Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z córką
Instagram

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z małą Blanką. "Doceniam to, co mam"

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z córką
Instagram

Małgosia i Paweł Borysewiczowie z "Rolnik szuka żony" nieco ponad miesiąc temu zostali rodzicami po raz drugi. Przepiękna córeczka Blanka urodziła się nieco ponad miesiąc temu i od razu skradła serce swojej mamy. Szczęśliwa rolniczka opublikowała w sieci urocze "babskie" zdjęcie z maleństwem. Koniecznie musicie je zobaczyć! 

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Fanki podziwiają poporodową figurę Małgosi Borysewicz. Rolniczka powiedziała, że wcale nie jest idealnie!

Małgosia z "Rolnik szuka żony" z córką Blanką 

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" nieco ponad miesiąc temu urodziła przepiękną córeczkę, dla której wraz z mężem Pawłem, wybrali imię Blanka. Rolniczka stara się być aktywna w sieci tak samo często jak przed porodem. Ostatnie jej zdjęcia wprawiły fanów w osłupienie. Zasypali ją pytaniami, jak udało jej się tak szybko zgubić nadprogramowe kilogramy. 

Rolniczka odpowiedziała wówczas, że jeszcze nie wróciła do idealnej sylwetki, a jej organizm podczas ciąży zgromadził dużo wody i to może pozbycie się jej z organizmu sprawia wrażenie, że tak szybko doszła do formy. Wyjaśniła, że na razie daje sobie czas, ponieważ chce się poświęcić Blance i Rysiowi, a na powrót do sylwetki przyjdzie jeszcze czas. 

Małgosia Borysewicz pokazała właśnie jak spędza czas z ukochaną córeczką. Opublikowała urocze zdjęcie z Blanką i napisała: 

Każdego dnia doceniam to, co mam

Na tym intymnym zdjęciu widać piękną relację pomiędzy mamą a córką! Nie możemy się napatrzeć! 

Zobacz także: Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z jesiennego spaceru. Internauci pytają: "Gdzie maseczka?"

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z małą Blanką. Dziewczynka rośnie jak na drożdzach. Jak myślicie, do kogo będzie podobna, do Małgosi czy Pawła? 

Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z córką
Instagram

Małgosia z "Rolnik szuka żony" niedawno została mamą po raz drugi. Jej starszy synek ma na imię Rysio. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08