Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook
Newsy

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o swojej drugiej ciąży: "Boję się o maleństwo"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o swojej drugiej ciąży: "Boję się o maleństwo"

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o tym, że jest w drugiej ciąży poinformowała dokładnie w Dzień Matki. Pod pięknymi zdjęciami prezentującymi ciążowy brzuszek pojawiło się mnóstwo gratulacji. Przyszła mama postanowiła zdradzić co nie co, jak czuje się w drugiej ciąży! Rolniczka opowiedziała o swoim samopoczuciu oraz obawach związanych z drugą ciążą. 

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży! Pokazała zdjecia ciążowego brzuszka

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o samopoczuciu w ciąży 

Rodzina Małgosi i Pawła Borysewiczów znowu się powiększy! Rolnicy poznali się na planie czwartej edycji "Rolnik szuka żony". Wówczas to Małgosia była osobą, o której względy walczyli kandydaci. Jak sama przyznała, tuż przed finałem Paweł jej się przyśnił!

Zakochani wzięli ślub już w 2018 roku, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich synek Ryszard. Teraz ponownie przeżywają piękny czas oczekiwań na dziecko. Małgosia i Paweł nie zdradzili jednak czy spodziewają się syna czy córki.

Pod postem, w którym ogłosili, że znowu zostaną rodzicami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Rolniczka postanowiła podziękować za piękne słowa: 

W imieniu swoim i swojego męża chciałabym Wam serdecznie podziękować za wszystkie gratulacje. To bardzo miło, że życzycie nam wszystkiego najlepszego. Jeszcze raz bardzo dziękujemy - powiedziała na Instastory

Opowiedziała również o swoim samopoczuciu i tym, że trochę obawia się o dziecko: 

W ciąży jestem troszkę bardziej spokojna to zapewniam Was, że nie będę teraz żadną ekspertką od ciąż. Oczywiście boje się o maleństwo i troszczę się o nie tak samo jak o pierwsze tak więc dzięki, za dużo ciepłych słów

Dodała również, że w trakcie ciąży na pewno pojawi się u niej sporo nadprogramowych kilogramów ale nie przejmuje się tym: 

A i jeszcze jedno na pewno nie będę filigranową kobietą w ciąży, ale myślę, że wspólnymi siłami jakoś uda nam się wrócić do formy ale to nie jest najważniejsze. Grunt to, żeby dzidziuś był zdrowy. 

Już nie możemy się doczekać rodziny w komplecie!

Zobacz także: Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała pokój dla synka. Chłopiec opuścił sypialnię rodziców i polały się łzy!

Małgosia Borysewicz o swojej drugiej ciąży poinformowała w Dzień Matki. Pokazała swój ciążowy brzuszek jednak nie zdradziła czy spodziewa się synka czy córeczki. 

Małgosia z Rolnik szuka żony w drugiej ciąży

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz są już rodzicami ponad rocznego Rysia. 

Małgorzata Borysewicz pokazała dom
Instagram

Zobacz także
Małgorzata Borysewicz w seksownej stylizacji

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" odświeżyła swoją fryzurę! Pokazała, jak teraz wygląda! 

Małgosia z Rolnik szuka żony

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" boi się, że mogłaby stracić Pawła?! Przejmujący wpis rolniczki 

 

Małgosia Borysewicz z mężem
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek! Zdradziła, jak znosi ciążę
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek! Zdradziła, jak znosi ciążę

Małgosia z " Rolnik szuka żony " ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Radosną wiadomością pochwaliła się w Dzień Matki. Jak na razie nie wiadomo czy Borysewiczowie spodziewają się drugiego synka czy córeczki. Rolniczka pokazała właśnie nowe ciążowe zdjecia i wyeksponowała swój brzuszek. Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o swojej drugiej ciąży: "Boję się o maleństwo" Małgosia z "Rolnik szuka żony" pokazała ciążowy brzuszek Małgosia i Paweł Borysewiczowie zostaną niedługo rodzicami po raz drugi. Rolniczka właśnie podzieliła się kolejnymi ciążowymi zdjęciami. Krótka biała sukienka idealnie eksponuje nie tylko ciążowe krągłości ale również długie nogi przyszłej mamy. A ta przy okazji opowiedziała jak spędziła wolny weekend z rodziną:  Niedziela! Po intensywnym 1 pokosie w końcu mamy czas dla siebie. W tym tygodniu czułam się tak, jakbym pracowała zdalnie,a @paulo_borysewicz był za granicą🙄😃ale to już było. Weekend upływa nam pod znakiem spotkań ze znajomymi , a dziś u ,,babci” (dom rodzinny mamy na zawsze takim pozostanie) z rodziną❤️. Małgosia zdradziła również, jak czuje się w drugiej ciąży. Okazuje się, że już nie potrzebuje tak dużo snu jak wcześniej:  Chłopaki sobie odsypiają, mi czas drzemek dziennych powoli mija, Boziu jak to dobrze znowu widzieć ludzi, jak to dobrze czuć normalne smaki (a nie bigos i czosnek dookoła😣🙈)! Jak to dobrze wrócić do żywych i znowu mieć męża 😁Miłej, słodkiej Niedzieli - napisała na Instagramie  Już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy zdjęcia ich rodziny w powiększonym składzie.  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży! Pokazała zdjecia...

Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała brzuszek na randce z mężem. Odpowiedziała na pytanie o płeć dziecka!
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" randkuje z mężem i pokazuje brzuszek!

Małgosia z " Rolnik szuka żony " pokazała ciążowy brzuszek w randkowej stylizacji. Przy ogromie obowiązków, rolniczka oraz jej mąż Paweł znajdują czas, aby pielęgnować swoje uczucie. Przy okazji przyszła mama wyeksponowała swój ciążowy brzuszek. Fani zastanawiają się czy Borysewiczowie spodziewają się drugiego synka czy może córeczki. Małgosia po raz pierwszy odpowiedziała na to pytanie. Rysiu będzie miał braciszka czy siostrzyczkę?  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży! Pokazała zdjecia ciążowego brzuszka Ciężarna Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" ma randce z mężem Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" o tym, że jest w drugiej ciąży poinformowała dokładnie w Dzień Matki. Wraz z Pawłem mają już jednego synka. Rysiu urodził się w lutym 2019 roku i niedługo zostanie starszym bratem!  Przyszła mama pokazała nowe ciążowe zdjęcie tym razem z romantycznej randki z mężem:  Randka z @paulo_borysewicz💃🏼🕺🏻Choć nie byliśmy na dyskotece, to wracaliśmy w pełnym blasku na około😳gdyby nie groźne niebo, byłoby ok ⛈randki mają swój urok! Lubimy, nawet bardzo! - napisała na Instagramie Ciążowy brzuszek Małgosi nie został niezauważony. Jednak z internautek skomplementowała urodę przyszłej mamy i zapytała o to, czy rolniczka i jej mąż znają już płeć wyczekiwanego maleństwa:  Pani Małgosiu mówiła Pani ostatnio o tych "komplementach ciążowych" że jak córka to mniej urody, no moim zdaniem patrząc na Panią drugi syn jak nic. A kiedy poznacie płeć? No jestem ciekawa czy się sprawdzi, zwykle się sprawdza, tylko sobie samej dwukrotnie źle przewidziałam Małgosia przyznała, że jeszcze sama nie poznała płci dziecka, wraz z Pawłem dowiedzą się...

Małgosia Borysewicz z mężem
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest w drugiej ciąży! Pokazała zdjecia ciążowego brzuszka
Malgosia z Rolnik szuka żony jest w drugiej ciąży! Kolejna ciąża w "Rolnik szuka żony"!

Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz z " Rolnik szuka żony " spodziewają się drugiego dziecka! Rolniczka opublikowała piękny wpis z okazji Dnia Matki i pochwaliła się ciążowym brzuszkiem.  Zobacz także:  Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" boi się, że mogłaby stracić Pawła?! Przejmujący wpis rolniczki Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży  Małgosia Borysewicz i Paweł Borysewicz ponownie zostaną rodzicami! Radosną wiadomością podzieliła się Małgosia we wpisie z okazji Dnia Mamy. Zamieściła piękne zdjęcia, na których eksponuje swój ciążowy brzuszek. Rysiu niedługo zostanie starszym braciszkiem! Dziś dzień Mam, moje święto jakby nie było ❤️😀 to też dzień, gdy swojej mamie chcę powiedzieć dziękuję❤️ za wszystko.Dziękuję też Wam, że trzymaliście kciuki😌 przed nami trochę czasu do 2 szczęścia! Ale cieszymy się ogromniaście! Wszystkie momenty macierzyństwa mają swój urok, jednak usłyszeć od swojego dziecka słowo MAMA😭 zmiękczyłoby największego twardziela ❤️kocham te momenty wszystkie! #jestemmamą#jestemkobietą#jestemcórką#dzieńmamy❤️ - napisała na Instagramie Gratulujemy przyszłym rodzicom! Małgosia i Paweł Borysewiczowie na razie nie zdradzili czy spodziewają się chłopca czy dziewczynki oraz kiedy maleństwo przyjdzie na świat. Już nie możemy doczekać się, jak zobaczymy ich w powiększonym gronie!  Zobacz także:  Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach? Małgosia Borysewicz pokazała ciążowy brzuszek. Niedługo zostanie mamą po raz drugi!         Wyświetl ten post na Instagramie.    ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner