Wielka radość w rodzinie Ani i Roberta Lewandowskich! W środę 6 maja na świecie pojawiła się druga córeczka małżeństwa, Laura. Dumna i szczęśliwa babcia, Iwona Lewandowska zamieściła w sieci wzruszający wpis. Posypało się mnóstwo gratulacji od internautów. Zobaczcie!

Reklama

Zobacz także: Córeczka Roberta i Ani Lewandowskich ma na imię Laura. Co oznacza to piękne imię?

Szczęśliwa mama Roberta Lewandowskiego zamieściła wzruszający wpis

Od wczoraj nieustannie napływają gratulacje do rodziców - Ani i Roberta Lewandowskich. Na świecie pojawiła się ich druga córeczka, Laura. Dumny tata pochwalił się uroczym zdjęciem niedługo po narodzinach córeczki i opatrzył je wzruszającym podpisem.

Hello little one ???? welcome to the world Laura! Well done Mummy (witaj na świecie Laura, świetna robota Mamo) - napisał piłkarz.

Swój wpis i piękne zdjęcie malutkiej Lury zamieściła w sieci także Anna Lewandowska. Mama i córka czują się dobrze i już wróciły do domu! Trenerka podziękowała także fanom, za wszystkie wiadomości i gratulacje, które stale do niej napływają.

Laura❤️
Kochani dziękujemy za tysiące wiadomości ❤️????
Od wczoraj jesteśmy w komplecie w domku i czujemy się super????‍????‍????‍???? - napisała Anna Lewandowska

Nie zabrakło również wzruszających słów od babci! Dumna mama Roberta Lewandowskiego postanowiła podzielić się swoją radością z Internautami!

Zobacz także

Jestem dumną przeszczęśliwą potrójną babcią, a przede wszystkim gratuluje rodzicom Ani i Robertowi , którzy mnie uszczęśliwili - napisała szczęśliwa Iwona Lewandowska na Facebooku.

Pod wpisem dumnej babci pojawiło się mnóstwo gratulacji od obserwatorów.

- Gratulacje Babciu ! Niech się chowa zdrowo ????????

- Gratulacje Iwonko! dużo zdrowia dla Wnusi!

- Gratulacje, piękna wiadomość ???????????? dużo zdrówka dla maleństwa ????

- Dumna Babciu! Serdeczne gratulacje dla Rodziców i Babci.Życzę zdrowia i szczęścia Rodzinie Lewandowskich.???????????? - piszą internauci pod postem Iwony Lewandowskiej.

Na pewno Robert i Ania będą mogli liczyć na pomoc obydwu babć, zarówno Iwony Lewandowskiej jak i Marii Stachurskiej, mamy Ani! Jeszcze raz serdecznie gratulujemy rodzicom, jak również szczęśliwej babci!

Robert Lewandowski 6 maja ogłosił, że na świecie jest już jego druga córeczka Laura!

Instagram

W czwartek 7 maja na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się pierwszy wpis po porodzie! Mama i córeczka czują się dobrze i już wróciły do domu!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama