Marcin Prokop stracił pracę
ONS

Marcin Prokop stracił pracę. Co dalej z jego karierą?

Marcin Prokop stracił pracę
ONS

Marcin Prokop jest jedną z najbardziej lubianych telewizyjnych postaci. Dziennikarz jest nie tylko gospodarzem "Dzień Dobry TVN", ale także konferansjerem. Prezenter od października zeszłego roku był również redaktorem naczelnym tygodnika "Przekrój". Kierowaniem tytułem pomagała mu Zuza Ziomecka.

Jak poinformował dziś branżowy serwis Wirtualnemedia.pl z tytułem żegnają się obecni naczelni. Prokop i Ziomecka w redakcji "Przekroju będą pracowali jeszcze do końca września. Zarząd Geremi Media, do którego należy tytuł podają taką decyzję, gdyż sprzedaż tygodnika ciągle spadała.

Kultowy polski tytuł przed zniknięciem z rynku uratować ma specjalnie do tego powołana fundacja.

- Przy tak dużej ilości tygodników opinii i przy takiej sprzedaży “Przekroju” trudno z niego zrobić pismo rentowne. Fundacja jest bardzo dobrym pomysłem, aby dalej wydawać ten tytuł - przytacza wypowiedź jednego ze specjalistów w branży serwis Wirtualnemedia.pl.


Przypomnijmy, że "Przekrój" pod opieką Marcina Prokopa przeszedł szereg zmian, które jak widać nie podniosły sprzedaży tytułu. Na szczęście dziennikarz jest tak obrotny, że z pewnością znajdzie sobie nowe zajęcie.

Zobacz: Wellman do Prokopa na dzień dobry: Spier***aj

Więcej na temat Marcin Prokop
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39