Od jakiegoś czasu Marcin Hakiel układa sobie życie u boku pięknej Dominiki, z którą zdążył się już pokazać na salonach. Para chętnie dzieli się swoim szczęściem za pośrednictwem mediów społecznościowych i razem wyglądają na bardzo szczęśliwych. Już niedługo tancerz pojawi się w "Tańcu z gwiazdami", dlatego ostatnio chętnie udziela wywiadów na ten temat. Podczas jednej z rozmów z dziennikarzem wygadał się, że ma już narzeczoną...

Reklama

Marcin Hakiel się zaręczył: "Już mam narzeczoną"

Po latach Marcin Hakiel wraca do "Tańca z gwiazdami", gdzie powalczy o Kryształową Kulę z Dagmarą Kaźmierska. Prywatnie jest związany z Dominiką, która nie ma nic wspólnego z show-biznesem, ale zadebiutowała już na tzw. ściankach u boku ukochanego. Para chętnie publikuje wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie nie szczędzą sobie czułości. Ostatnio partnerka Hakiela pokazała wymowne zdjęcie i zaskoczyła wyznaniem o dziecku, a teraz tancerz powiedział o jedno zdanie za dużo. Czy już niedługo odbędzie się ślub pary?

dagmara kaźmierska marcin hakiel o obuwiu na show
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel @tanieczgwiazdami instagram

Ukochana Marcina Hakiela już niedługo będzie mogła kibicować jego parze z widowni "Tańca z gwiazdami". Uczestnicy show intensywnie trenują przed pierwszym odcinkiem, a niektórzy udzielili już razem nawet wspólnych wywiadów. Ostatnio Marcin Hakiel w rozmowie z "Faktem" zaskoczył wyznaniem o narzeczonej.

Może Hakiela tam (do programu ''Dagmara szuka męża'' - przyp. red.) weźmiemy na mojego doradcę. Nie szuka męża, bo on ma już Dominikę. To nie będzie mój kandydat na męża...
— zaczęła Dagmara Kazmierska.
Już mam narzeczoną, więc...
— odpowiedział Marcin Hakiel.

Gdy Marcin Hakiel zorientował się, że właśnie ogłosił swoje zaręczyny, próbował zamieść sprawę pod dywan. Nawiązał do syna Dagmary i zasugerował, że celebrytka mówiła właśnie o Conanie.

Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką AKPA/Kurnikowski

Czy to oznacza, że Marcin Hakiel planuje ponownie stanąć na ślubnym kobiercu? W 2022 roku tancerz rozwiódł się z Katarzyną Cichopek, następnie zaczął spotykać się z tajemniczą Dominiką, która nie chciała ujawniać swojej tożsamości. Teraz spotyka się z atrakcyjną brunetką również o imieniu Dominika i wygląda na to, że ma w planach sformalizowanie swój związek.

Zobacz także

A wy czekacie na ślub Marcina Hakiel i Dominiki?

Reklama

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska zdradziła prawdę o treningach z Hakielem. Nie tak to sobie wyobrażała?

Marcin Hakiel
Marcin Hakiel Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama