Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki!
Instagram

Rolnik szuka żony: Małgosia Borysewicz powiedziała dość! Ostro zareagowała na medialne doniesienia na swój temat! 

Małgosia Borysewicz w "Rolnik szuka żony" zdradziła imię córki!
Instagram

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" skomentowała medialne rewelacje na swój temat! Rolniczka powiedziała dość i w bardzo zdecydowany sposób odniosła się do publikacji, która pojawiła się na jednym z portali internetowych. Co napisała, kiedy jedna z internautek wysłała jej link do artykułu w którym pojawiła się informacja, że Małgosia Borysewicz zażądała pieniędzy za komentarz dla mediów? 

Szukasz się na pierwsze medialne wystąpienie? Wykorzystaj oferowany przez Wizaż24 rabat i zamów najlepsze kosmetyki.

Małgosia Borysewicz komentuje medialne doniesienia

Małgosia Borysewicz wystąpiła w czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Na planie programu poznała i zakochała się w Pawle, z którym dziś tworzy szczęśliwe małżeństwo. Jedna z najsympatyczniejszych i najpopularniejszych par hitu TVP doczekała się syna, a już wkrótce na świecie pojawi się ich córeczka. Pod koniec września zakochani świętowali drugą rocznicę ślubu. 

W związku z rocznicą portal plejada.pl próbował ostatnio skontaktować się z Małgosią Borysewicz. Portal informuje, że mieli rozmawiać z rolniczką o szczegółach jej ślubu. Tak się jednak nie stało, a na portalu pojawiła się informacja, że rolniczka chciała 2 tysiące złotych  netto za komentarz. 

Małgorzata Borysewicz zdradziła, że obecnie już nie udziela informacji, bez odpowiedniej należności finansowej- informuje portal plejada.pl. 

Jak medialne doniesienia na swój temat skomentowała rolniczka?

- nie mam czasu na czytanie pseudo artykułów Pani która prosi mnie o wyjawienie szczegółów ślubu, podałam kwotę by delikatnie mówiąc nie pytała więcej , jak widać podziałało- odpowiedziała w jednym z komentarzy na Instagramie. 

Ciężarna Małgosia Borysewicz poprosiła przy okazji o spokój w tym wyjątkowym dla niej czasie. 

Przypominamy, że Małgosia Borysewicz jest już w zaawansowanej ciąży i wkrótce po raz drugi zostanie mamą. Rolniczka w premierowym odcinku siódmej edycji programu "Rolnik szuka żony" zdradziła, że jej córeczka otrzyma imię Blanka!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o swojej drugiej ciąży: "Boję się o maleństwo"

Małgosia Borysewicz zdementowała medialne informacje na swój temat.

Małgosia Borysewicz z rolnik szuka żony w długim swetrze
Instagram

Rolniczka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51