Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

Córeczka Roberta i Ani Lewandowskich ma na imię Laura. Co oznacza to piękne imię?

Robert Lewandowski i Laura Lewandowska
Instagram

Robert Lewandowski ogłosił dziś fanom wspaniałą nowinę - na świat przyszła jego druga córka! Maleństwo otrzymało piękne imię Laura. Co ono oznacza i skąd się wzięło? 

Laura to imię żeńskie, które pochodzi z łaciny. Laura wzięła swe imię od lauru, czyli po polsku wawrzynu. W języku polskim męskim odpowiednikiem Laury jest więc Wawrzyniec. 

Zobacz także: Anna Lewandowska urodziła córkę Laurę! Marina i inne gwiazdy składają gratulacje

Jaka jest Laura?

Według Wielkiej Księgi Imion, jej główną zaletą jest umiejętność rozwiązywania błyskawicznie każdego problemu. Laury są zaradne, żyją na wysokich obrotach i nie potrafią usiedzieć w miejscu. Co akurat bardzo pasuje do całej rodziny Lewandowskich. Laura nie lubi żyć w cieniu, jest bardzo kontaktowa, wesoła i sympatyczna. Lubi też być podziwiana. Ale kto nie lubi? Osoba o tym imieniu ma wielkie serce, chętnie wszystkich wysłucha i każdego pocieszy. Czyli to wprost idealny materiał na stiostrę, z czego z pewnością ucieszy się Klara.

Jak pisze Księga, rodzinie Laury nie powinno niczego zabraknąć, „ponieważ mimo umiłowania wygody w życiu, jest ona oszczędna i zaradna”.  Czego Laura nie lubi? Nie znosi krytyki. Nie jest też specjaline wyrozumiała wobec wad i słabostek u innych. 

A co ją czeka w przyszłości? Laury spełniają się w zawodach związanych z podróżowaniem, przygodami, zmianami… Może zostać podróżniczką, czy artystką. Albo jak rodzice zajmie się zawodowo sportem!

Laura to dość popularne imię żeńskie. Laury mają Natalia Kukulska, czy państwo Kraśkowie, a także Daria Ładocha oraz Karol Strasubrger.  Imieniny obchodzi 22 stycznia, 17 czerwca, 18 sierpnia i 19 października.

Horoskop dla Laury Lewandowskiej

A co mówi data urodzenia maleńskiej Laury Lewandowskiej? Córka Ani i Roberta Lewandowskich urodziła się 6 czerwca, jest więc zodiakalnym Bykiem i w życiu będzie uparcie parła do celu. Według horoskopu dziennego, osoby urodzone 6 maja potrafią cierpliwie realizować swoje plany, koncentrować się na zadaniu, cechują się też niesamowitą intuicją. Nawet jeśli wiedzą, że o zwycięstwo nie będzie łatwo, nigdy nie zakładają porażki. To ważne cechy jeśli mała Laura będzie kiedyś chciała iść w ślady rodziców.

Osoby urodzone 6 maja, niezależnie od tego, co robią, starają się dążyć do doskonałości. Swoich poglądów i przekonań bronią do końca. 

Czy mają wady? Jak każdy. Np. bardzo lubią przyjemności i rozrywki i mogą poświęcać im czasem zbyt dużo czasu. Według horoskopu, mają też ciągoty do wygodnego życia. Ale porafią też skutecznie walczyć z tymi wadami. 

Horoskop, podobnie jak samo imię, również wskazuje, że Laura może pójść drogą kariery artystycznej. Ale równie dobrze może się sprawdzić w… polityce. Zresztą wystarczy sięgnąć do historii.

6 maja urodzili się m.in. Maximilien de Robespierre (1758), francuski adwokat - jeden z przywódców Rewolucji Francuskiej, Sigmund Freud (1856), słynny austriacki psychiatra, ale też popularni artyści - Zbigniew Wodecki (1950), czy George Clooney (1961). Rok temu 6 maja przyszedł na świat Archie - syn Meghan Markle i księcia Harry'ego! 

Jaką drogę wybierze Laura Lewandowska? Pokaże czas. Na razie życzymy jej dużo zdrowia i miłości, bo to zawsze jest najważniejsze.

Robert Lewandowski ogłosił dziś światu, że rodzina się powiększyła:

Anna Lewandowska już urodziła? Pokazała w sieci piękne zdjęcie
Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01