East News

Małgorzata Socha zabrała głos w sprawie nowego sezonu "Przyjaciółek". Wróciła na plan?

East News

Z początkiem sierpnia ponownie ruszyły zdjęcia na planie "Przyjaciółek". Prace nad 16. sezonem zostały pokrzyżowane przez koronawirusa, którym zaraziło się kilkanaście osób pracujących na planie. Wśród nich była jedna z głównych bohaterek, jednak oficjalnie nigdy nie potwierdzono która. Powoli w sieci pojawiają się kolejne zdjęcia aktorów z planu. Fotkę opublikowała również Małgorzata Socha. Czy serialowa Inga wróciła na plan 16. sezonu? 

Zobacz także: Ruszyły zdjęcia do "Przyjaciółek", ciągle brakuje jednak gwiazd zarażonych koronawirusem! Czy serial wystartuje we wrześniu?

Małgorzata Socha wróciła na plan "Przyjaciółek"

Prace nad 16. sezonem "Przyjaciółek" napędziły wszystkim współtwórcom sporo strachu. Zdjęcia musiały zostać przerwane z powodu zarażenia części ekipy koronawirusem. Oficjalnie wiadomo, że na pewno zarażony został serialowy Staś Strzelecki czyli Antoni Borowski. Kilka dni temu Plejada informowała, że prace nad nowym sezonem "Przyjaciółek" ponownie ruszyły jednak wciąż brakuje aktorów, którzy zostali zarażeni. Mówiło się również o tym, że jedna z głównych bohaterek również została zakażona koronawirusem. Jednak produkcja uspokoiła, że nie zamierzają pozbywać się żadnego z wątków. 

Fani serialu martwili się o to, że być może w kontynuacji serialu zabraknie, którejś z tytułowych "Przyjaciółek".  Na szczęście czekają ich dobre informacje. Małgorzata Socha, która wciela się w serialową Ingę właśnie zabrała głos i pokazała zdjęcie z planu do 16. sezonu, którym potwierdziła, że na pewno wróciła na plan. 

Myślicie, że serial pojawi się planowo na antenie, czyli już we wrześniu? 

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?

Małgorzata Socha wróciła na plan "Przyjaciółek". Pokazała zdjęcie z pracy nad 16. sezonem serialu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

W połowie lipca przerwano pracę nad 16. sezonem "Przyjaciółek" z powodu zakażenia kilkunastu osób z ekipy koronawirusem. Na początku sierpnia zdjęcia zostały wznowione, chociaż jeszcze nie wszyscy aktorzy wrócili na plan. 

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

Czy 16. sezon "Przyjaciółek" zostanie wyemitowany zgodnie z planem? 

Przyjaciółki grupowe zdjęcie
Instagram

 

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48