Mandaryna o alimentach Wiśniewskiego
East News

Mandaryna zdradziła, jakie alimenty na dzieci płaci Michał Wiśniewski. To zaskakująco niska kwota

Mandaryna o alimentach Wiśniewskiego
East News

Marta Wiśniewska była drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Para doczekała się dwójki dzieci: Xaviera i Fabienne. Obecnie syn gwiazdora „Ich Troje” jest już dorosły, a córka ma 17 lat. Po wielu latach Mandaryna zdecydowała się ujawnić, jakie alimenty na swoje dzieci faktycznie płaci wokalista. Marta Wiśniewska wzięła udział w kampanii społecznej „Prawo bez strachu”, gdzie zaskoczyła szczerymi wyznaniami na temat rozwodu z liderem „Ich Troje”. Zaskakujące są kwoty alimentów na dzieci!

Mandaryna zdradziła, jakie alimenty płaci Michał Wiśniewski na dzieci

Marta Wiśniewska i Michał Wiśniewski byli małżeństwem w latach 2002-2006. Ich rozwód odbył się bardzo szybko, a rozprawa trwała zaledwie parę minut. Po rozstaniu dzieci zamieszkały z matką i zostały im zasądzone alimenty w kwocie 5 tys. zł. Teraz Mandaryna zdradziła, ile faktycznie Michał Wiśniewski płaci na dwójkę swoich dzieci:

Alimenty to była ciężka sprawa. Panowie lubią migać się od płacenia na dzieci. Miałam z tym duże problemy, bo jak mój mąż wykazywał jakąkolwiek dobrą wolę i przesyłał 200 zł, to nie mogłam za bardzo nic z tym zrobić... Sąd powiedział, że to jego dobra wola, a skoro nie ma nic na siebie, to jest biednym człowiekiem. Ja mam się zadowolić, że raz na miesiąc przelewa mi na konto 200 czy 300 zł na dwójkę dzieci – powiedziała Mandaryna na konferencji.

Według relacji Marty Wiśniewskiej zasądzonych kwot alimentów nie udało się uzyskać, co więcej do sądu trafił wniosek o ich obniżenie. 

Potem złożył pozew do sądu o obniżenie alimentów, bo chciał mieć na piśmie, że będą niższe. I udało mu się to osiągnąć. Trafiłam też na straszną sędzinę. Na końcu byłam tak zła, że powiedziałam, iż jego buty są więcej warte niż to, co chce obciąć dzieciom – mówi wprost Mandaryna.

Była żona gwiazdora "Ich Troje" odniosła się też to informacji, które pojawiały się w mediach, że nie pozwalała dzieciom na spotkania z ojcem. Jej zdaniem Michał Wiśniewski sam o nich zapomniał:

W mediach opowiadał, że nie daję mu dzieci, ale tak naprawdę sam o nich zapomniał. Przypomniał sobie o nich, jak były na tyle dorosłe, że nie trzeba ich wychowywać i teraz jest najlepszym kumplem. Teraz te stosunki są dobre, ale z przykrością patrzę w przeszłość – na koniec wyznała była żona Michała Wiśniewskiego.

Teraz być może Michał Wiśniewski będzie chciał przedstawić swoją wersję. Sądzicie, że przyzna, jakie kwoty alimentów płaci na dzieci?

Zobacz także: Zasady przyznawania alimentów na dziecko

 

Michał Wiśniewski z synem, Xavierem. 

Michał Wiśniewski z synek, Xavierem

 

Więcej na temat Michał Wiśniewski Mandaryna
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48