W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi zarażeniami koronawirusem w Polsce Marcin Bosak jako jedyny postanowił nie rezygnować z ochrony i pokazał się w specjalnej masce w "Tańcu z Gwiazdami". Po ogłoszeniu zawieszenia "Tańca z Gwiazdami" Bosak postanowił zabrać głos i zdradził, dlaczego założył tę maseczkę. Okazuje się, że aktor był chory!

Reklama

Dzień dobry moi drodzy. Bardzo dziękuję za zainteresowanie faktem noszenia przeze mnie maseczki ochronnej podczas wczorajszego programu „Taniec z gwiazdami”. Dziękuję za liczne komentarze. Moja decyzja była spowodowana przeziębieniem i dbałością o komfort współpracujących ze mną osób oraz potrzebą zastosowania się do zaleceń służb dbających o nasze zdrowie.

Zobacz także: Julia Wieniawa przerażona koronawirusem: "Ludzie, to poważna sprawa, nie bagatelizujcie tego!"

Bosak postanowił dodać jeszcze kilka słów o jego chorobie, aby wszystkich uspokoić:

Jednocześnie chcę wszystkich uspokoić. Nie mam gorączki i objawów innych niż katar. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy a ekipie Tańca z gwiazdami za współpracę. Dbajcie o siebie i o bliskich w tym trudnym dla wszystkich czasie. W sposób szczególny zwróćcie uwagę na higienę i przypominajcie o tym dzieciom. Jeśli możecie, zostańcie w domu. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju - napisał Marcin Bosak na Instagramie.

Uważacie, że Marcin Bosak zrobił dobrze zakładając maseczkę?

Reklama

Przypomnijmy, "Taniec z Gwiazdami" został przeniesiony na jesień.

Zobacz także
East News
Reklama
Reklama
Reklama