Marcin Mroczek w szarej marynarce
ons.pl

Marcin Mroczek długo walczył o dziecko. Ostatecznie... wymodlił sobie potomka

Marcin Mroczek w szarej marynarce
ons.pl

Marcin Mroczek już wkrótce zostanie tatą! Aktor wraz z żoną podobno długo starali się o dziecko. A gdy wszystkie metody zawiodły, Marcin postanowił odwołać się do wiary. Ponieważ oboje z żoną są głęboko wierzącymi katolikami, w staraniach o dziecko wspierali się modlitwą. Co więcej, podobno wybrali się nawet na pielgrzymkę w tej intencji! I według Marcina Mroczka właśnie to poskutkowało! Para spodziewa się dziecka. Marcin już kompletuje wyprawkę dla dziecka! A pomoc przy niemowlęciu zapowiedziała już nawet jego serialowa koleżanka - Kasia Cichopek.

Bardzo chcieli tego dziecka, ale ich starania nie przynosiły skutku. Oboje są wierzący, więc żadne metody sztucznego wspomagania płodności nie wchodziły w grę. Marcin stwierdził, że pomoże im intensywna modlitwa - powiedział na łamach portalu fakt24.pl znajomy z otoczenia pary.

Pielgrzymka na Jasną Górę była na tyle ważna dla aktora, że relacja z niej pojawiła się nawet na facebookowym profilu Marcina:

Fantastyczny dzień z niesamowitymi młodymi ludźmi spędzony na modlitwie, rozmowach, śpiewie.

 

 

40 km okraszone kilkoma odciskami:) Fantastyczny dzień z niesamowitymi młodymi ludźmi spędzony na modlitwie, rozmowach, śpiewie.

Posted by Marcin Mroczek on 6 sierpnia 2015

Marcin Mroczek z żoną

 

Marcin Mroczek wziął ślub z Marleną Muranowicz w 2013 roku
East News

 

Aktor wkrótce zostanie ojcem

 

Marcin Mroczek
AKPA

 

 

 

 

Więcej na temat Marcin Mroczek
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01