Marcelina Zawadzka Mazury Rafał Jonkisz Mazury Marcelina Zawadzka na wakacjach
Rafał Jonkisz i Marcelina Zawadzka razem na Maurach
instagram

Od rozstania Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza minęły już ponad 3 miesiące. Rozłąka była dla zakochanych trudna, ale - jak zapewniał w rozmowie z nami Mister - była to "przemyślana i świadoma" decyzja. Choć media i internauci wcześniej wróżyli parze ślub, jednak same gwiazdy stwierdziły, że najlepiej będzie dla nich jeśli zostaną przyjaciółmi! W czerwcu wyjechali nawet na wspólny obóz, a teraz najprawdopodobniej znów razem wypoczywają na Mazurach. 

Czy Marcelina i Rafał postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę? A może wyłącznie się przyjaźnią? Zobaczcie ich zdjęcia z wakacji! 

1/3
Marcelina Zawadzka Mazury
instagram

Marcelina Zawadzka z młodszym o 9 lat Rafałem Jonkiszem nie spotykała się zbyt długo. Patrząc na nich wydawało się jednak, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" w końcu znalazła miłość i niedługo powie "tak" swojemu ukochanemu.

Związek pary nie przetrwał jednak próby czasu (8 miesięcy). Jednak ostatnio na ich profilach instagramowych pojawiły się zdjęcia z tego samego miejsca. Czy to oznacza, że 30-latka i 21-latek znów są razem? Zarówno Marcelina i Rafał nie przyznali się do tego, ale internauci są pewni, że gwiazdy wróciły do siebie!

Zobacz także: Marcelina Zawadzka pochwaliła się mieszkaniem po remoncie! "Pięknie i kobieco"

2/3
Rafał Jonkisz Mazury
instagram

Kocham to, co robię i pamiętam, że każdy oddech i każda chwila jest prezentem, więc może być zabrana w dowolnym momencie. Doceniam to i jestem wdzięczna za to co mam póki jest - napisała na swoim Instagramie Marcelina.

Rafał był nieco mnie wylewny w sieci:

🌅 #sunset #chill - skomentował. 

3/3
Marcelina Zawadzka na wakacjach
instagram

Czy Marcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz rzeczywiście wrócili do siebie? Para już wcześniej ukrywała swój związek i rzadko się o nim wypowiadała. Teraz najprawdopodobniej znów będzie trzeba długo czekać na potwierdzenie tych informacji. A może niedługo pojawią się razem na ściance...