Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski Marcelina Zawadzka Marcelina Zawadzka Mikołaj Roznerski Mikołaj Roznerski
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
East News
1/5
Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski
East News

 

Prezentacja wiosennej ramówki TVP przyciągnęła tłum gwiazd. Na tym wydarzeniu nie mogło zabraknąć m.in. Marceliny Zawadzkiej, która współprowadzi "Pytanie na śniadanie" oraz "Bake Off - Ale ciacho" czy Mikołaja Roznerskiego, który gra w kultowym "M jak miłość". Oczywiście obecność tych gwiazd była całkowicie typowa i uzasadniona, jednak wzbudziła ogromne emocje! W końcu do niedawna Marcelina i Mikołaj tworzyli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Jak teraz zachowywali się byli partnerzy na jednej imprezie? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Plejada gwiazd na prezentacji wiosennej ramówki TVP! Małgorzata Kożuchowska i Julia Wieniawa przyćmiły wszystkich!

2/5
Marcelina Zawadzka
East News

 

Jeszcze nie tak dawno Marcelinę i Mikołaja łączyła miłość. Czy obecnie byli partnerzy żyją w przyjaźni? Chyba nie do końca...

 

Zobacz: Marcelina Zawadzka po raz pierwszy o nowej miłości i rozstaniu z Mikołajem Roznerskim! Kim jest jej przystojny partner?

3/5
Marcelina Zawadzka
East News

 

Jak się okazuje, Mikołaj Roznerski nie wykazał zbyt wielkiego entuzjazmu na widok swojej byłej dziewczyny Marceliny. Gdy prezenterka przechodziła obok niego na ramówce TVP, unikał z nią kontaktu, jednak oklaskiwał gwiazdę, gdy opowiadała o programie.

 

Zobacz: Mikołaj Roznerski i Marcelina Zawadzka po czterech miesiącach związku rozstali się! Dlaczego?

4/5
Mikołaj Roznerski
East News

 

Jednak kiedy na ramówce TVP była mowa o TeleKamerze Mikołaja, którą zdobył niedawno, Marcelina uśmiechała się i również biła mu brawo. 

 

Zobacz: „Mówi, że wreszcie trafił na odpowiednią kobietę...’’. Mikołaj Roznerski oświadczy się Marcelinie Zawadzkiej?!

5/5
Mikołaj Roznerski
East News

 

Z naszych informacji wynika, że o konflikcie nie ma mowy. Nie można jednak też mówić o przyjaźni... A Wy co sądzicie? Przyjaźń po rozstaniu jest możliwa?

 

Zobacz: „Dziewczyny uczyły mnie, jak kobieco chodzić po wybiegu’’. TYLKO U NAS Marcelina Zawadzka opowiada o trudnych początkach