Marcelina Zawadzka na planie The Voice of Poland
East News
Newsy

Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jest jej komentarz!

Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. Jest jej komentarz!

"Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - powiedziała dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. Ma to związek w niedawnym wykryciem zorganizowanej grupy przestępczej, która oszukiwała Skarb Państwa. Wiosną tego roku ruszył proces, w którym zarzuty brania udziału w zorganizowanej grupie przestępczej usłyszało aż 17 osób. Marcelina Zawadzka jest jednak jedyną osobą, która takich zarzutów nie usłyszała, jednak gwiazda musi wyjaśnić sprawę dotyczącą oskarżenia o oszustwa podatkowe.

Zobacz także: Marcelina Zawadzka w szalonej bomberce z frędzlami. Ale to jej buty zrobiły największe wrażenie

Jaki wpływ na styl Marceliny Zawadzkiej miał... Michał Szpak?

Marcelina Zawadzka oskarżona o oszustwa podatkowe. Jak się tłumaczy?

Jak wyjaśniła gwiazda w rozmowie z "naTemat", ona sama czuje się w tej sprawie oszukana. Według relacji prowadzącej "Pytanie na śniadanie", do tej nieprzyjemnej sytuacji doszło wskutek współpracy z, jak się okazało, nieuczciwą firmą zajmującą się księgowością.

Ciężko mi komentować tą sprawę, bo czuję się w niej podwójnie oszukana. Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biurko księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową - wyjaśniła w rozmowie z "naTemat", Marcelina Zawadzka.

Gwiazda złożyła już obszerne wyjaśnienia w tej sprawie i stara się być dobrej myśli. Zdaje sobie jednak sprawę, że bardzo możliwe jest, iż mimo wszystko będzie musiała zapłacić karę. Zawadzka w rozmowie z "naTemat" zaapelowała również, aby bardzo pilnować osób, które zajmują się tak istotnymi sprawami, jaką jest księgowość. 

Już mam nauczkę i przestrzegam wszystkich - uważajcie komu powierzacie swoje "papierkowe" sprawy - przyznała prowadząca "Pytanie na śniadanie". 

Zarzuty postawione Marcelinie Zawadzkiej są poważne i grozi za nie do 8 lat więzienia. Jak przyznał jednak prawnik Miss, istotne jest, że nie została ona oskarżona o udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Co więcej zdaniem obrońcy Zawadzkiej, gwiazda została niesłusznie oskarżona o pranie brudnych pieniędzy.

Mogę jedynie potwierdzić, że pani Zawadzka została objęta aktem oskarżenia, przy czym - co istotne - jako jedyna nie usłyszała zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. [...] Nie chciałbym teraz dokonywać oceny przeprowadzonych przez sąd dowodów, ale mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że szereg zarzutów, w tym zwłaszcza zarzut "prania brudnych pieniędzy" nie znajduje w nich jakiegokolwiek odzwierciedlenia i pokrywa się z dotychczas złożonymi przez panią Zawadzką wyjaśnieniami – powiedział dla "naTemat" adwokat Krzysztof Ways z Kancelarii GWW.

Marcelinę Zawadzką czeka teraz zapewne wiele stresu. Miejmy nadzieję, że wszystko skończy się szczęśliwie dla prowadzącej "Pytanie na Śniadanie". 

Najlepsze fryzury na studniówkę: Marcelina Zawadzka
East News

Marcelina Zawadzka została oskarżona o oszustwa podatkowe. 

Marcelina Zawadzka w białym płaszczu
East News

Zdaniem Zawadzkiej, cała sprawa ma miejsce przez nieuczciwą firmę księgową, której powierzyła swoje rozliczenia.

Marcelina Zawadzka w białej sukience

Zobacz także
Marcelina Zawadzka wraca do The Voice of Poland

Marcelina Zawadzka zna Tadzika z The Voice of Poland dłużej niż Margaret?! Zobaczcie, jak to możliwe

Marcelina Zawadzka w czerwonym lateksie

Marcelina Zawadzka cała w lateksie! Jej czerwony garnitur to totalny hit

 

Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok w sprawie fałszowania faktur! Groziło jej do 8 lat więzienia
EOS
Newsy
Marcelina Zawadzka usłyszała wyrok w sprawie fałszowania faktur! Groziło jej do 8 lat więzienia
Zapadł wyrok ws. "karuzeli VAT-owskiej" z udziałem Miss Polonii - Marceliny Zawadzkiej. Gwieździe TVP groziły długie lata więzienia. Jaką karę otrzymała?

11 maja Sąd Okręgowy w Kaliszu wydał wyrok w sprawie głośnych oszustw finansowych, w które zamieszana była także prowadząca "Pytanie na Śniadanie" - Marcelina Zawadzka. Jaką karę otrzymała gwiazda TVP? Poznajcie szczegóły! Marcelina Zawadzka skazana za oszustwa podatkowe Takiej afery z udziałem pięknej Miss Polonii nikt się nie spodziewał. 11 maja Sąd Okręgowy w Kaliszu wydał wyrok w sprawie oszustw podatkowych, w które uwikłana była również Marcelina Zawadzka . Gwiazda TVP jako jedyna z 17 osób oskarżonych o oszustwo Skarbu Państwa nie usłyszała zarzutu udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Gwiazdę "Pytania na Śniadanie"  oskarżono jednak o oszustwa podatkowe, fałszowanie faktur oraz pranie brudnych pieniędzy. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek wywołała burzę swoim oświadczeniem. Fani krytykują gwiazdę: "Brak taktu" Marcelina Zawadzka przyznała się się tylko do dwóch pierwszych zarzutów, utrzymując, że nie wiedziała o nielegalnym procederze, zawierzając swoje finanse nieuczciwej księgowej. - Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał - wyznała Marcelina Zawadzka w ubiegłym roku w rozmowie z portalem NaTemat.  - Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biuro księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony, uwzględniło w księgach rachunkowych i deklaracjach podatkowych, czego ponoć robić nie wolno. Ja osobiście tymi rozliczeniami się nie zajmowałam, bo się po prostu na tym nie znam. Dlatego zatrudniłam firmę księgową. Efekt jest jednak taki, że formalnie mi też przedstawiono zarzuty - dodała. Za postawione zarzuty modelce groziło do ośmiu lat...

