Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała długie nogi w seksownej stylizacji! I to kuszące spojrzenie!

Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji
Instagram

Małgosia Borysewicz na co dzień jest skromną dziewczyną, która podbiła serca widzów w programie "Rolnik szuka żony". Zresztą nie tylko widzów, ale przede wszystkim Pawła Borysewicza, którego poznała na planie show. Dziś pokazała się w ultra seksownej stylizacji, eksponując swoje piękne długie nogi! Jesteśmy pod wrażeniem! Takiej figury nie powstydziłaby się nawet Anna Lewandowska! 

Zobacz także: Ania z "Rolnik szuka żony" szczerze o trudach macierzyństwa i relacji z Jakubem! Stanie się wzorem dla innych kobiet?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w seksownej stylizacji

Małgosia Borysewicz na co dzień jest bardzo zapracowana. Jest nie tylko idealną żoną i mamą, ale także pomaga mężowi na gospodarstwie. Para często pokazuje proces swojej pracy na portalach społecznościowych. Tym razem Małgosia zaskoczyła swoich obserwatorów zupełnie innym obrazkiem! Pokazała się w przepięknej, świecącej mini sukience, która wyeksponowała jej superzgrabne nogi! Wow! 

Chwila dla siebie! Każdego dnia zróbmy coś po prostu dla Siebie ✌️takim kobiecym spojrzeniem patrzę się tylko w jednym kierunku ❤️dobry wieczór !- napisała na Instagramie

Oczywiście ma na myśli swojego męża, Pawła Borysewicza! Niejeden mężczyzna mu teraz pozazdrościł! Pod postem Małgosi niemal natychmiastowo pojawiły się komentarze pełne zachwytu, ale patrząc na te efekty tej sesji, trudno się dziwić! 

- Ale nogi! 🔥
- Będzie branie sztos dziewczyna 👍
- Cuuudowna i te nogi 🤤❤️❤️❤️
- Zjawiskowa! 🔥😍

Jesteśmy pod wrażeniem tej figury! 

Zobacz także:  Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała urocze zdjęcie z córeczką, razem przeszły specjalne szkolenie

Małgosia Borysewicz pokazała nogi w seksownej stylizacji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Małgosia Borysewicz postanowiła zrobić dziś coś dla siebie i pochwaliła się efektem na Instagramie. Jej zdjęcia robią wrażenie! 

Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji
Instagram

Małgosia i Paweł Borysewicz
screen "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08