Instagram
Newsy

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią?

Niesamowity finał czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Oliwia i Łukasz właśnie powitali na świecie swojego synka, Frania. Maleństwo przyszło na świat dokładnie w Dzień Matki, zaledwie 4 dni po emisji finału programu, w którym poznali się jego rodzice. To historia jak z filmu!

Dzień narodzin Frania to również wielki dzień dla Pani Ani, mamy Łukasza, która radośnie skomentowała narodziny swojego wnusia! Co powiedziała? 

Zobacz także: Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami Franka! Oto historia ich miłości

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o narodzinach wnuka

Oliwia i Łukasz zostali właśnie rodzicami! Wiadomość o narodzinach synka została przekazana przez Oliwię na jej Instagramie. Młoda mama przy okazji zdradziła, jak mijają im pierwsze wspólne godziny: 

Razem z Frankiem mamy się superancko i już nie możemy się doczekać, kiedy tata @elkuchta zabierze nas do domu 🥰

Narodziny wnuka skomentowała również mama Łukasza, pani Ania. To właśnie ona była w ciągłym kontakcie z fanami syna i synowej i przekazywała na bieżąco informację, czy Oliwia już urodziła. Na tę informację internauci czekali już od weekendu.

Teraz gdy młodzi rodzice potwierdzili, że Franek jest już na świecie, narodziny wnuczka skomentowała również szczęśliwa babcia: 

Ta moja wypowiedź jest troszkę poniewczasie, bo już wszyscy wiedzą... Ale Franio przyszedł na świat. Chłopczyk i okropnie się cieszę! Moment wybrał sobie cudowny. Dwa prezenty dla Dzień Matki mam. Zostałam babcią! Bardzo się cieszę, jeszcze półtora roku temu nie przeszło mi przez myśl, że będę teściową, a tu już jestem teściową i babcią - powiedziała na Instastory.

Gratulujemy całej rodzinie! 

Zobacz także: Anita ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdradziła ile przytyła w ciąży! Ciężko uwierzyć...

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuczka! Lepszego prezentu na Dzień Matki nie mogła się spodziewać. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna (@anna.ana_p)

Franek urodził się dokładnie 26 maja. Radosną informacją podzieliła się Oliwia na swoim Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Oliwia Ciesiółka (@modrafrelka)

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w najśmielszych snach się nie spodziewali jak potoczy sie ich życie dzięki decyzji o udziale w programie. 

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

Zobacz także
Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci dopytują, czy Oliwia urodziła. Mama Łukasza odpowiedziała!

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina podróż poślubną z Łukaszem

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała się bez makijażu. Wygląda olśniewająco!

 

Łukasz całuje Oliwię ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Newsy
Syn Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wraca do domu! Tata pojechał odebrać rodzinę
Syn Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", Franek, wraca do domu! Tata pokazał zdjęcia!

Oliwia i Franek wreszcie wracają do domu! Zniecierpliwiony tata pojechał po swoją rodzinę do szpitala. Oliwia i Łukasz ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " zostali rodzicami dwa dni temu. Dokładnie w Dzień Matki urodził się ich pierwszy synek. Dziś po raz pierwszy przyjedzie do swojego domu. Zobaczcie, co powiedział dumny ojciec!  Zobacz także:  Tak Łukasz podziękował Oliwii za urodzenie synka! Piękna słowa dumnego uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i jej syn Franek wracają do domu ze szpitala  Oliwia nie mogła sobie wymarzyć piękniejszego Dnia Matki! Tego dnia została mamą! Łukasz już nie mógł doczekać się, kiedy będzie mógł zabrać swoją rodzinę do domu i wreszcie nastał ten dzień! Dostałem informację, że już mogę przyjechać po żonę do szpitala, więc wsiadam w samochód i jadę po Oliwię i Franka. Dziś w końcu będziemy już razem w domu. - powiedział na Instastory  Rodzina w końcu będzie w komplecie.  Historia Oliwii i Łukasza to materiał na film! Oboje postanowili dać szansę miłości i zgłosili się do programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Po eksperymentalnym miesiącu postanowili, że pozostają w małżeństwie. Ostatecznie zamieszkali w Katowicach, skąd pochodzi Łukasz. Od czasu nagrywania programu aż do emisji minął rok, w tym czasie Oliwia zaszła w ciążę a ich dziecko urodziło się kilka dni po emisji finałowego odcinka, w którym widzowie dowiedzieli się, że uczestniczka była w ciąży. Czy można byłoby sobie wyobrazić piękniejszy finał? Życzymy im dużo szczęścia!  Zobacz także:  Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią? Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"...

Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z wnukiem
Instagram
Newsy
Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z wnukiem. "Najpiękniejsza chwila mojego życia"
Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcie z wnukiem. "Najpiękniejsza chwila mojego życia"

Babcia wreszcie poznała wnuka! Mama Łukasza ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " pokazała zdjęcie z pierwszego spotkania z Frankiem. Do tej pory widziała go tylko na zdjęciach. Co czuła, gdy ujrzała wnuka po raz pierwszy? To była najpiękniejsza chwila mojego życia - napisała wzruszona. Pani Anna zamieściła wzruszający wpis. Co jeszcze napisała o wnuczku?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Łukasz był przy porodzie Oliwii! Kto kogo uspokajał? Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała pierwsze zdjęcie z wnukiem Rodzina Łukasza i Oliwii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przeżywa teraz radosny okres. Ich pierwszy synek przyszedł na świat dokładnie w Dzień Matki. Franek nie mógł zaplanować lepszego prezentu dla swojej mamy. Od tej pory to będzie już ich wspólne święto.  Mama Łukasza właśnie pochwaliła się pierwszym wspólnym zdjęciem z wnuczkiem. Jeszcze rok temu nigdy by się nie spodziewała, że zostanie babcią tak szybko. Dumna babcia zamieściła zdjęcie z pierwszego spotkania z Franiem w sieci:  To była najpiękniejsza chwila mojego życia, nie licząc tej, w której urodziłam Łukasza 🥰 Odjęło mi mowę i coś bardzo mocno ścisnęło za serce ❤️💕💝 Ujął mnie ten widok dogłębnie😚 Franio spał słodko coś tam sobie mruczał i pachniał takim nowym życiem... Ma długie paluszki jak zauważyłam, może pianistą będzie😂 Dodała, że nie może się doczekać już kolejnego spotkania z maleństwem, aby mogła go wziąć w ramiona: Nie powiem, że to najpiękniejsze dziecko na świecie, bo uraziła bym wszystkie matki i ich potomstwo. Wszystkie dzieciaczki są cudowne ale Franio dla mnie będzie najcudowniejszy. Wycałowałam mu stopki i rączki i czekam na kolejne spotkanie... Będzie to...

Instagram
Newsy
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był przy porodzie Oliwii! "Dopełnił czynności przecięcia pępowiny"
Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" był przy porodzie Oliwii! "Dopełnił czynności przecięcia pępowiny"

26 maja rodzina Oliwii i Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" powiększyła się. Na świat przyszło pierwsze dziecko pary, synek Franciszek. W rozmowie z nami szczęśliwa babcia i mama Łukasza zdradziła, że Łukasz był przy porodzie! Dowiedzieliśmy się także jak się czuje Oliwia i czy Pani Anna miała już okazję zobaczyć maluszka. Zobaczcie!  Zobacz także:  Mama Łukasza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" skomentowała narodziny wnuka! Jak zareagowała na wieść, że została babcią? Łukasz dzielnie wspierał swoją żonę podczas porodu!  Tuż po zakończeniu 4. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" dowiedzieliśmy się, że Oliwia i Łukasz spodziewają się pierwszego dziecka. Przez cały okres ciąży para musiała ukrywać tę radosną nowinę, ponieważ do momentu emisji finałowego odcinka programu w telewizji, żaden z uczestników nie mógł wyjawić szczegółów na temat swojego życia po zakończeniu eksperymentu. Oliwia trafiła na porodówkę 23 maja, czyli dzień po emisji finałowego odcinka eksperymentu! Po trzech dniach pobytu w szpitalu, dziewczyna urodziła synka Franciszka. Oczywiście cała rodzina jest bardzo szczęśliwa, w tym dumna babcia, Pani Anna, z którą mieliśmy okazję porozmawiać. Mama Łukasza wyjawiła nam, że jej syn wspierał swoją żonę od pierwszych chwil akcji porodowej! Oliwia czuje się dobrze, już wyszła ze szpitala z Franiem. Co do Łukasza to tak, był przy porodzie od samego początku do momentu pojawienia się dziecka. Dopełnił czynności przecięcia pępowiny. Jak nam powiedział to było dla niego wspaniałe przeżycie. Powiedział, że każdy mężczyzna spodziewający się potomka powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu - wyjawiła Pani Anna w rozmowie z nami. Mama Łukasza zdradziła nam także, czy miała już okazję...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik