Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto

Mama Julki Wieniawy została menedżerką Weroniki Rosati! Czy nie zaszkodzi w ten sposób córce?

Julia Wieniawa i Weronika Rosati na planie serialu Zawsze warto

To może być połączenie sił, które zagwarantuje sukces! Weronika Rosati ma od niedawna nową menedżerką. To Marta Wieniawa-Narkiewicz. Zbieżność nazwisk nie jest przypadkowa, bowiem Marta to mama Julii Wieniawy! Jak rozpoczęła się ich współpraca?

Weronika i Julia zaprzyjaźniły się, spędzamy razem dużo czasu, więc wyszło to naturalnie. Weronika jest postrzegana jako silna osobowość, matka, aktywistka działająca na rzecz kobiet. Moim zdaniem ma ogromny potencjał i jest atrakcyjna dla wielu marek – powiedziała Marta w rozmowie z „Party”.

Mama Julii Wieniawy menedżerką Weroniki Rosati

Mama Julii zastrzega w rozmowie z „Party”, że zajmuje się wyłącznie komercyjnymi kontraktami Weroniki i ma już w tym zakresie pierwsze osiągnięcia

To na razie pierwsze kontrakty dla social mediów. Weronika i Julia mają trochę inną grupę reklamową, więc nie widzę tutaj żadnego konfliktu interesów – dodaje mama Julki, która odpowiada za wielki sukces córki.

Czy dziewczyny zrobią kiedyś wspólną kampanię? O tym przekonamy się wkrótce. Więcej szczegółów znajdziecie w nowym wydaniu magazynu „Party”.

Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce Party

Kinga Rusin i Marek Kujawa na okładce "Party"

Rosati i Wieniawę łączy przyjaźń i biznes

Weronika Rosati w białek koszulce, Julia Wieniawa w niebieskiej bluzce
Instagram

 

Więcej na temat Weronika Rosati Julia Wieniawa
Przeładuj

"Kogel Mogel 4": To nowa postać zachwyci wszystkich najbardziej! "Rozbije bank"

zobacz 02:41