Instagram

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Instagram

Niesamowity finał czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Oliwia i Łukasz właśnie powitali na świecie swojego synka, Frania. Maleństwo przyszło na świat dokładnie w Dzień Matki, zaledwie 4 dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. To historia jak z filmu!

Dzień narodzin Frania to również wielki dzień dla Pani Ani, mamy Łukasza, która radośnie skomentowała narodziny swojego wnusia! Co powiedziała? 

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o narodzinach wnuka

Oliwia i Łukasz zostali właśnie rodzicami! Wiadomość o narodzinach synka została przekazana przez Oliwię na jej Instagramie. Młoda mama przy okazji zdradziła, jak mijają im pierwsze wspólne godziny: 

Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu 🥰

Narodziny wnuka skomentowała również mama Łukasza, pani Ania. To właśnie ona była w ciągłym kontakcie z fanami syna i synowej i przekazywała na bieżąco informację, czy Oliwia już urodziła. Na tę informację internauci czekali już od weekendu.

Teraz gdy młodzi rodzice potwierdzili, że Franek jest już na świecie, narodziny wnuczka skomentowała również szczęśliwa babcia: 

Ta moja wypowiedź jest troszkę poniewczasie, bo już wszyscy wiedzą... Ale Franio przyszedł na świat. Chłopczyk i okropnie się cieszę! Moment wybrał sobie cudowny. Dwa prezenty dla Dzień Matki mam. Zostałam babcią! Bardzo się cieszę, jeszcze półtora roku temu nie przeszło mi przez myśl, że będę teściową, a tu już jestem teściową i babcią - powiedziała na Instastory.

Gratulujemy całej rodzinie! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła ile przytyła w ciąży! Ciężko uwierzyć...

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuczka! Lepszego prezentu na Dzień Matki nie mogła się spodziewać. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna (@anna.ana_p)

Franek urodził się dokładnie 26 maja. Radosną informacją podzieliła się Oliwia na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka)

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najśmielszych snach się nie spodziewali jak potoczy sie ich życie dzięki decyzji o udziale w programie. 

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36