Marcin Prokop

Marcin Prokop poprowadzi nowe show w TVN! Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek programu?

Marcin Prokop

TVN szykuje wielką niespodziankę dla fanów... klocków lego! Okazuje się, że stacja już wkrótce pokaże nowe show, w którym uczestnicy będą walczyć ze sobą układajac właśnie te kultowe klocki. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, program "Lego Masters" poprowadzi uwielbiany przez widzów Marcin Prokop. Kiedy ruszy emisja pierwszego sezonu show? 

Nowy program na antenie TVN

Nowy program TVN to Polska wersja brytyjskiego formatu, który zadebiutował na antenie w 2017 roku. W "Lego Masters" kilka par układa klocki lego, a efekty ich pracy ocenia jury. W każdym odcinku z programem żegna się jedna para, a w finale najlesze duety zawalczą o nagrodę główną czyli 100 tysięcy złotych. Gospodarzem nowego show zostanie Marcin Prokop, którego do tej pory mogliśmy zoabczyć m.in. w "Dzień Dobry TVN" czy "Mam talent". 

Bardzo się cieszę, że poprowadzę ten program. Poza tym, że zapowiada się fajne, rozrywkowe show, będzie to przede wszystkim opowieść o ludzkiej kreatywności, nieskrępowanej wyobraźni, zespołowej współpracy oraz dobrej zabawie czyli wszystkim tym, co uznaję w życiu za ważne - wirtualnemedia.pl cytują Marcina Prokopa. 

Według medialnych doniesień castingi do nowego show rozpoczęły się w połowie czerwca. Premiera pierwszego odcinka "Lego Masters" jest zaplanowana na jesień. 

Będziecie oglądać nowy program prowadzony przez Marcina Prokopa? My z pewnością!

Zobacz także: Dorota Wellman i Marcin Prokop odchodzą z "Dzień Dobry TVN"?! Jest komentarz

Marcin Propok poprowadzi nowe show TVN.

 

Będziecie oglądać program "Lego Masters"?

Marcin Prokop

 

Więcej na temat Marcin Prokop
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41