Małgosia z Rolnik szuka żony
Newsy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" postanowiła oficjalnie odnieść się do informacji, że za swoją wypowiedź do mediów zażądała aż dwóch tysięcy złotych. W emocjonalnym wpisie podkreśliła, że nie pozwoli na szarganie swojego dobrego imienia. Postanowiła wytłumaczyć dlaczego zdecydowała się na wysłanie SMSa z budzącą kontrowersję kwotą za udzielenie wywiadu. 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz powiedziała dość! Ostro zareagowała na medialne doniesienia na swój temat!

"Hotel Paradise": Wiktoria oskarżyła show o załamanie nerwowe. Uczestnicy innych programów też przeszli przez piekło

Małgorzata Borysewicz komentuje plotki na swój temat

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Bardzo szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, którzy do dziś śledzą ich losy w sieci. Małgosia i Paweł jednocześnie stali się jedną z najpopularniejszych par, które zaistniały w hitowym programie TVP. Aktualnie są rodzicami Rysia i oczekują na narodziny córeczki. Osobiście są bardzo aktywni w sieci, do tej pory również sporadycznie udzielali wywiadów.

W ostatnich dniach kontrowersje wzbudził fakt, że Małgosia Borysewicz zażądała dwóch tysięcy złotych za rozmowę. Rolniczka postanowiła odnieść się do sytuacji, której efektem okazała się być budząca kontrowersje kwota:

Kochani. Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę. Na portalu (...) pewna Pani podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem ukazał się fragment prywatnej konwersacji rozpoczętej przez pewną ,,dziennikarkę”, jest to tylko część historii. Rozumiem że w dzisiejszym świecie muszę według co niektórych dla podbicia lików ujawniać swoje szczegóły z życia ale w chwili obecnej - ważnej dla mojej rodziny - nie chcę i nie będę tego robić. Dlatego też kilkakrotnie odmówiłam udzielenia wywiadu. Bezskutecznie. Umęczona (w naszym życiu są teraz naprawdę ważniejsze sprawy) wysłałam znanego Wam SMS-a. Zadziałało i przez chwilę miałam święty spokój. Do czasu. A mogłam po prostu napisać, żeby się odczepiła.

Małgosia Borysewicz zaapelowała o spokój. Aktualnie wraz z mężem skupiają się na życiu rodzinnym.

Rolniczka zwróciła również uwagę na krzywdzący hejt, który niejednokrotnie pojawiał się w sieci: 

Próbuje się zabrać mi urodę, wytyka mankamenty wyglądu, czasem zarzuca się brak mózgu - a wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Jednego zabrać nam nie można - miłości. Tej oto miłości Wam dziś trochę przesyłam, obiecuję będzie jeszcze więcej ❤️

Zobacz także: Internauci ostro krytykują Mateusza, kandydata Magdy z "Rolnik szuka żony"! To, co zrobił zszokowało widzów

Małgorzata Borysewicz oficjalnie odniosła się do informacji, które wywołały oburzenie w mediach. Jeden z portali internetowych podał, że rolniczka za wypowiedź zażądała aż dwóch tysięcy złotych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie oczekują aktualnie narodzin swojego drugiego dziecka i nie chcą skupiać się na medialnych doniesieniach.

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z
Instagram/Rolnik w szpilkach

Zobacz także
Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" w modnej sukience. Identyczna jest na wyprzedaży w Zarze za 49 złotych

W którym miesiącu ciąży jest Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony"? Zdradziła kiedy narodziny córeczki

Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zmieniła fryzurę! Zdecydowała się na odważną metamorfozę

Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 
"Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Małgosia Borysewicz z " Rolnik szuka żony " ostro skomentowała informacje, które pojawiły się w sieci na temat tego, że za wypowiedź do mediów żąda aż dwóch tysięcy złotych . Rolniczka wyjaśniła, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu.  Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat,  szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę - pisała zdenerwowana.  Post Małgosi Borysewicz skomentowała Joanna z szóstej edycji: Pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to, że ułożyłam sobie życie Co jeszcze napisała?  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska" Joanna z "Rolnik szuka żony" wspiera Małgosię Borysewicz  Post Małgosi Borysewicz na temat jej potyczki z mediami oraz braku chęci udzielania wywiadów skomentowała Joanna, uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była kandydatką Sławomira i to właśnie m. in. ją rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo. Podczas finałowego odcinka jednak nie pojawiła się w studio, natomiast dzięki połączeniu wideo porozmawiała z Sewerynem o swoich odczuciach. Wówczas okazało się również, że Joanna po programie zakochała się i spodziewa się dziecka. Od tamtego czasu nie udzielała się już medialnie.   Tym razem postanowiła wypowiedzieć się pod potem zdenerwowanej Małgosi i nawiązać do swojej historii:  Małgosiu,nie denerwuj się ;) Gdy ja urodziłam, również skrzynka pocztowa pękała od pytań szmatławców, propozycji wywiadów i chęci udostępniania zdjęć córki. W życiu bym się na to nie zgodziła, a partner proponował to samo -...

Małgosia i Paweł Borysewiczowie z "Rolnik szuka żony" skrytykowani za stylizacje weselne
Instagram
Newsy
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali stylówki z wesela. Nieźle im się oberwało 
Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali stylówki z wesela. Nieźle im się oberwało 

Małgosia i Paweł Borysewiczowie w zeszły weekend bawili się na weselu. Zdjęciami swoich weselnych stylizacji pochwalili się w sieci. Jednak nie wszystkim spodobało się to, jak się ubrali. Pojawiło się sporo niemiłych komentarzy, czego uczestniczka " Rolnik szuka żony " postanowiła nie pozostawić bez reakcji. Czy faktycznie zasłużyli na taki hejt?  Zobacz także:  Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" eksponuje ciążowy brzuszek w weselnej kreacji. Wiemy, gdzie kupicie podobną sukienkę! Małgosia i Paweł Borysewiczowie z "Rolnik szuka żony" skrytykowani za stylizacje weselne Małgosia i Paweł Borysewiczowie pokazali swoje stylizacje z wesela sąsiadki. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" spodziewają się właśnie swojego drugiego dziecka. Małgosia przez ostatnie miesiące podbijała serca internautów swoimi ciążowymi stylizacjami, jednak ta z minionego weekendu nie przypadła do gustu wielu osobom, które w dodatku postanowiły pozostawić pod zdjęciem Małgosi i Pawła niemiły komentarz. Oberwało się nie tylko rolniczce ale również jej mężowi:  Jak dla mnie wyglądacie bardzo niekorzystnie. Małgosiu, ten makijaż postarza cię o 10 lat, a sukienka jest okropna. Nie pasuje do ciebie. A Paweł, hmm. Jeśli lubi taki styl, to jego sprawa, ale jak dla mnie spodnie są fatalne. Ale najważniejsze, że dobrze się bawiliście Małgosia postanowiła nie pozostawić tego bez komentarza:  Wiem, ile mam lat. Wiem, co mi pasuje. Mój mąż chodzi w tym, co mu odpowiada. Tobie się podobać nie musi. Na temat twojego wyglądu w ciąży wypowiadać się nie będę ze względu na tolerancję, chyba masz z tym problem Z kolei inna z internautek zarzuciła Pawłowi, że jego spodnie są zbyt ciasne:  Mężusia spodnie to chyba 2 rozmiary za małe 😉😁 Na tę uszczypliwość...

Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła płeć dziecka! Będzie syn czy córka?
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" zdradziła płeć dziecka! Będzie syn czy córka?

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" opublikowała w sieci nowy wpis, w którym zdradziła płeć drugiego dziecka! Rolniczka urodzi syna czy córkę? Małgosia rozwiała wszystkie wątpliwości w tej sprawie.  Małgosia Borysewicz w wyjątkowy sposób przekazała obserwatorom na Instagramie radosną wiadomość- składając życzenia urodzinowe swojemu mężowi zdradziła płeć maleństwa. Sprawdźcie, co napisała! Małgosia Borysewicz urodzi syna czy córkę? Pod koniec maja, dokładnie w Dzień Matki, Małgosia Borysewicz poinformowała swoich fanów, że spodziewa się drugiego dziecka. Rolniczka pochwaliła się wówczas zaokrąglonym brzuszkiem i przyznała, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Od tamtej chwili z pewnością wszyscy fani Małgosi Borysewicz i jej męża Pawła zastanawiają się, jakiej płci będzie ich dziecko. Teraz była uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" rozwiała wątpliwości i zdradziła, że... urodzi córkę! Małgosia opublikowała kilka zdjęć z mężem, złożyła mu życzenia urodzinowe i przy okazji przyznała, że czekają na narodziny dziewczynki. Happy birthday Paweł ❤️ choć nasz wieczór miał wyglądać tak, jak na 1 zdjęciu, to natura nam trochę zmieniła plany, a raczej przesunęła, bo weekend przed nami i to sobie odbijemy. Dorwałam się do mężowego telefonu i choć dużo ostatnio na nim zdjęć z naszym synkiem, to mam też takie, które nastrój nam poprawiły🙂Paweł to optymista i choć czasem i takie dni jak dziś, ten optymizm trochę ostudziły, ale my naprawdę cieszymy się ze swojego normalnego, codziennego życia i ten optymizm staramy się Wam pokazać jak najczęściej❤️ 100 lat mężu! Ode mnie, Rysia i naszej Córeczki ❤️❤️❤️❤️❤️ Bo z tych optymistycznych wydarzeń cieszymy się najbardziej.To...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner