Manuela Gretkowska
East News

Manuela Gretkowska wyprowadza się z Polski. Decyję podjęła po ogłoszeniu wyników wyborów prezydenckich! 

Manuela Gretkowska
East News

Manuela Gretkowska tuż po ogłoszeniu pierwszych sondażowych wyników wyborów prezydenckich opublikowała w sieci ogłoszenie dotyczące sprzedaży swojego domu. W niedzielę wieczorem na profilu pisarki na Facebooku pojawił się opis i zdjęcia posiadłości, a później w rozmowie z mediami Manuela Gretkowska przyznała, że chce się wyprowadzić z Polski. Jak komentuje sytuację polityczną w naszym kraju? 

Manuela Gretkowska krytycznie o prezydencie

W minioną niedzielę odbyła się druga tura wyborów prezydenckich. Według wstępnych wyników prezydentem ponownie zostanie Andrzej Duda. Do grona osób, które nie są zachwycone tym faktem, należy Manuela Gretkowska. Pisarka w rozmowie z TOK FM przyznała, że chce wyprowadzić się z Polski! Manuela Gretkowska już od jakiegoś czasu zastanawiała się nad sprzedażą swojego domu, ale ostateczną decyzję podjęła tuż po zakończeniu głosowania i po ogłoszeniu sondażowych wyników. 

Od pięciu lat jest łamane prawo, niszczona konstytucja, zniszczony trójpodział władzy. Senat był normalny, prezydent mógł być więcej niż normalny - myślę, że takiego kandydata nie mieliśmy od 30 lat. To by mogło przyhamować Sejm, natomiast teraz jesteśmy w rękach politycznych gangsterów. To jest łamanie prawa, a widzimy to wszędzie, widzimy, jak wygląda Polska pod rządami PiS i w jakim kierunku "Dudapesztu" to idzie- wyznała w rozmowie z TOK FM. 

Manuela Greatkowska w mocnych słowach skomentowała prezydenturę Andrzeja Dudy. 

Człowiek, który jest figurantem, ma być mniej figurantem? Człowiek, który będąc doktorem prawa, nigdy nie sprzeciwił się, niszcząc to prawo, to teraz będzie je sklejał, bo jego córka wyszła i powiedziała absurdalne rzeczy, jak na kraj należący do Unii Europejskiej, że ludzie powinni czuć się jak w kraju demokratycznym? Krucjata dziecięca wyszła i ogłosiła dobrą nowinę? No, gdzie my żyjemy... - mówiła pisarka.

Manuela Gretkowska zdradziła, że chce kupić dwa domy- na północy i na południu Europy. Pisarka nie wyklucza, że w przyszłości wróci do Polski.

Zobacz także: Andrzej Duda nie podobał się Agacie Dudzie! "Nie chciała z nim iść na tańce". Historia miłości pary prezydenckiej 

Manuela Gretkowska wystawiła swój dom na sprzedaż.

 

 

Pisarka nie ukrywa, że nie jest zadowolona z wyników wyborów prezydenckich.

Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska
East News

 

Więcej na temat Manuela Gretkowska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43