Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek na nowo buduje swoje życie u boku tajemniczej Dominiki. Do tej pory tancerz skrycie ukrywał jej wizerunek, a jego ukochana starała się pozować w sieci jedynie plecami do obiektywu. Tym razem zakochani zrobili wyjątek. Marcin Hakiel pokazał relację z rodzinnego wypadu do muzeum, a my patrzymy tylko na jego partnerkę! To pierwsze takie zdjęcie, na którym widać twarz pięknej Dominiki!

Reklama

Marcin Hakiel w końcu pokazał twarz partnerki

Marcin Hakiel coraz śmielej pokazuje światu kolejne kadry z nową partnerką. Niedawno Marcin Hakiel chwalił się romantyczną randką z ukochaną, a w sieci zawrzało. Tuż obok licznych gratulacji i zachwytów nad sylwetką kobiety, nie zabrakło także porównań tajemniczej Dominiki do byłej żony tancerza - Katarzyny Cichopek.

Partnerka Marcina Hakiela szybko zareagowała na porównania do Katarzyny Cichopek, z niezwykłą gracją komentując kąśliwe komentarze internautów. I choć sprawa nieco przycichła, teraz zakochani znów są na ustach wszystkich. Marcin Hakiel bowiem pierwszy raz pokazał twarz swojej partnerki. W miniony weekend zakochani w towarzystwie swoich córek udali się do Muzeum Życia w PRL-u. Dziewczynki doskonale się bawiły, a i z twarzy Marcina Hakiela i jego ukochanej też nie schodziły uśmiechy.

Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał nową ukochaną, a w komentarzach burza. Stanął w obronie Katarzyny Cichopek

Choć na opublikowanym przez Marcina Hakiela zdjęciu, jego partnerka Dominika ma oczy przysłonięte okazałymi okularami przeciwsłonecznymi, widać, że tajemnicza blondynka ma delikatną słowiańską urodę, promienny, zarażający uśmiech i wyjątkowe wyczucie stylu.

Zobacz także
Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kłócili się pod szkołą. O co poszło? "Często rozmawiają w taki sposób"

Na wyjście do muzeum partnerka Marcina Hakiela postawiła na klasyczną elegancję. Białe spodnie typu wide leg połączyła z błękitną koszulą, białymi butami na obcasie oraz kremowym, wełnianym płaszczem. Do tego spore okulary przeciwsłoneczne i mała torebka w karmelowym kolorze. Klasa!

Także fani tancerza są zachwyceni tym, że pomimo iż ostatnio Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zostali przyłapani przez paparazzi na kłótni pod szkołą swoich dzieci, potrafią zgodnie dzielić się opieką nad pociechami. Nie zabrakło też komplementów kierowanych w stronę ukochanej tancerza.

- Przyjemnie na Was popatrzeć.

- Pani Dominika piękna kobieta???? na takie kadry chyba wszyscy czekaliśmy❤️ DUUUŻO MIŁOŚCI

- Mega???????????? - piszą fani na Instagramie Marcina Hakiela.

Reklama

Myślicie, że niebawem zakochani zrobią kolejny krok, a tajemnicza Dominika pokaże się w pełnej okazałości?

Instagram @marcinhakiel
Instagram @marcinhakiel
Reklama
Reklama
Reklama