Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła, jaką jest mamą
Instagram

Małgosia Borysewicz z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" kilkanaście dni temu po raz pierwszy została mamą.  Jak już wiemy, rolniczka urodziła synka, który nazywa się Ryszard. Małgosia pokazała już pierwsze zdjęcia z maleństwem i pochwaliła się m.in. jak jej mąż opiekuje się dzieckiem.

Jedno ze zdjęć z dzieckiem wywołało sporo krytycznych komentarzy na profilu Małgosi na Instagramie- internauci krytykowali młodą mamę za to, że jej synek spał w foteliku podczas spaceru. Rolniczka szybko poradziła sobie z "ekspertami" i odpowiedziała na ich zaczepki.

Teraz z kolei młoda mama zdradziła swoim fanom, jak wygląda jej życie po narodzinach dziecka. Co napisała?

Małgosia z "Rolnik szuka żony" zdradziła jaką jest mamą

Malgosia opublikowała w sieci wpis, w którym przyznaje, że jest prawdziwą "Matką Polką". Młoda mama nie ukrywa, że już samo wyjście do fryzjera i zostawienie dziecka w domu wywołało w niej  wyrzuty sumienia. 

(...) przyznaję się szczerze : jestem Matką Polką 😊Wybrałam się dziś przed fajnym jutrzejszym dla nas dniem, nieopodal, (5km) by ogarnąć końcówki (strasznie mi się plączą) No wyrzut sumienia jakbym do Ameryki się udała . Wróciłam, wszyscy szczęśliwi i najedzeni- czytamy na profilu Małgosi na Instagramie.

Rolniczka zdradziła  przy okazji, że powoli wraca do obowiązków związanych z gospodarstwem. Jak jej to wychodzi?

Powoli wracam do rolniczej rzeczywistości, dziś ogarniamy jakieś tam zbędne dla mnie paszporty, faktury, kupno /sprzedaż, szkolenia zalicza mąż, ja powoli czuje się już nie w temacie 😀- zdradziła młoda mama.

Zobaczcie, jak najnowszych zdjęciech prezentuje się Małgosia! 

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się figurą po ciąży. Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcie rolniczki!

Małgosia z "rolnik szuka żony" opublikowała nowy wpis i zdjęcia.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jak w kieleckim... zimno 😀 przyznaję się szczerze : jestem Matką Polką 😊Wybrałam się dziś przed fajnym jutrzejszym dla nas dniem, nieopodal, (5km) by ogarnąć końcówki (strasznie mi się plączą) No wyrzut sumienia jakbym do Ameryki się udała 😌. Wróciłam, wszyscy szczęśliwi i najedzeni 😃Stópki wróciły do rzeczywistych rozmiarów, to okazja by wsunąć wiosenne botki. Powoli wracam do rolniczej rzeczywistości, dziś ogarniamy jakieś tam zbędne dla mnie paszporty, faktury, kupno /sprzedaż, szkolenia zalicza mąż, ja powoli czuje się już nie w temacie 😀W tym całym cudownym zawirowaniu warto pomyśleć o sobie, dlatego mam dla Was kod rabatowy: wiosna20, rabat - 20% na nowości w sklepie @madamrock.pl. Pam pa ram Pam Pam... 😊❤️

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Rolniczka zdradziła, jaką jest mamą.

Małgosia z Rolnik szuka żony pokazała duży brzuszek
Facebook
 

Więcej na temat Rolnik szuka żony