Party Stories
Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto
Newsy

Mama Julki Wieniawy została menedżerką Weroniki Rosati! Czy nie zaszkodzi w ten sposób córce?

Weronika Rosati i mama Julii Wieniawy pracują razem

To może być połączenie sił, które zagwarantuje sukces! Weronika Rosati ma od niedawna nową menedżerką. To Marta Wieniawa-Narkiewicz. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, bowiem Marta to mama Julii Wieniawy! Jak rozpoczęła się ich współpraca?

Weronika i Julia zaprzyjaźniły się, spędzamy razem dużo czasu, więc wyszło to naturalnie. Weronika jest postrzegana jako silna osobowość, matka, aktywistka działająca na rzecz kobiet. Moim zdaniem ma ogromny potencjał i jest atrakcyjna dla wielu marek – powiedziała Marta w rozmowie z „Party”.

"Zawsze warto": Ada ma dość szantażowania i boi się o syna! Mąż skrzywdzi Dorotę... Zobacz zwiastun!

Mama Julii Wieniawy menedżerką Weroniki Rosati

Mama Julii zastrzega w rozmowie z „Party”, że zajmuje się wyłącznie komercyjnymi kontraktami Weroniki i ma już w tym zakresie pierwsze osiągnięcia

To na razie pierwsze kontrakty dla social mediów. Weronika i Julia mają trochę inną grupę reklamową, więc nie widzę tutaj żadnego konfliktu interesów – dodaje mama Julki, która odpowiada za wielki sukces córki.

Czy dziewczyny zrobią kiedyś wspólną kampanię? O tym przekonamy się wkrótce. Więcej szczegółów znajdziecie w nowym wydaniu magazynu „Party”.

Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce Party

Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce

Rosati i Wieniawę łączy przyjaźń i biznes

Weronika Rosati w białek koszulce, Julia Wieniawa w niebieskiej bluzce
Instagram

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wieniawa w czerwonej sukience
Newsy
TYLKO U NAS: Julia Wieniawa zdradziła nam, z kim jedzie na wakacje!

Ten rok był dla Julii Wieniawy był bardzo pracowity! Gwiazda zagrała w dwóch serialach, m.in. "Zawsze warto", filmach, a niedługo zacznie przygodę z teatrem. Nic dziwnego, że aktorka czeka na wakacje i odpoczynek! Tylko nam, podczas Flesz Fashion Night 2019, Julia zdradziła, z kim wybiera się w podróż. Czy chodzi o jakąś nową sympatię? Zobaczcie! Zobacz także:  Julia Wieniawa zachwyca w czerwonej sukni od MMC podczas Flesz Fashion Night 2019

Julia Wieniawa, Weronika Rosati i Katarzyna Zielińska na planie serialu "Zawsze warto"
mat. prasowe
Seriale
TYLKO U NAS! Julia Wieniawa o Weronice Rosati: "Czasem musi nas rozdzielać reżyser!" O co chodzi?
Julia Wieniawa mówi o pracy na planie „Zawsze warto” i przyjaźni z Weroniką Rosati

Chociaż dzieli ich piętnaście lat różnicy, na planie serialu „Zawsze warto” Julia Wieniawa i Weronika Rosati szybko znalazły wspólny język. Razem z grającą z nimi  Katarzyną Zielińską  dziewczyny tworzą zespół, który odbiera na tych samych falach. Szczególnie Julia i Weronika polubiły się do tego stopnia, że są na planie „Zawsze warto” wręcz nierozłączne. Potrafimy plotkować ze sobą godzinami tak, że reżyser musi nas rozdzielać, zupełnie jak w szkole! – śmieje się Julia Wieniawa w rozmowie z „Fleszem” Weronika także nie pozostaje dłużna swojej nowej przyjaciółce: Obie jesteśmy koziorożcami, to chyba dlatego tak dobrze się rozumiemy – mówi w rozmowie z „Fleszem”. Julia Wieniawa i Weronika Rosati są jak siostry Zaskakująca przyjaźń Weroniki i Julii przeniosła się także poza plan serialu. Julia poznała córeczkę Weroniki Elizabeth, Rosati polubiła się z Baronem, chłopakiem Wieniawy. Dziewczyny mają wiele ze sobą wspólnego. Obie bardzo są związane z mamami. Marta Wieniawa-Narkiewicz świetnie prowadzi karierę swojej córki, a Teresa Rosati zawsze była blisko swojej córki. Czy przyjaźń dziewczyn ma szansę przełożyć się na wspólną kampanię reklamową? O tym przeczytacie w nowym wydaniu „Flesza”! Julia Wieniawa i Weronika Rosati bardzo się polubiły na planie „Zawsze warto”.  

Julia Wieniawa o związku Barona i Blanki Lipińskiej
Newsy
Mama Julii Wieniawy nie jest już menadżerką Barona! Poszło o Blankę Lipińską?!
Mama Julii Wieniawy już nie współpracuje z Baronem! O co chodzi?

O rozstaniu Julii Wieniawy i Barona było głośno w show-biznesie, jednak para zapewniała, że rozstali się w przyjaźni i nadal utrzymują przyjacielskie relacje. Udowodnili to podczas wydarzeń, na których oboje się pojawiali i wcale nie unikali swojego towarzystwa. Wiele się zmieniło od kiedy artysta zaczął spotykać się z Blanką Lipińską i w sieci pojawia się coraz więcej ich gorących zdjęć! Teraz okazało się, że mama Julii Wieniawy zakończyła współpracę z Baronem. Co się stało? Koniec współpracy Marty Wieniawy-Narkiewicz z Baronem? Marta Wieniawa-Narkiewicz jest menadżerką swojej córki. Popularna aktorka ma z mamą doskonały kontakt i to ona dba o jej kontrakty. Jeszcze do niedawna menadżerka zajmowała się również karierą byłego chłopaka córki czyli Barona. Jednak od kiedy muzyk spotyka się z Blanką Lipińską ta relacja się zmieniła! Jak informuje se.pl Marta Wieniawa-Narkiewicz nie jest już menadżerką artysty: Nie zajmuję się już nim  – powiedziała „Super Expressowi” mama Julii WIeniawy. Czy mama Julii Wieniawy podjęła taką decyzję ze względu na córkę? Jak sądzicie? Zobacz także:  Baron i Julia Wieniawa rozstali się! Tworzyli naprawdę piękną parę. Zobacz zdjęcia! Julia Wieniawa z mamą. Współpraca Barona z Martą Wieniawą-Narkiewicz zakończyła się przez związek z Blanką Lipińską!?  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner