Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" pokazała pokój dla synka. Chłopiec opuścił sypialnię rodziców i polały się łzy!

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" są jedną z popularniejszych par, które znalazły miłość w programie. Od ponad roku są też rodzicami Rysia, który przeprowadził się do swojego pokoju. Rolniczka opublikowała na Instagramie zdjęcia pokoju dziecięcego i wyznała, że zdecydowali się przenieść tam łóżeczko chłopca, jednak było to dla niej trudniejsze niż się spodziewała. Pojawiły się nawet łzy! 

Jakimi jesteśmy rodzicami ? Ohoho to się wypadałoby zapytać syna naszego synka( pewnie coś by powiedział, niekoniecznie na ten temat)😉kilka słów o pokoju dziecięcym, który od wczoraj ma znów łóżeczko i śpi w nim nasz bohater, który opuścił sypialnię🙉😭jakie to przeżycie dla Mamy😣 no się poryczałam. - wyznała Małgosia Borysewicz o przeprowadzce syna do swojego pokoju.

Jak wygląda pokój Rysia?

Pokój synka Małgosi Borysewicz urządzony jest w kolorze szarym. Jednak nie zabrakło w nim też kolorów. Turkusowe dodatki doskonale pasują do szarości, a kolorowe zabawki ożywiają wnętrze i jednoznacznie wskazują, że mieszka w nim dziecko:

szary to fajny kolor ale ma tendencje do zimnego wiec trochę balansujemy między szarym a turkusem 😍turkus to w ogóle sztos ❤️

A jak Małgosia Borysewicz ocenia siebie i Pawła jako rodziców? 

Jakimi rodzicami są Małgosia i Paweł?

Rolniczka szczerze przyznała, że są zgodnymi rodzicami i starają się wspólnie podejmować decyzję dotyczące Rysia. Dodała też, że zdecydowanie należą do uśmiechniętych osób, co widać na ich wspólnych zdjęciach:

A wszystkie bajery, które pewnie najbardziej podobają się nam 😁😍niech służą Synowi! To po części też spełnianie naszych marzeń, czyż nie tak ? Okno z widokiem na niebo, samochody, maty, plac zabaw! A rodzicami jesteśmy zgodnymi raczej uśmiechniętymi 😁i staramy się być w podejmowaniu decyzji ❤️

A jak Wam się podoba królestwo Rysia? 

Zobacz takżeAnia z "Rolnik szuka żony" jest gotowa na nową miłość! Zdradziła nam, o jakiej relacji marzy

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jakimi jesteśmy rodzicami ? Ohoho to się wypadałoby zapytać syna naszego synka( pewnie coś by powiedział, niekoniecznie na ten temat)😉kilka słów o pokoju dziecięcym, który od wczoraj ma znów łóżeczko i śpi w nim nasz bohater, który opuścił sypialnię🙉😭jakie to przeżycie dla Mamy😣 no się poryczałam. Jakiś czas temu fajnie @chujowapanidomupl opisała sposób meblowania pokoju przez przyszłe mamy- powiedzmy sobie szczerze: to pokój dla nas, przynajmniej do 1 roku życia . Idealne wnętrze, koniecznie wygodny fotel uszak i najlepiej tippi na starcie oraz wszystkie bajery, które no właśnie, dopiero teraz mają pożytek dla synka, wcześniej tylko dla jego oczu. Owszem przestrzeń na przewijak, zabawki i szafę( na początku idealny ład a potem to różnie 😁)to rzecz pomagająca w niezamienianiu sypialni na królestwo dziecka, ale teraz dopiero gdy chodzi i jest aktywne zaczyna ze swoich dobrodziejstw korzystać. Fotel został, kimać w razie w rodzic będzie i tak na dywanie 🙄😁🙉. A wszystkie bajery, które pewnie najbardziej podobają się nam 😁😍niech służą Synowi! To po części też spełnianie naszych marzeń, czyż nie tak ?Okno z widokiem na niebo, samochody, maty, plac zabaw! A rodzicami jesteśmzgodniy raczej uśmiechniętymi 😁i staramy się być w podejmowaniu decyzji ❤️#starzyalejarzy#meowbabystore#zawszebedziemydziecmi #rodzicembyć#marzyć

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

W pokoju Rysia znalazł się suchy basen z piłeczkami.

Małgosia Borysewicz pokój syna
Instagram

Rolniczka zdecydowała się urządzić pokój synka w odcieniach szarości i turkusu.

Małgosia Borysewicz pokój syna
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48