Babcia wreszcie poznała wnuka! Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z Frankiem. Do tej pory widziała go tylko na zdjęciach. Co czuła, gdy ujrzała wnuka po raz pierwszy?

Reklama

To była najpiękniejsza chwila mojego życia - napisała wzruszona.

Pani Anna zamieściła wzruszający wpis. Co jeszcze napisała o wnuczku?

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz był przy porodzie Oliwii! Kto kogo uspokajał?

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z wnukiem

Rodzina Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywa teraz radosny okres. Ich pierwszy synek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki. Franek nie mógł zaplanować lepszego prezentu dla swojej mamy. Od tej pory to będzie już ich wspólne święto.

Mama Łukasza właśnie pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z wnuczkiem. Jeszcze rok temu nigdy by się nie spodziewała, że zostanie babcią tak szybko. Dumna babcia zamieściła zdjęcie z pierwszego spotkania z Franiem w sieci:

Zobacz także

To była najpiękniejsza chwila mojego życia, nie licząc tej, w której urodziłam Łukasza ???? Odjęło mi mowę i coś bardzo mocno ścisnęło za serce ❤️???????? Ujął mnie ten widok dogłębnie???? Franio spał słodko coś tam sobie mruczał i pachniał takim nowym życiem... Ma długie paluszki jak zauważyłam, może pianistą będzie????

Dodała, że nie może się doczekać już kolejnego spotkania z maleństwem, aby mogła go wziąć w ramiona:

Nie powiem, że to najpiękniejsze dziecko na świecie, bo uraziła bym wszystkie matki i ich potomstwo. Wszystkie dzieciaczki są cudowne ale Franio dla mnie będzie najcudowniejszy. Wycałowałam mu stopki i rączki i czekam na kolejne spotkanie... Będzie to niebawem, bo w niedziele moja mama ma urodziny, okrągła rocznica i zaprosiliśmy gości do restauracji i to będzie najmłodszy uczestnik tej imprezy i dla Frania to będzie pierwsza impreza w życiu.

Cudowne chwile!

Oliwia i Łukasz poznali się dzięki swojej decyzji o udziale w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Ich synek urodził się zaledwie kilka dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. Za kilkanaście lat sam będzie mógł zobaczyć, jak wyglądały początki znajomości jego rodziców. To również będzie wyjątkowa chwila!

Zobacz także: Jak Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znosiła ciążę? Szczere wyznanie młodej mamy!

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z wnuczkiem.

Franek urodził się dokładnie w Dzień Matki 2020. Łukasz towarzyszył Oliwii przy porodzie.

Instagram

Mama Łukasza i Oliwia mają doskonały kontakt. Decyzja młodych o udziale w ślubnym eksperymencie okazała się dla nich strzałem w "10-tkę". Jeszcze zimą zeszłego roku nie wyobrażali sobie, że będą po ślubie i zostaną rodzicami.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama