Przyjaciółki znikają z anteny!

Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Kolejna gwiazda zabrała głos. Wiadomo co z 16. sezonem?

Przyjaciółki znikają z anteny!

Blady strach padł na całą ekipę pracującą przy serialu "Przyjaciółki". W ubiegłym tygodniu "Fakt" poinformował, że u jednej z gwiazd serialu wykryto zarażenie koronawirusem, co potwierdził reżyser produkcji. Konieczne było przerwanie zdjęć do 16. sezonu serialu. Niedawno głos zabrała Magdalena Stużyńska, która z ulgą poinformowała, że nie zaraziła się wirusem. Głos zabrał również jej serialowy mąż, Bartek Kasprzykowski. Co napisał? Czy zdjęcia do "Przyjaciółek" ponownie ruszyły?

Zobacz także: Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Jedna z czołowych gwiazd zabrała głos: "Nie mam siły"

Koronawirus na planie "Przyjaciółek". Zdjęcia do 16. sezonu ruszyły?

Aktorzy i osoby pracujące na planie serialu "Przyjaciółki" musiały poddać się testom na koronawirusa. Ostatecznie okazało się, że zarażonych zostało aż kilkanaście osób: 

Jesteśmy po kolejnej serii testów, które stwierdziły obecność wirusa u kilkunastu osób, potwierdzając, że zwłaszcza osoby nieprzestrzegające zobowiązań do unikania dużych zgromadzeń, a także przemieszczające się z jednej ekipy filmowej do drugiej, stanowią największe zagrożenie dla filmowej branży, próbującej odbudować się po lockdownie - powiedział Grzegorz Kuczeriszka w rozmowie z Rzeczpospolitą. 

Do tej pory nie wiadomo było jednak, jak długo potrwa przerwa spowodowana zachorowaniami na koronawirusa, którego wykryto u jednej z aktorek. 

Bartek Kasprzykowski zabrał głos w sprawie problemów na planie "Przyjaciółek". Aktor opublikował zdjecia z serialową żoną z planu do 16. sezonu serialu: 

Zagrożenie Covid jest realne. Tylko dzięki ostrożności i świadomości możemy dalej pracować. Pozdrawiamy z planu!

Czy to oznacza, że zdjecia do nowego sezonu ponownie ruszyły? 

Zobacz także: Reżyser "Przyjaciółek" potwierdza koronawirusa u gwiazy serialu! "Jesteśmy przerażeni"

Bartłomiej Kasprzykowski opublikował zdjęcia z planu "Przyjaciółek" i zabrał głos w sprawie koronawirusa. 

Czy to oznacza, że zdjecia do 16. sezonu "Przyjaciółek" zostały wznowione? 

Zdjęcie z planu serialu Przyjaciółki
mat. prasowe

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05