Małgorzata Socha w Teatrze 6. Piętro
ONS

Teatr Żebrowskiego znalazł zastępstwo dla Sochy. Co jej z rolą?

Małgorzata Socha w Teatrze 6. Piętro
ONS

Małgorzata Socha już niebawem planuje powrót do obowiązków zawodowych. Jednak jak na razie swój urlop macierzyński wykorzystuje na spędzanie czasu z miesięczną córeczką Zosią. Zobacz: Socha zabiera miesięczną córeczkę na pierwsze wakacje. Gdzie wyjadą?

Przed ciążą aktorka była bardzo aktywna. Grała nie tylko w serialach, ale i występowała na deskach Teatru 6. Piętro. Właśnie rozpoczyna się nowy sezon i na scenę powróci hitowe przedstawienie "Zagraj to jeszcze raz, Sam", w którym Socha występuje u boku Kuby Wojewódzkiego. Okazuje się, że Małgosia nie będzie występowała już we wszystkich spektaklach. Swoją rolę będzie dzieliła z dublerką.

Wczoraj w swoim programie Kuba ogłosił, że Sochę na scenie zastąpi Basia Kurdej-Szatan, słodka blondynka z reklamy telefonii komórkowej.

- Będziemy grali razem w teatrze. Ciąża Małgosi Sochy wykluczyła ją na parę miesięcy. Następczynią, która będzie grała równolegle z Małgosią będzie Basia Szatan. Będzie grała w spektaklu "Zagraj to jeszcze raz, Sam" - powiedział Wojewódzki.


Pierwszy spektakl z sympatyczną Basią zostanie wystawiony już w listopadzie. Myślicie, że sprawdzi się jako następczyni Małgorzaty Sochy?Małgorzata Socha z córką na spacerze:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44