Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat
1/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Związek Alicji Bachledy-Curuś i Marcina Gortata zaczyna się rozwijać! O związku pary mówi się już od mają, ale dopiero na początku lipca Alicja i Marcin pojawili się razem na jednej z imprez, potwierdzając tym samym medialne informacje. Potem zjawili się razem na balu w Łazienkach z udziałem księżnej Kate i księcia Williama. Ale na wspólnych imprezach się nie kończy! Relacja pary właśnie weszła na kolejny etap, a Alicja i Marcin mają za sobą ważne wydarzenie. Przeczytaj więcej na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś: "Jestem otwarta na miłość"

2/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat długo nie ukrywali swojej relacji. Spotkali się podczas Nocy Dziedzictwa Polskiego w Waszyngtonie. Po imprezie Marcin bawił się z przyjaciółmi w jednej z restauracji, a Alicja mu towarzyszyła. Ponoć tak miło spędzili ze sobą czas, że postanowili spotkać się ponownie. Jak potoczyla się ich relacja? Przeczytaj więcej na kolejnej stronie.

3/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Pierwszym oficjalnym wyjściem pary w Polsce był festiwal filmowy Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017. To właśnie tam Marcin Gortat towarzyszył Alicji, choć para nie pozowała wspólnie do zdjęć. Co było dalej? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: A jednak! Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat PIERWSZY RAZ razem na Kino Letnie VISA! ZDJĘCIA

4/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Prawdziwe emocje wbudziła obecność Alicji i Marcina na przyjęciu w Łazienkach podczas wizyty księżnej Kate i księcia Williama. Tam już nie dało się ukryć, że para przyszła razem, a Marcin nie odstępował Alicji na krok! W końcu przyszedł też czas na ważną decyzję. Przeczytaj więcej na kolejnej stronie!

 

Zobacz: TYLKO U NAS Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat na garden party. Wiemy, o czym rozmawiali z księciem Williamem!

5/5
Alicja Bachleda-Curuś, Marcin Gortat

Jak informuje "Życie na gorąco", dla Alicji Bachledy-Curuś najważniejsze jest zdanie rodziców. Nic więc dziwnego, że gdy tylko nadarzyła się okazja... Alicja przedstawiła im Marcina!

- Ponoć Marcin Gortat zrobił na nich wyjątkowo dobre wrażenie. Rodzice pani Alicji nigdy zresztą nie ukrywali, że chcieliby, aby ich córka była bliżej rodzinnego kraju. Jest na to spora szansa za sprawą jej nowej miłości - czytamy w gazecie.

Myślicie, że niedługo przyjdzie czas na kolejne ważne decyzje? Czy Alicja i Marcin wezmą ślub? Jak myślicie?

 

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś towarzyszy ukochanemu podczas Gortat Camp. Jak ona na niego patrzy! ZDJĘCIA