Marcelina Zawadzka w jeansowym kombinezonie
Instagram
Newsy
Czy Marcelina Zawadzka w związku z oskarżeniami straci pracę w "The Voice of Poland"?
Była modelka musi zmierzyć się z poważnymi zarzutami, które odbijają się na jej karierze zawodowej!

Marcelina Zawadzka jest jedną z gwiazd TVP, jednak jak poinformował Plotek.pl modelka nie pojawi się w nowej edycji „ The Voice of Poland ”: Marcelina nie będzie prowadziła kulis "The Voice of Poland". Produkcja jeszcze nie wie, czy ktoś zajmie jej miejsce, ale ma w kim przebierać - donosi informator serwisu Plotek.pl.  Prezenterka, która jest również jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie", nie pojawi się w 11. edycji muzycznego show, a według informacji serwisu mogą ją zastąpić Ida Nowakowska lub Tamara Gonzalez Perea. Obie prowadzące mają doświadczenie w prowadzeniu programów na żywo. Dlaczego Marcelina Zawadzka  straciła pracę w "The Voice of Poland"? Czy odsunięcie prezenterki od hitowej produkcji może mieć związek z zarzutami, jakie niedawno usłyszała Marcelina Zawadzka? Została oskarżona o oszustwa, za które grozi jej nawet 8 lat więzienia.  "Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - powiedziała dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. To bardzo trudny czas dla byłej miss, ponieważ wiele wskazuje na to, że zarzuty mają wpływ na jej karierę. Marcelina Zawadzka w rozmowie z  "naTemat" wyjaśniła, że sama padła ofiarą nieuczciwej firmy, która zajmowała się księgowością.  Ciężko mi komentować tą sprawę,  bo czuję się w niej podwójnie oszukana.  Najpierw straciłam pieniądze na transakcji z nieuczciwym kontrahentem, który miał sprzedać mi produkty modowe, a nigdy tego nie zrobił, chociaż pieniądze otrzymał. Potem dowiedziałam się, że obsługujące mnie biurko księgowe, dokumenty tejże feralnej transakcji, w sposób jak się okazało nieuprawniony,...

Marcelina Zawadzka w pomarańczowej marynarce i białej bluzce
East News
Newsy
Marcelina Zawadzka nie wróci do "Pytania na Śniadanie"? Jest komentarz! 
Marcelina Zawadzka już nie pojawi się w "Pytaniu na śniadanie"? A może wkrótce znów zobaczymy ją w programie TVP?

Marcelina Zawadzka już nie pojawi się w  "Pytaniu na śniadanie"? A może wkrótce znów zobaczymy ją w programie TVP? Piękna gwiazda ucięła plotki na temat swojej przyszłości w śniadaniowym show i odpowiedziała na pytania internautów dotyczące jej pracy. Zobaczcie, co napisała!  Marcelina Zawadzka wkrótce wróci do "PnŚ"! Zaledwie kilka tygodni temu o Marcelinie Zawadzkiej zrobiło się naprawdę głośno. W mediach pojawiły się wówczas niepokojące informacje o tym, że piękna gwiazda TVP została oskarżona o oszustwa podatkowe, za które grozi jej nawet 8 lat więzienia.  "Marcelina Z. jest oskarżona o oszustwa skarbowe, fałszerstwo faktur oraz pranie brudnych pieniędzy" - powiedziała dla "naTemat" sędzia Edyta Janiszewska, rzeczniczka Sądu Okręgowego w Kaliszu. Sama Marcelina Zawadzka w emocjonalnym oświadczeniu, które opublikowała na Instagramie, zapewniła, że nie miała pojęcia o jakichkolwiek czynnościach, które działy się niezgodnie z prawem.  Niestety, ostatnie tygodnie są wyjątkowo trudne dla Marceliny Zawadzkiej. Ostatnio atmosferę wokół gwiazdy podgrzały również informacje, że nie zobaczymy jej w nowej edycji "The Voice of Poland". Fani Marceliny zaczęli zastanawiać się, co z jej pracą w "Pytaniu na śniadanie". Prowadząca ostatnio nie pojawiała się w programie, ale teraz okazuje się, że wkrótce znów zobaczymy ją na ekranie! Marcelina Zawadzka potwierdziła to w jednym z komentarzy na Instagramie. Zjawiskowo wyglądasz Marcelino kiedy i czy w ogóle wracasz do PnS odpisz- napisał jeden z internautów.  - pod koniec sierpnia 😘😘😘- odpisała Marcelina Zawadzka.  My już nie możemy doczekać się nowych odcinków...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik