Marcin D. i Marta Kaczyńska - historia związkuzymany przez policję
Dziś o adwokacie jest znów głośno!
1/6
Marcin D. i Marta Kaczyńska - historia związkuzymany przez policję

Mąż Marty KaczyńskiejMarcin D., został dziś zatrzymany przez CBA na polecenie prokuratury. Najprawdopodobniej chodzi o sprawę z 2014 roku i wyłudzanie pieniędzy publicznych. Zobacz: Mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin D., zatrzymany przez CBA! 

Marta Kaczyńska i Marcin D. wzbudzają spore zainteresowanie już od kilku lat. Najpierw wszystkich zaskoczyło ich małżeństwo, potem decyzja o rozwodzie. Sprawa rozwodowa trwa już dłuższy czas, jednak do tej pory Marta Kaczyńska i Marcin D. są małżeństwem.

Zobaczcie, jak wyglądała historia tego związku.

Zobacz: Teściowie walczą o małżeństwo Marty Kaczyńskiej. Do rozwodu nie dojdzie?

2/6
Marcin D. zatrzymany przez policję
Marta Kaczyńska i Marcin D. pobrali się w 2007 roku. Marcin był drugim mężem Marty. Jednak już po kilku miesiącach ich miłośc wygasła. Para wychowuje wspólne dwie córki - Ewę i Martynę. To dla nich przez ponad dwa lata Marta walczyła o małżeństwo. Niestety, bez efektów.

Od prawie dwóch lat Marta Kaczyńska i Marcin D. żyją w separacji. Wiosną zeszłego roku odbyła się pierwsza sprawa rozwodowa. Ze względu na wybory do europarlamentu została przełożona. I trwa do dziś. W międzyczasie prasa regularnie pokazywała ich wspólne zdjęcia. Małżonkowie spotykali się na wspólnych obiadach, zawsze razem towarzyszyli córkom w najważniejszych momentach ich życia. 

Zobacz: Kryzys w małżeństwie Kaczyńskiej zażegnany. Tak Marta wspiera męża 
3/6
Marcin D. zatrzymany przez policję

To Marta w lutym 2014 roku złożyła pozew do sądu o rozwód z D.. Od 2012 para nie mieszkała  wspólnie. Marta Kaczyńska przeniosła się wówczas do mieszkania po swoich rodzicach w Sopocie. Kolejne rozprawy rozwodowe odbyły się w kwietniu 2014 roku, a później w czerwcu. Wciąż jednak bez finału rozwodowego. W rozmowie z "Vivą" Marta opowiadała, jak radzi sobie z wychowywaniem dzieci.

Chciałabym pogodzić obowiązki związane z wychowywaniem córek, z pracą zawodową. Zależy mi na tym, żeby standard życia moich dziewczynek nie pogorszył się, żebym była przy nich, kiedy mnie potrzebują. Wzorzec mamy. To prawda, rosną i mam więcej czasu dla siebie. Nie muszę już Ewie bez przerwy asystować, ale są takie sytuacje, gdy mówi: "Mamo, pouczmy się". A ja cieszę się, że mogę usiąść obok, przepytać ją z przyrody. Muszę przyznać, że sprawia mi to dużą przyjemność. Z polskiego nie muszę jej pomagać. Wiem, że rodzice chcieliby, żeby moja legitymacja adwokacka nie leżała w szufladzie. Ojciec namawiał mnie do pracy naukowej - tłumaczy w rozmowie z Vivą

Zobacz: Kaczyńska wstrzymuje rozwód nie bez powodu. Zdradziła swoje obawy

4/6
Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska - rozwód
East News

W lipcu 2014 roku para planowała nawet wspólne wakacje! Po kolejnej sprawie rozwodowej, paparazzi przyłapali ich na wspólnym spacerze z córkami. 

Zobacz: Marta Kaczyńska spotkała się z mężem w restauracji. Rozwodu jednak nie będzie? [PAPARAZZI]

5/6
Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska
ONS

Upadków i wzlotów w małżeństwie Mart Kaczyńskiej i Marcina D. było mnóstwo. Chyba wszyscy stracili nadzieję po tym, jak media doniosły o nowej partnerce w życiu Michała D. - byłej żonie Artura Boruca, Katarzynie Modrzewskiej. Od lipca 2015 roku prowadzą spółkę, zajmująca się kupnem i sprzedażą nieruchomości. Paparazzi przyłapali ich na wspólnym obiedzie, gdzie nie szczędzili sobie czułości. To Marcin wywalczył dla niej aż 17 tysięcy złotych alimentów dla dzieci, kiedy rozwodziła się ona ze słynnym piłkarzem!

6/6
Marcin Dubieniecki i Marta Kaczyńska - kontrowersje
ONS

Marcin Dtowarzyszył Marcie podczas najważniejszych uroczystości politycznych w Polsce. Kaczyńska mogła na niego liczyć, kiedy jej rodzice zginęli w katastrofie smoleńskiej w 2010 roku. 


 

Więcej na temat Marta Kaczyńska Marcin D.