Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała suknię na wesele. Identyczną wybrała Ania Lewandowska! 

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzce
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pokazała, w jakiej stylizacji już wkrótce wybierze się na ślub. Rolniczka zdradziła, że dostała zaproszenie na wesele i właśnie z tej okazji poszukiwała idealnej kreacji. Małgosia poprosiła o pomoc internautów, którzy mieli wskazać najfajniejsze suknie w jednej z popularnych sieciówek. Teraz była uczestniczka "Rolnik szuka żony" pokazała, która z trzech najczęściej wskazywanych jest jej faworytką. Okazuje się, że Małgosia wybrała suknię, którą w swojej szafie ma również Anna Lewandowska! 

Małgosia wybrała piękną suknię na wesele

Małgosia Borysewicz z czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony" uwielbia kobiece i bardzo seksowne stylizacje. Rolniczka na różne ważne okazje zazwyczaj wybiera piękne długie suknie, którymi zachwycają się internautki. Teraz była uczestniczka hitu TVP pokazała, w jakiej kreacji już wkrótce zaprezentuje się na weselu. Małgosia zdradziła, że planuje kupić kreację z kolekcji Mosquito - rolniczka nie wiedziała na którą suknię się zdecydować dlatego poprosiła swoje fanki o pomoc. Z trzech sukni które najczęściej wskazywały internautki Małgosia wybrała długą suknię z motymem zielonych liści. 

Ja ostatnio stawiam na neony, bardziej zdecydowane kolory. Zastanawiałam się jeszcze nad niebieskim, ale chyba będzie zielono- żółty- zdradziła Małgosia.

Okazuje się, że Małgosia wybrała suknię, którą w swojej garderobie ma również Anna Lewandowska! Trenerka rok temu zachwycała swoim wyglądem w długiej sukni z sieciówki. 

Zobaczcie, jaką suknię chce założyć Małgosia Borysewicz! 

Zobacz także: Małgosia z "Rolnik szuka żony" wybrała się z mężem na romantyczną kolację! Czerwona sukienka mocno podkreśliła ciążowy brzuszek!

Małgosia Borysewicz pokazała, jaką suknię wybrała na wesele.

Małgosia Borysewicz pokazała, jaką suknię wybrała na wesele
Instagram

Identyczną kreację nosiła Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska w długiej sukni w zielone liście
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59