Anna Stelmaszczyk Rolnik szuka żony
Instagram

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z jesiennego spaceru. Internauci pytają: "Gdzie maseczka?"

Anna Stelmaszczyk Rolnik szuka żony
Instagram

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" po zakończeniu szóstej edycji szybko stała się jedną z najpopularniejszych uczestniczek programu. Jej popularność w mediach społecznościowych stale rośnie, a ostatnio była kandydatka Jakuba pochwaliła się spektakularną metamorfozą i zdecydowała się na ostre cięcie. Nowa fryzura od razu przypadła do gustu jej obserwatorkom, a teraz Anna pochwaliła się zdjęciem z jesiennego spaceru. Internauci zwrócili uwagę na brak maseczki. Zobaczcie, co Anna z "Rolnika" odpowiedziała!

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciami z jesiennego spaceru i wzbudziła kontrowersje

Anna Stelmaszczyk z "Rolnik szuka żony" opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie z jesiennego spaceru ze swoim psem. Widać, że kobieta wygląda na bardzo szczęśliwą i nawet w tak trudnej sytuacji, jaka obecnie panuje na świecie, potrafi znaleźć pozytywne strony:

#Jesień #wspólny spacer choć na chwilę w tym zwariowanym, zabieganym życiu gdzie uśmiech musimy chować pod maseczkami 😉💋😷 - napisała Anna na Instagramie. 

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy z komplementami dotyczącymi wyglądu uczestniczki "Rolnika":

Piękna zmiana 😍❤️

Piękna blondi

Aniu bardzo ślicznie wyglądasz

Niektórym Internautom nie spodobał się fakt, że Anna Stelmaszyk na zdjęciu zrobionym na świeżym powietrzu pozuje bez maseczki:

A maseczka gdzie?😉😁

A gdzie maseczka wszystkich to obowiązuje nawet aktorów

Uczestniczka hitowego programu TVP1 zdecydowała się odpowiedzieć i napisała, że maseczkę zdjęła tylko do zdjęcia: w kieszeni na chwilę 😉. 

Tylko spójrzcie na nowe zdjęcie Anny!

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Fanki podziwiają poporodową figurę Małgosi Borysewicz. Rolniczka powiedziała, że wcale nie jest idealnie!

Anna Stelmaszczyk niedawno zmieniła fryzurę i mocno ścięła włosy.

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Anna Stelmaszczyk Rolnik szuka żony
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51