East News

Mama Roberta Lewandowskiego zamieściła wzruszający wpis: "Jestem dumną, przeszczęśliwą babcią"

East News

Wielka radość w rodzinie Ani i Roberta Lewandowskich! W środę 6 maja na świecie pojawiła się druga córeczka małżeństwa, Laura. Dumna i szczęśliwa babcia, Iwona Lewandowska zamieściła w sieci wzruszający wpis. Posypało się mnóstwo gratulacji od internautów. Zobaczcie! 

Zobacz także: Córeczka Roberta i Ani Lewandowskich ma na imię Laura. Co oznacza to piękne imię?

Szczęśliwa mama Roberta Lewandowskiego zamieściła wzruszający wpis

Od wczoraj nieustannie napływają gratulacje do rodziców - Ani i Roberta Lewandowskich. Na świecie pojawiła się ich druga córeczka, Laura. Dumny tata pochwalił się uroczym zdjęciem niedługo po narodzinach córeczki i opatrzył je wzruszającym podpisem. 

Hello little one 💖 welcome to the world Laura! Well done Mummy (witaj na świecie Laura, świetna robota Mamo) - napisał piłkarz.

Swój wpis i piękne zdjęcie malutkiej Lury zamieściła w sieci także Anna Lewandowska. Mama i córka czują się dobrze i już wróciły do domu! Trenerka podziękowała także fanom, za wszystkie wiadomości i gratulacje, które stale do niej napływają.

Laura❤️
Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości ❤️🙏
Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super👨‍👩‍👧‍👧 - napisała Anna Lewandowska

Nie zabrakło również wzruszających słów od babci! Dumna mama Roberta Lewandowskiego postanowiła podzielić się swoją radością z Internautami!

Jestem dumną przeszczęśliwą potrójną babcią, a przede wszystkim gratuluje rodzicom Ani i Robertowi , którzy mnie uszczęśliwili - napisała szczęśliwa Iwona Lewandowska na Facebooku. 

Pod wpisem dumnej babci pojawiło się mnóstwo gratulacji od obserwatorów. 

-  Gratulacje Babciu ! Niech się chowa zdrowo 👏🙂

-  Gratulacje Iwonko! dużo zdrowia dla Wnusi!

- Gratulacje, piękna wiadomość 🎈🎈🎈 dużo zdrówka dla maleństwa 💗

- Dumna Babciu! Serdeczne gratulacje dla Rodziców i Babci.Życzę zdrowia i szczęścia Rodzinie Lewandowskich.🌹🌼💐 - piszą internauci pod postem Iwony Lewandowskiej. 

Na pewno Robert i Ania będą mogli liczyć na pomoc obydwu babć, zarówno Iwony Lewandowskiej jak i Marii Stachurskiej, mamy Ani! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy rodzicom, jak również szczęśliwej babci! 

Robert Lewandowski 6 maja ogłosił, że na świecie jest już jego druga córeczka Laura! 

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska mają drugie dziecko. Oto Laura Lewandowska
Instagram

W czwartek 7 maja na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się pierwszy wpis po porodzie! Mama i córeczka czują się dobrze i już wróciły do domu! 

 

Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08