Party Stories
Małgosia z Rolnik szuka żony
Newsy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" postanowiła oficjalnie odnieść się do informacji, że za swoją wypowiedź do mediów zażądała aż dwóch tysięcy złotych. W emocjonalnym wpisie podkreśliła, że nie pozwoli na szarganie swojego dobrego imienia. Postanowiła wytłumaczyć dlaczego zdecydowała się na wysłanie SMSa z budzącą kontrowersję kwotą za udzielenie wywiadu. 

Zobacz także: Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz powiedziała dość! Ostro zareagowała na medialne doniesienia na swój temat!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Małgorzata Borysewicz komentuje plotki na swój temat

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Bardzo szybko zaskarbili sobie sympatię widzów, którzy do dziś śledzą ich losy w sieci. Małgosia i Paweł jednocześnie stali się jedną z najpopularniejszych par, które zaistniały w hitowym programie TVP. Aktualnie są rodzicami Rysia i oczekują na narodziny córeczki. Osobiście są bardzo aktywni w sieci, do tej pory również sporadycznie udzielali wywiadów.

W ostatnich dniach kontrowersje wzbudził fakt, że Małgosia Borysewicz zażądała dwóch tysięcy złotych za rozmowę. Rolniczka postanowiła odnieść się do sytuacji, której efektem okazała się być budząca kontrowersje kwota:

Kochani. Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat, szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę. Na portalu (...) pewna Pani podpisała się swoim imieniem i nazwiskiem ukazał się fragment prywatnej konwersacji rozpoczętej przez pewną ,,dziennikarkę”, jest to tylko część historii. Rozumiem że w dzisiejszym świecie muszę według co niektórych dla podbicia lików ujawniać swoje szczegóły z życia ale w chwili obecnej - ważnej dla mojej rodziny - nie chcę i nie będę tego robić. Dlatego też kilkakrotnie odmówiłam udzielenia wywiadu. Bezskutecznie. Umęczona (w naszym życiu są teraz naprawdę ważniejsze sprawy) wysłałam znanego Wam SMS-a. Zadziałało i przez chwilę miałam święty spokój. Do czasu. A mogłam po prostu napisać, żeby się odczepiła.

Małgosia Borysewicz zaapelowała o spokój. Aktualnie wraz z mężem skupiają się na życiu rodzinnym.

Rolniczka zwróciła również uwagę na krzywdzący hejt, który niejednokrotnie pojawiał się w sieci: 

Próbuje się zabrać mi urodę, wytyka mankamenty wyglądu, czasem zarzuca się brak mózgu - a wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Jednego zabrać nam nie można - miłości. Tej oto miłości Wam dziś trochę przesyłam, obiecuję będzie jeszcze więcej ❤️

Zobacz także: Internauci ostro krytykują Mateusza, kandydata Magdy z "Rolnik szuka żony"! To, co zrobił zszokowało widzów

Małgorzata Borysewicz oficjalnie odniosła się do informacji, które wywołały oburzenie w mediach. Jeden z portali internetowych podał, że rolniczka za wypowiedź zażądała aż dwóch tysięcy złotych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Małgorzata i Paweł Borysewiczowie oczekują aktualnie narodzin swojego drugiego dziecka i nie chcą skupiać się na medialnych doniesieniach.

Trendy lato 2020. Małgosia Borysewicz z
Instagram/Rolnik w szpilkach

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Joanna kandydatka Seweryna z Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
"Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu! 

Małgosia Borysewicz z " Rolnik szuka żony " ostro skomentowała informacje, które pojawiły się w sieci na temat tego, że za wypowiedź do mediów żąda aż dwóch tysięcy złotych . Rolniczka wyjaśniła, że jej wypowiedź została wyjęta z kontekstu.  Zazwyczaj staram się nie komentować tego, co ukazuje się w necie na mój temat,  szargać nazwiska mego jednak nie pozwolę - pisała zdenerwowana.  Post Małgosi Borysewicz skomentowała Joanna z szóstej edycji: Pamiętam jak dziś te hektolitry szamba i pomyje wylewane na mnie w sieci za to, że ułożyłam sobie życie Co jeszcze napisała?  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ostro komentuje doniesienia na swój temat: "Nie pozwolę szargać mojego nazwiska" Joanna z "Rolnik szuka żony" wspiera Małgosię Borysewicz  Post Małgosi Borysewicz na temat jej potyczki z mediami oraz braku chęci udzielania wywiadów skomentowała Joanna, uczestniczka szóstej edycji "Rolnik szuka żony". W programie była kandydatką Sławomira i to właśnie m. in. ją rolnik zaprosił na swoje gospodarstwo. Podczas finałowego odcinka jednak nie pojawiła się w studio, natomiast dzięki połączeniu wideo porozmawiała z Sewerynem o swoich odczuciach. Wówczas okazało się również, że Joanna po programie zakochała się i spodziewa się dziecka. Od tamtego czasu nie udzielała się już medialnie.   Tym razem postanowiła wypowiedzieć się pod potem zdenerwowanej Małgosi i nawiązać do swojej historii:  Małgosiu,nie denerwuj się ;) Gdy ja urodziłam, również skrzynka pocztowa pękała od pytań szmatławców, propozycji wywiadów i chęci udostępniania zdjęć córki. W życiu bym się na to nie zgodziła, a partner proponował to samo -...

Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki!
Instagram
Newsy
Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz powiedziała dość! Ostro zareagowała na medialne doniesienia na swój temat! 
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" skomentowała medialne rewelacje na swój temat!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" skomentowała medialne rewelacje na swój temat! Rolniczka powiedziała dość i w bardzo zdecydowany sposób odniosła się do publikacji, która pojawiła się na jednym z portali internetowych. Co napisała, kiedy jedna z internautek wysłała jej link do artykułu w którym pojawiła się informacja, że Małgosia Borysewicz zażądała pieniędzy za komentarz dla mediów?  Szukasz się na pierwsze medialne wystąpienie? Wykorzystaj oferowany przez Wizaż24 rabat i zamów najlepsze kosmetyki. Małgosia Borysewicz komentuje medialne doniesienia Małgosia Borysewicz wystąpiła w czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Na planie programu poznała i zakochała się w Pawle, z którym dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Jedna z najsympatyczniejszych i najpopularniejszych par hitu TVP doczekała się syna, a już wkrótce na świecie pojawi się ich córeczka. Pod koniec września zakochani świętowali drugą rocznicę ślubu.  W związku z rocznicą portal plejada.pl próbował ostatnio skontaktować się z Małgosią Borysewicz. Portal informuje, że mieli rozmawiać z rolniczką o szczegółach jej ślubu. Tak się jednak nie stało, a na portalu pojawiła się informacja, że rolniczka chciała 2 tysiące złotych  netto za komentarz.  Małgorzata Borysewicz zdradziła, że obecnie już nie udziela informacji, bez odpowiedniej należności finansowej- informuje portal plejada.pl.  Jak medialne doniesienia na swój temat skomentowała rolniczka? - nie mam czasu na czytanie pseudo artykułów Pani która prosi mnie o wyjawienie szczegółów ślubu, podałam kwotę by delikatnie mówiąc nie pytała więcej , jak widać podziałało- odpowiedziała w jednym z komentarzy na Instagramie.  Ciężarna Małgosia...

Małgosia z Rolnik szuka żony
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" musi zmienić swoje nawyki. "Trochę się tego boję..."
Małgosia Borysewicz prowadziła do swojego życia ważną zmianę. Ma jej pomóc w lepszej organizacji dnia. Co to takiego?

Małgorzata Borysewicz i Paweł Borysewicz poznali się na planie programu " Rolnik szuka żony ". Połączyła ich nie tylko miłość ale również zamiłowanie do rolnictwa. Aktualnie prowadzą prężnie działające gospodarstwo. Małgorzata zdradziła, że w związku nadchodzącym sezonem wiosenno-letnim będzie miała więcej obowiązków, w związku z czym musiała zmienić swoje dotychczasowe nawyki. Rolniczka ma jednak pewne obawy. Czego dotyczą?  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała długie nogi w seksownej stylizacji! I to kuszące spojrzenie! Małgorzata Borysewicz o zmianie nawyków Małgorzata Borysewicz wraz z mężem prowadzą gospodarstwo. Rolniczka musi tak zaplanować dzień, żeby pogodzić obowiązki zawodowe z tymi, które czekają na nią w domu. Postanowiła zacząć od wcześniejszego wstawania: W tym tygodniu wstaję już od godz. 5:00. Obiecałam sobie, że będę wstawać wcześniej, żeby wcześniej przychodzić do domu. - zwierzyła się na Instastory. Małgosia przyznała, że obawia się kalendarzowej wiosny, ponieważ wiąże się ona z dodatkowymi pracami, które będzie trzeba wykonać na gospodarstwie. Ukochana Pawła nie ukrywa, że lubi dłużej pospać i bardzo ciężko będzie jej się przestawić:  No i trochę powiem Wam, że boję się początku sezonu, bo to że nie mamy zimy to wiadomo, ale w sezonie wiosenno-letnim będziemy mieć troszkę więcej zajęć i pracy. Powoli przestawiam się już ze snu zimowego. Ogólnie jestem takim "łakomczuchem snu" i niedobory senne mam od jakiegoś roku ale to nic. Małgosia do tej pory idealnie godziła macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi, więc na pewno i tym razem uda jej się znaleźć idealne rozwiązanie na organizację dnia. Początki zawsze są trudne.  Zobacz także:  Rodzina Małgosi...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner