemu, który zauważył, że Mikke wyznaje poglądy o charakterze rasistowskim. Dlatego też organizacja postanowiła ukarać posła. Korwin straci 10 diet europosła. W sumie jego wypowiedzi będą kosztowały go trzy tysiące euro. Ile jeszcze wstydu przyniesie nam poseł? Stach się bać. Zobacz:  Szok! Korwin-Mikke uderzył znanego polityka     Barack Obama w Polsce:

Janusz Korwin Mikke zasnął w Parlamencie Europejskim
ONS
Newsy
Ale wstyd! Przez TO zdjęcie Korwina-Mikkego z Europarlamentu śmieje się z nas cała Europa
Kompromitującą fotkę wrzucił zagraniczny poseł

Janusz Korwin-Mikke nie bez powodu należy do grona najbardziej kontrowersyjnych polskich polityków. Słynie z szokujących wręcz poglądów, a jego ekspresja, tak chętnie wykorzystywana przez producentów programów publicystycznych, to popis bezczelności, a czasami wręcz chamstwa. Nie ma wątpliwości, że Mikke zdążył już przekroczyć wiele granic. Przypomnijmy: Szok! Korwin-Mikke uderzył znanego polityka Polityk przebywa obecnie w Brukseli, gdzie bierze udział w posiedzeniach Parlamentu Europejskiego. Mikke słynie z proklamowania swojej nienawiści wobec Unii Europejskiej, ale decyzją wyborców znalazł się w gronie polskich europosłów. Niestety, wiążę się to z kolejnymi kompromitacjami naszego kraju na arenie międzynarodowej. W sieci robi już furorę zdjęcie zamieszczone na Twitterze przez zagranicznego posła, który przyłapał śpiącego Mikke podczas jednego z posiedzeń. I to w pierwszej ławce.   Anty-europejski, pro-senny: Polski prawicowiec Korwin Mikke śpi podczas przemówienia włoskiej minister Federiki Guidi - czytamy pod zdjęciem opublikowanym przez Michela Reimon . Zdaje się, że wszyscy, którzy oddali swój głos w wyborach do Parlamentu Europejskiego na Korwina-Mikke mają teraz dobry moment na refleksję. Zobacz: WSTYD! Kac Wawa najgorszym filmem na świecie Spotkanie polskich polityków i Baracka Obamy:

Janusz Korwin Mikke zasnął w Parlamencie Europejskim
ONS
Newsy
Korwin-Mikke tłumaczy się z rażącej wpadki. Trochę nagina fakty
Przy okazji obraża islamistów

Janusz Korwin Mikke od jakiegoś czasu pełni funkcję europosła. To właśnie w Parlamencie Europejskim miała miejsce sytuacja absolutnie bez precedensu, kiedy to prawicowy polityk zasnął podczas jednego z posiedzeń. Zdjęcie skompromitowało całą Polskę i zapewniło nam masę prześmiewczych publikacji. Przypomnijmy:  Ale wstyd! Przez TO zdjęcie Korwina-Mikkego z Europarlamentu śmieje się z nas cała Europa Długo nie musieliśmy czekać na komentarz samego zainteresowanego, który na swoim Facebooku napisał, że... wcale nie spał, a słuchał przemówienia z zamkniętymi oczami. Przy okazji, porównuje siebie do Winstona L.S.Churchilla (tak, tego Churchilla) - premiera Wielkiej Brytanii, laureata literackiej nagrody Nobla. Po pierwsze: to, że ktoś słucha z zamkniętymi oczami, nie znaczy, że śpi. Po drugie: gdybym spał, byłby to tylko dowód, że przemówienie jest POTWORNIE nudne. Po trzecie: gdy śp.Winston L.S.Churchill na jakiejś naradzie Torysów przymknął oczy, dwaj młodzi torysi przechodząc obok powiedzieli: "Biedny, stary Winston! On już ledwo co widzi..." na co Churchill, nie otwierając oczu: "...i słuch ma coraz słabszy... Cytat (nie całkiem się z nim zgadzam...): "Islam u człowieka jest tak samo niebezpieczny, jak wścieklizna u psa" - pisze Janusz Korwin-Mikke Wierzycie mu? Zobacz: Szok! Korwin-Mikke uderzył znanego polityka   Wizyta Baracka Obamy w Polsce: 

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner