Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o swojej drugiej ciąży: "Boję się o maleństwo"

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o tym, że jest w drugiej ciąży poinformowała dokładnie w Dzień Matki. Pod pięknymi zdjęciami prezentującymi ciążowy brzuszek pojawiło się mnóstwo gratulacji. Przyszła mama postanowiła zdradzić co nie co, jak czuje się w drugiej ciąży! Rolniczka opowiedziała o swoim samopoczuciu oraz obawach związanych z drugą ciążą. 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży! Pokazała zdjecia ciążowego brzuszka

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o samopoczuciu w ciąży 

Rodzina Małgosi i Pawła Borysewiczów znowu się powiększy! Rolnicy poznali się na planie czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Wówczas to Małgosia była osobą, o której względy walczyli kandydaci. Jak sama przyznała, tuż przed finałem Paweł jej się przyśnił!

Zakochani wzięli ślub już w 2018 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich synek Ryszard. Teraz ponownie przeżywają piękny czas oczekiwań na dziecko. Małgosia i Paweł nie zdradzili jednak czy spodziewają się syna czy córki.

Pod postem, w którym ogłosili, że znowu zostaną rodzicami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Rolniczka postanowiła podziękować za piękne słowa: 

W imieniu swoim i swojego męża chciałabym Wam serdecznie podziękować za wszystkie gratulacje. To bardzo miło, że życzycie nam wszystkiego najlepszego. Jeszcze raz bardzo dziękujemy - powiedziała na Instastory

Opowiedziała również o swoim samopoczuciu i tym, że trochę obawia się o dziecko: 

W ciąży jestem troszkę bardziej spokojna to zapewniam Was, że nie będę teraz żadną ekspertką od ciąż. Oczywiście boje się o maleństwo i troszczę się o nie tak samo jak o pierwsze tak więc dzięki, za dużo ciepłych słów

Dodała również, że w trakcie ciąży na pewno pojawi się u niej sporo nadprogramowych kilogramów ale nie przejmuje się tym: 

A i jeszcze jedno na pewno nie będę filigranową kobietą w ciąży, ale myślę, że wspólnymi siłami jakoś uda nam się wrócić do formy ale to nie jest najważniejsze. Grunt to, żeby dzidziuś był zdrowy. 

Już nie możemy się doczekać rodziny w komplecie!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała pokój dla synka. Chłopiec opuścił sypialnię rodziców i polały się łzy!

Małgosia Borysewicz o swojej drugiej ciąży poinformowała w Dzień Matki. Pokazała swój ciążowy brzuszek jednak nie zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. 

Małgosia z Rolnik szuka żony w drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz są już rodzicami ponad rocznego Rysia. 

Małgorzata Borysewicz pokazała dom
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43