Marcin hakiel z córką i Katarzyna Cichpek
marcinhakiel/Instagram
Newsy

Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z córką, a fani krytykują... Katarzynę Cichopek!

Marcin Hakiel uwielbia chwalić się chwilami spędzonymi z dziećmi. Od rozstania z Katarzyną Cichopek robi to bardzo często. Co ciekawe, dostaje się za to aktorce...

Rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek było niemałym zaskoczeniem. Para dość często chwaliła się swoją miłością w mediach społecznościowych, publikowała liczne rodzinne zdjęcia... Gdy oboje umieścili oświadczenie o rozstaniu, fani oskarżyli parę, że przez cały czas udawała swoje uczucie, ale próbują również dowiedzieć się, kto zawinił. Spora część internautów ostro krytykuje teraz Katarzynę Cichopek, a wszystko przez nowe zdjęcie Marcina Hakiela!

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Katarzyna Cichopek w ogniu krytyki! "Ma w głowie tylko kasę" Marcin Hakiel stanął w obronie byłej partnerki?

Marcin Hakiel bardzo się zmienił po rozstaniu ze swoją żoną. Tancerz przeszedł metamorfozę wizerunku, o wiele częściej "rozmawia" z internautami organizując różne Q&A na Instagramie, pokazuje dużo zdjęć ze swoimi dziećmi. Tak naprawdę to właśnie Marcin Hakiel ujawnia nieco więcej szczegółów dotyczących rozstania, podczas gdy Katarzyna Cichopek milczy. Wśród wielu pytań, które zadawali tancerzowi fani, pojawiały się głównie te dotyczące dzieci lub aktualnego miejsca zamieszkania. Marcin Hakiel zdradził, że wciąż mieszka w swoim dawnym mieszkaniu i to Katarzyna Cichopek się wyprowadziła. Tancerz spędza teraz dużo więcej czasu z dziećmi i uroczymi zdjęciami chwali się na swoim Instagramie. Najnowsze zdjęcie z córką Heleną rozczuliło fanów:

- Tata na medal😍👏

- Ależ te dzieciaki mają dobrego ojca, tyle atrakcji im zapewnia 😍

- Super Panie Marcinie. Jest Pan Wspaniały Ojcem - zachwycają się fani.

Wesoła fotografia taty z córką spowodowała, że fani zaczęli ostro krytykować Katarzynę Cichopek. Ich zdaniem gwiazda "M jak miłość" nie ma takiego podejścia do dzieci, jak jej mąż.

Zobacz także: Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?

Fani zauważają, że to Marcin Hakiel częściej publikuje zdjęcia z dziećmi, natomiast Katarzyna Cichopek prowadzi swój profil, skupiając się na reklamowaniu różnych produktów. Pod zdjęciem Hakiela z córką fani rozpisują się:

- Bardzo fajny profil naturalny bez reklam i Tata z córką...a Pani Cichopek to same reklamy kasa i kasa.

- Super, że spędzasz tyle czasu z dziećmi, widać, że nie sława jest na pierwszym miejscu, ciuchy itp... Tylko normalność, po prostu inne wartości. Brawo dla Ciebie, bo w tych czasach coraz mniej jest takich ludzi. Bawcie się dobrze.

- Brawa dla Ciebie za to, że jesteś tak cudownym ojcem. Widać, że dzieci kochają tatę a Kaśka ma parcie na szkło i sławę. Chyba jej uderzyła woda sodowa do głowy i myśli, że wszystkie rozumy zjadła. Szkoda mi Ciebie Marcin.

- To się nazywa miłość Taty do Córki a p. Kasia tylko reklamy i Kurzajewski - krytykują fani.

Sam Hakiel w rozmowie z "Faktem" przyznaje:

Jesteśmy osobami znanymi, więc to, co się wydarzyło, mocniej dotyka nasze dzieci. Nie chcę komentować tego, co się stało, bo właśnie dzieci są teraz dla mnie najważniejsze i zależy mi na ich dobrze i spokoju - mówi Hakiel.

Zobacz także: Co łączy Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego? Przyjaźń czy romans?

Wiktory 2021: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
AKPA Piętka Mieszko

Jedna z internautek podała nawet przykłady, chcąc udowodnić, że Katarzyna Cichopek zwraca dużą uwagę na finanse. Fanka nawiązuje do podziału majątku Hakiela i Cichopek, który okazał się dość łatwy. Mimo 17-letniego stażu małżeństwa para miała osobne konta i dzieliła się wydatkami na pół!

- Pani Kasia kocha pieniądze. Małżeństwo z osobnymi kontami to układ, nie małżeństwo. Płacenie po połowie i jakieś inne wariacje. Ostatnio oglądałam wydanie "Pytania na śniadanie" z panią Cichopek. Chciałam się jej przyjrzeć. Wcześniej nie widziałam jej w tym programie. I co? Jest taka sama jak Instagramie. Na co zwraca uwagę? Na pieniądze. W rozmowie o Idze Świątek jedyne, co miała do dodania to to, że zaraz przyjdą propozycje reklamowe. A w rozmowie o zakładaniu ekologicznej wioski interesowały ją ewentualnie straty w dochodach zmieniających styl życia. Tego na "Pudelku" nie ma, o tym jaka jest ta pani sama opowiada - rozpisuje się oburzona fanka.

Ten komentarz wywołał sporą burzę. Fani stwierdzają, że nie można krytykować Katarzyny Cichopek za to, że zwraca uwagę na finanse, bo to przecież konieczne i robi tak każdy z nas. Aktorka, by uniknąć plotek, nie zabiera głosu w sprawie swojego małżeństwa, ale to przecież nie oznacza, że jej relacje z dziećmi są gorsze niż Marcina Hakiela. Gwiazda "M jak miłość" po prostu rzadko kiedy dzieli się swoją prywatnością w sieci i jak widać, nie zamierza tego zmieniać.

Zobacz także: Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?

Katarzyna Cichopek z rodziną
INSTAGRAM

Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu
Newsy
Pozew o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela trafił do sądu! Kto go złożył?
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 latach podjęli decyzję o rozstaniu. Media informują, kto złożył wniosek o rozwód!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel czekają na datę sprawy rozwodowej. Według najnowszych doniesień medialnych para zaledwie kilka tygodni po ogłoszeniu rozstania postanowiła formalnie zakończyć swoje małżeństwo. Jak donosi "Super Express" do warszawskiego sądu okręgowego w Warszawie trafił już pozew o rozwód. Kto go złożył? Czy to Katarzyna Cichopek zdecydowała się na taki krok?  Wniosek o rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel przez 17 lat tworzyli zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Jeszcze na początku roku para wypoczywała razem na wspólnych wakacjach, a kilka tygodni temu w sieci pojawiła się informacja o ich rozstaniu. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opublikowali oświadczenie w którym ogłosili, że ich związek to już przeszłość. Tancerz zdradził ostatnio, że wciąż mieszka w apartamencie, w którym do tej pory mieszkał z żoną i dziecmi, a według doniesień medialnych  Katarzyna Cichopek przeprowadziła się do mieszkania na warszawskim Mokotowie. Para ponoć ustaliła już wszystkie szczegóły rozstania i opieki nad dziećmi.  Teraz "Super Express" informuje, że do sądu trafił już wniosek rozwodowy. Według doniesień dziennika złożył go Marcin Hakiel!  „Super Express” potwierdził, że pozew rozwodowy trafił już do warszawskiego sądu okręgowego. Złożył go Marcin Hakiel. Para czeka teraz na ustalenie daty rozprawy- czytamy na se.pl. Zobacz także:   Tak Marcin Hakiel zajmuje się dziećmi. W końcu widać uśmiech! Zdjęcia paparazzi Media już wcześniej informowały, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali się na rozstanie bez orzakania o winie i opiekę naprzemienną nad swoimi dziećmi: synem Adamem i córką Heleną. Dzięki temu para ma ponoć nadzieję, że ich...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w dniu rozwodu
Newsy
Marcin Hakiel opublikował wymowne zdjęcie w dniu rozwodu z Katarzyną Cichopek
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od kilku miesięcy czekali na rozprawę rozwodową. Na chwilę przed spotkaniem w sądzie tancerz opublikował znaczące zdjęcie!

Dzisiaj, 25 sierpnia, odbył się rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Para rozstała się w marcu, jednak na pierwszą rozprawę musieli poczekać kilka miesięcy. Małżonkowie szybklo dogadali się w najważniejszych kwestiach, jak opieka nad dziećmi, podział majątku czy orzeczenie o winie.  Dziś, w dniu rozwodu, Marcina Hakiel opublikował zdjęcie z wymownym cytatem. Zobaczcie sami!  Marcin Hakiel opublikował wymowne zdjęcie w dniu rozwodu Katarzyna Cichopek  i  Marcin Hakiel  przez lata uchodzili za jedną z najzgodniejszych par w polskim show-biznesie. Nic więc dziwnego, że ogłoszenie rozstania po 17. wspólnie spędzonych latach wywołało w fanach konsternację i na początku byli pewni, że gwiazdorskie małżeństwo przechodzi chwilowy kryzys. Szybko okazało się jednak, że para podjęła ostateczną decyzję - jak informował później "Super Express" to  Marcin Hakiel złożył pozew o rozwód .  Na dzień przed potyczką sądową Marcin Hakiel znalazł sobie ciekawe zajęcie i zajął się remontem nowej akademii tańca, która zostanie otwarta już za kilka tygodni. W tym czasie Katarzyna Cichopek pojawiła się na planie "M jak Miłość" oraz ramówce TVP. Dziś z kolei, w dniu rozprawy rozwodowej, choreograf opublikował zdjęcie z wymownym opisem.  Zaufaj drodze - w końcu zaprowadzi cię do domu. - możemy przeczytać we fragmencie książki opublikowanej przez tancerza.  Zobacz także:  Marcin Hakiel pochwalił się wyjazdem. Fanka: "Kiedy zobaczymy wybrankę serca?" Odpowiedział Warto przypomnieć, że jeszcze przed rozprawą  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ustalili podział majątku , a także podzielili się opieką nad dziećmi. Dobro Heleny i Adama jest dla nich najważniejsze, dlatego zdecydowali się na polubowne rozwiązanie oraz naprzemienną opiekę, aby...

Marcin Hakiel reaguje na ostry komentarz o Katarzynie Cichopek
Mat. prasowe/TVN/ Adam STASKIEWICZ/East News
Newsy
Marcin Hakiel stanowczo zareagował na ostry wpis fanki o Katarzynie Cichopek! 
Internautka opublikowała mocny komentarz o Katarzynie Cichopek, a Marcin Hakiel jej odpowiedział. Sprawdźcie, co napisał w sieci!

Marcin Hakiel stanął w obronie Katarzyny Cichopek! Pod ostatnim zdjęciem tancerza jedna z internautek zaatakowała gwiazdę serialu "M jak miłość", ale Marcin Hakiel stanowczo zareagował i odpowiedział na jej zaczepkę. Nie uwierzycie, co napisała internautka i jak odpowiedział jej mąż Katarzyny Cichopek!  Marcin Hakiel reaguje na mocny komentarz o Katarzynie Cichopek Emocje wokół rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie opadają. Niestety, para na początku marca para zaskoczyła swoich fanów publikując w sieci informację, że po 14 latach małżeństwa podjęli decyzję o rozwodzie. Para czeka już na sprawę w sądzie, a fani Marcina Hakiela od samego początku mocno wspierają go w trudnych chwilach. Pod ostatnimi zdjęciami na Instagramie na których Marcin Hakiel pozuje z piękną blondynką znów pojawiło się mnóstwo komentarzy ze wsparciem, jednak jedna z fanek postanowiła również zaatakować Katarzynę Cichopek! Marcin Hakiel stanowczo zareagował i stanął w obronie żony. Tak trzymaj brawo tylko walcz o dzieci bo one z matka nie będą szcześliwe- napisała internautka.  - proszę tak nie mówić, dzieci potrzebują obojga rodziców, niezależnie czy żyją razem czy osobno, pozdrawiam- odpowiedział Marcin Hakiel.  Zobacz także:   Marcin Hakiel otoczony wianuszkiem kobiet. Fanki: "Jesteś super facetem" To nie pierwszy raz kiedy Marcin Hakiel staje w obronie Katarzyny Cichopek. Jak widać, tancerz nie zamierza pozwalać, żeby internauci obrażali matkę jego ukochanych dzieci. Warto również przypomnieć, że w pierwszym wywiadzie po rozstaniu Katarzyna Cichopek przyznała, że jest wdzięczna Marcinowi Hakielowi, że tak bardzo dba o ich dzieci.  Zobacz także:   Katarzyna Cichopek w wywiadzie po rozstaniu: "Jestem wdzięczna Marcinowi". Wspomina o Kurzajewskim...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik