East News
Newsy

Angelina Jolie waży zaledwie 34 kilogramy! Co się z nią dzieje? Zobacz, jak teraz wygląda!

To przez rozwód?

 

Angelina Jolie, co jakiś czas szokuje swoimi zdjęciami, na których jest ekstremalnie wychudzona. Problemy z wagą najczęściej związane są ze stresującymi okresami w życiu gwiazdy. Tak też jest tym razem!

 

Magazyn "National Enquirer" opublikował zdjęcia aktorki, na których widać, że znów drastycznie schudła. Dodatkowo szokująca jest wiadomość o wadze Jolie. Teraz aktorka waży jedynie 34 kilogramy. Oczywiście, jako powód złego stanu zdrowia podawana jest informacja o rozwodzie Angeliny Jolie z Bradem Pittem.

 

 

Przedłużający się rozwód jest dla niej tak stresujący, że praktycznie przestała jeść. Niestety nic nie zapowiada szybkiego finału sprawy, ponieważ w sądzie nadal trwa walka o prawo do opieki nad szóstką dzieci. Sądowa batalia odbija się nie tylko na jej psychice, ale również na stanie zdrowia. 

 

Zobacz: Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?

 

Jak podaje "National Enquirer" Jolie je kostki lodu, aby oszukać głód. Taka sytuacja nie może trwać długo i aktorka w końcu musi pomyśleć o swoim zdrowiu!

Mat. prasowe

Angelina Jolie na rozdaniu Złotych Globów 2018

Angelina Jolie
ONS

Angelina Jolie wypłakuje się księżnej Kate
Newsy
Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?
Angelina Jolie zwierza się księżnej Kate! I to naprawdę intymnie! Co powiedziała o byłym mężu?

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

Angelina Jolie
East News/National Enquirer
Newsy
Angelina Jolie waży tylko 39 kilogramów! Brad Pitt jest przerażony i chce wystąpić o rozwód?!
Aktorka jest coraz chudsza!

Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiodą się? Według doniesień amerykańskiego tabloidu "National Enquirer", Brad Pitt jest gotowy na podjęcie radykalnych środków w związku z problemami swojej żony z wagą. Gazeta napisała wręcz, że Angelina umiera! Gwiazda ma ważyć obecnie jedynie 39 kilogramów! Brad Pitt i Angelina Jolie wezmą rozwód? Już od jakiegoś czasu każde kolejne zdjęcia Angeliny wywołują lawinę komentarzy. Wiele osób mówi wprost, że aktorka jest przerażająco chuda. Nie wiadomo, jednak czy coraz szczuplejsza sylwetka Angeliny Jolie jest efektem jej problemów z odżywianiem czy wynikiem choroby. "National Enquirer" twierdzi, że mąż gwiazdy jest przerażony jej niską wagą i zdecydowany na drastyczne środki. Zaledwie trzy miesiące temu pisało się o tym, że najsłynniejsza para świata przechodzi kryzys, a Pitt chce złożyć pozew rozwodowy. Wówczas nie padł jednoznaczny powód ewentualnego rozwodu pary. Czyżby chodziło o problemy Angeliny? Mamy jednak nadzieję, że te informacje są mocno przesadzone. Kochamy Brangelinę i nie chcemy, by ta wspaniała para się rozstała!   Zobacz też: Brad Pitt ZDRADZIŁ Angelinę Jolie z Seleną Gomez? Aktorka jest na niego wściekła!   Angelina Jolie na okładce "National Enquirer". Angelina Jolie jest coraz szczuplejsza. Według doniesień tabloidu waży zaledwie 39 kilogramów. Czy Brad Pitt postawi sprawę na ostrzu noża i zażąda rozwodu?

Angelina Jolie zasłabła na planie filmowym
ONS
Newsy
Angelina ma problemy ze zdrowiem: Byliśmy przekonani że nie żyje
Gwiazda upadła na ziemię

Angelina Jolie to prawdziwa kobieta-instytucja. Kilka miesięcy temu przeszła zabieg usunięcia obu piersi, ale gwiazda się nie oszczędza. Misje humanitarne w odległych zakątkach świata, zdjęcia do kolejnego filmu i przede wszystkim wychowywanie gromadki dzieci - tak teraz wygląda życie gwiazdy. Przypomnijmy: Uśmiechnięta Angelina leci z dziećmi na plan filmu do Australii Od lat natomiast niepokój budzi jej bardzo szczupła, a zdaniem wielu nawet anorektyczna, sylwetka. Angelina nigdy nie przyznała się do anoreksji i twierdzi, że odżywa się zupełnie normalnie, ale jest coraz mniej osób, które jej wierzą. Zagraniczne media donoszą bowiem o fatalnym samopoczuciu aktorki, która obecnie nagrywa film "Unbroken". Według relacji "National Enquirer" kilka dni temu Jolie zemdlała podczas zdjęć. Ekipa produkcyjna najadła się nie lada strachu. Kiedy Angelina upadła na ziemię, część ekipy zupełnie nie wiedziała co się dzieje. Nagle wszyscy do niej podbiegli i byli przekonani, że jest poważnie chora albo - co gorsza - martwa. Była okropnie blada i z trudem oddychała. Nie chciała jednak jechać do szpitala - informuje źródło gazety. Miejmy nadzieję, że to tylko plotki i gwiazda dba o swoje zdrowie. Jej szczupła figura owiana jest legendą. Myślicie, że naprawdę się głodzi? Zobacz: Brad Pitt oświadczył się Angelinie Zjawiskowa Angelina Jolie i Brad Pitt w Cannes:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner