Socha znalazła nianię dla córeczki
ONS

Socha znalazła idealną nianię. Kto zajmie się jej córką?

Socha znalazła nianię dla córeczki
ONS

Małgorzata Socha od dwóch miesięcy jest szczęśliwą mamą małej Zosi. Aktorka powoli kończy swój urlop macierzyński i jeszcze w tym miesiącu powróci na plan serialu "Przyjaciółki", a już 5 grudnia będziemy mogli ją ponownie zobaczyć na deskach Teatru 6. Piętro w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam" u boku Kuby Wojewódzkiego. I tu pojawił się problem. Z kim zostanie dziewczynka, gdy gwiazda będzie w pracy? Zobacz: Teatr Żebrowskiego znalazł zastępstwo dla Sochy

Jak dowiedział się "Flesz" Socha zadbała już o wszystko. W końcu znalazła idealną opiekunkę dla swojej córeczki. Osoba, którą wybrała jest bardzo odpowiedzialna i z pewnością zatroszczy się o Zosię jak o własną pociechę.

- Małgosia długo szukała niani i w końcu zdecydowała się zatrudnić pielęgniarkę - zdradził magazynowi znajomy Sochy.


Aktorka zdecydowała się na opiekunkę, gdyż nie chce niepotrzebnie stresować Zosi zabierając ją na plan "Przyjaciółek".

- To niepotrzebne męczenie dziecka. Teraz Gosi spadł kamień z serca, bo wie, że zostawi córkę w dobrych rękach - powiedział informator "Flesza".


Warto nadmienić, że Małgorzata Socha do końca roku nie będzie pracowała jeszcze na pełnych obrotach, dzięki czemu cały czas będzie miała sporo czasu dla córeczki. Po nowym roku aktorka powraca na deski teatru z drugim spektaklem, "Edukacja Rity", i pomoc wykwalifikowanej niani z pewnością jej pomoże. Zobacz: Socha idzie z córką do szpitala na badania kontrolne [FOTO]Stylowa Socha bez makijażu buszuje po markowych sklepach:

Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00