Już za niespełna dwa tygodnie zobaczymy Dagmarę Kaźmierską na parkiecie "Tańca z gwiazdami"! Póki co jednak gwiazda TTV spędza każdy dzień na sali tanecznej, ucząc się choreografii pod opieką Marcina Hakiela. Okazuje się, że nie do końca tak celebrytka mogła wyobrażać sobie ich wspólne treningi.

Reklama

Dagmara Kaźmierska pokazała prawdę o treningach z Marcinem Hakielem

Nie da się ukryć, że wieść o udziale Dagmary Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami" wywołała sporo skrajnych emocji. Fanów mocno zdziwił ten fakt z uwagi na wypadek samochodowy gwiazdy sprzed kilku lat, w którym m.in. ucierpiały jej nogi. Ta niejednokrotnie podkreślała, że do dziś nie może nosić butów na obcasie i niekiedy odczuwa spory ból. Co więcej, po całym zdarzeniu Dagmara długo musiała uczęszczać na rehabilitację! Dlatego w związku z takimi problemami produkcja show zmieniła pewną zasadę "Tańca z gwiazdami" specjalnie dla niej!

Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel
Dagmara Kaźmierska i Marcin Hakiel Instagram/Taniec z gwiazdami

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska wspiera Dodę. Niesamowite, co dla niej zrobiła

Ostatnio natomiast, gdy okazało się, że to Marcin Hakiel zostaje jej tanecznym partnerem, emocje urosły jeszcze bardziej i spekulowano nawet, że ten nie jest zadowolony z doboru partnerki. Obserwując jednak ich media społecznościowe, gdzie co jakiś czas pojawiają się urywki z treningów, możemy dostrzec, że udało im się nawiązać nić porozumienia.

Dopiero co zobaczyliśmy, jak oboje wywijają na parkiecie, a teraz Dagmara pokazała, jak w rzeczywistości wyglądają ich wspólne lekcje. Najpierw nagrała Hakiela, pałaszującego z apetytem batonika, a później uchwyciła trochę ich wspólnych wygłupów.

Zobacz także
O! Proszę bardzo, to są ćwiczenia! Proszę bardzo, Hakiel ćwiczy. Tak mnie uczy tańczyć! To są wafelki białkowe

W kolejnym kadrze zobaczyliśmy, jak Marcin naśladuje ruchy Johna Travolty, a wtedy Dagmara zaczyna wywijać biodrami, nazywając się "Panią Travoltową". Nawet sam tancerz nie mógł się powstrzymać od śmiechu.

Reklama

Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela na parkiecie!

Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel na treningu do Tańca z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel na treningu do Tańca z gwiazdami Instagram@queen_of_life_77
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel na treningu do Tańca z gwiazdami
Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel na treningu do Tańca z gwiazdami Instagram@queen_of_life_77
Reklama
Reklama
Reklama