W związku z niepokojącymi doniesieniami dotyczącymi zarażeniami koronawirusem w Polsce Marcin Bosak jako jedyny postanowił nie rezygnować z ochrony i pokazał się w specjalnej masce w "Tańcu z Gwiazdami". Po ogłoszeniu zawieszenia "Tańca z Gwiazdami" Bosak postanowił zabrać głos i zdradził, dlaczego założył tę maseczkę. Okazuje się, że aktor był chory!

WIDEO

player placeholder

Dzień dobry moi drodzy. Bardzo dziękuję za zainteresowanie faktem noszenia przeze mnie maseczki ochronnej podczas wczorajszego programu „Taniec z gwiazdami”. Dziękuję za liczne komentarze. Moja decyzja była spowodowana przeziębieniem i dbałością o komfort współpracujących ze mną osób oraz potrzebą zastosowania się do zaleceń służb dbających o nasze zdrowie.

Zobacz także: Julia Wieniawa przerażona koronawirusem: "Ludzie, to poważna sprawa, nie bagatelizujcie tego!"

Bosak postanowił dodać jeszcze kilka słów o jego chorobie, aby wszystkich uspokoić:

Zobacz także:

Jednocześnie chcę wszystkich uspokoić. Nie mam gorączki i objawów innych niż katar. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy a ekipie Tańca z gwiazdami za współpracę. Dbajcie o siebie i o bliskich w tym trudnym dla wszystkich czasie. W sposób szczególny zwróćcie uwagę na higienę i przypominajcie o tym dzieciom. Jeśli możecie, zostańcie w domu. Życzę wszystkim zdrowia i spokoju - napisał Marcin Bosak na Instagramie.

Uważacie, że Marcin Bosak zrobił dobrze zakładając maseczkę?

Przypomnijmy, "Taniec z Gwiazdami" został przeniesiony na jesień.

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w Tańcu z Gwiazdami
East News