Marcin Hakiel po burzliwym rozstaniu ze swoją żoną, Katarzyną Cichopek, postanowił nie tracić czasu i zajął się kształtowaniem swojego wyglądu. Za cel wyznaczył sobie regularne treningi i wypracowanie bardziej umięśnionej sylwetki. Efekty jego pracy są niesamowite. Warto zobaczyć najnowsze zdjęcia paparazzi tancerza.

Reklama

Marcin Hakiel i jego imponująca muskulatura

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek mają przed sobą stresujący czas. Jak donoszą media, w sierpniu ma odbyć się pierwsza rozprawa rozwodowa. Eks partnerzy podjęli decyzję o wspólnym wychowywaniu dzieci, oboje starają się spędzać z nimi czas po równo. Ostatnio Marcin Hakiel zdecydował się spełnić marzenia swoich pociech i zabrał je na wakacje do USA. W tym czasie Katarzyna Cichopek mogła skupić się na karierze i pracy na trzech planach zdjęciowych: "M jak miłość", "Pytania na śniadanie" oraz nad jej nowym projektem, czyli jurorowaniem w "You Can Dance".

Po rozstaniu tancerz postanowił diametralnie zmienić swój wizerunek. Najpierw przefarbował włosy na jasny, platynowy blond (z czego szybko zrezygnował), ostro zaczął pracę nad zbudowaniem bardziej umięśnionej i wyrzeźbionej sylwetki. W mediach coraz częściej pojawiają się zaś informacje, że Marcin Hakiel ma nową partnerkę... Czyżby trenował właśnie dla niej?

paparazzi

Wygląda na to, że Marcin Hakiel w wolnych chwilach regularnie ćwiczy na siłowni, a także przeszedł na dietę. Znalazł także nową pasję, jaką jest boks. Coraz częściej gwiazdor dzieli się postępami ze swojej przemiany oraz treningami na profilach w mediach społecznościowych. Zaangażowany sportowiec dba o siebie podczas urozmaiconych treningów takich jak trening siłowy czy cardio. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Zobacz także: Marcin Hakiel spełnił marzenie swoich dzieci! "Super, dzielny tata"

Zobacz także
paparazzi
paparazzi
paparazzi
Reklama
Reklama
Reklama