Party Stories
ONS
Newsy

Mama Brada Pitta chce wysłać Shiloh na leczenie. Angelina protestuje

Doszło do awantury

Okazuje się, że międzypokoleniowe różnice zdań na tematy wychowywania dzieci nie omijają najsłynniejszych rodzin na świecie. A że Angelina Jolie i Brad Pitt mogą się pochwalić sporą gromadką uroczego potomstwa, także w ich familii zdarzają się niesnaski na tym tle. Tym razem poszło o śliczną Shiloh, która od dawna preferuje chłopięcy styl ubierania. Media już nieraz zastanawiały się na tym tematem, lecz gwiazdorska para zdawała się nic sobie z tego nie robić. Zobacz: Brad Pitt kupił konia i sześć kucyków…


Jak podał amerykański magazyn "In Touch" w tej sprawie postanowiła interweniować babcia Shiloh. Mama Brada Pitta, Jane, podobno nie może się pogodzić z faktem, że jej wnuczka ubiera i zachowuje się jak chłopiec. Jane zasugerowała aktorskiej parze, by wysłali córkę na leczenie, które skieruje małą dziewczynkę na właściwe tory. Nie spodobało się to Angelinie, która ostro zareagowała, mówić teściowej, że nie ma takiej potrzeby i że nie chce aby ta wtrącała się w wychowywanie jej dzieci. Ciekawe, co na Brad?

Zobacz na Polki.pl: Te zdjęcia obiegły świat: Angelina Jolie z córkami

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie, Zahara Jolie-Pitt
East News
Newsy
Shiloh Jolie-Pitt rozpoczęła już procedurę zmiany płci? Znamy prawdę!
Angelina Jolie
ONS
Newsy
Tak świetnie Angelina Jolie nie wyglądała od czasu rozstania z Pittem! Jednak wszystkie oczy skierowane były na... Shiloh! Już nie jest dziewczynką?!
Angelina Jolie i  Brad Pitt na co dzień
Newsy
Szokujące doniesienia zza oceanu! Córka Angeliny Jolie i Brada Pitta chce zmienić płeć

Najstarsza biologiczna córka Angeliny Jolie i Brada Pitta , Shiloh , chce zmienić płeć? Od najmłodszych lat podkreśla swój styl i nie chce nosić ubrań dla dziewczynek. Od zawsze chciała też wyglądać i zachowywać się jak jej bracia. Rodzice zaakceptowali jej wybór, a zagraniczne media donoszą, że byli już nawet na rozmowie u specjalisty, by prosić o poradę na przyszłość. Brad i Angelina mogą jedynie otoczyć Shiloh troską i pełną miłości opieką. Czas pokaże, jaki będzie jej wybór. (…) Shiloh może być chłopczycą, ale w okresie dojrzewania jej postrzeganie własnego ciała może się zmienić. Może się nagle okazać, że dziecko Brada stanie się słodką dziewczynką - czytamy na RadarOnline.com Shiloh Jolie-Pitt chce zmienić płeć Chłopięcy styl ubierania jakiś czas temu w słynnej rodzinie wywołał niesnaski. W tej kwestii interweniowała już mama Brada Pitta, Jane, która nie może dopuścić myśli, że jej wnuczka stroni od słodkich sukieneczek.  Angelina poprosiła jednak, by wszyscy zaakceptowali taki stan rzeczy.        

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner