Małgorzata Socha w nowej fryzurze
Ciąża jej służy!
1/5
Małgorzata Socha w nowej fryzurze

 

Zaledwie kilka dni temu Małgorzata Socha zaskoczyła fanów, publikując w sieci swoje zdjęcie w nowej fryzurze. Gwiazda serialu "Przyjaciółki" zdecydowała się na wielką metamorfozę i ścieła grzywkę. Internauci w większości byli zachwyceni wyglądem Małgorzaty Sochy, pojawiły się jednak wątpliwości, czy nowa fryzura jest prawdziwa, czy jest to tylko specjalne upięcie dla potrzeb serialu. Teraz paparazzi przyłapali aktorkę na zakupach i wszystko stało się jasne - Małgosia Socha rzeczywiście ma grzywkę :) Naszym zdaniem wygląda w niej świetnie!

Zobaczcie sami, jak na zakupach prezentowała się Małgorzata Socha!  Spójrzcie tylko na jej stylizację!

 

Zobacz także: Ciężarna Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek"? Znamy plany aktorki!

2/5
Małgorzata Socha w nowej fryzurze

 

Paparazzi spotkali Małgorzatę Sochę na zakupach w jednym z warszawskich butików. Wygląda na to, że aktorka skusiła się na nową parę okularów. Zobaczcie, jak prezentowała się gwiazda serialu "Przyjaciółki"! Jej spódnica w zwierzęce wzory jest bardzo efektowna! 

3/5
Małgorzata Socha w nowej fryzurze

 

Podoba się Wam look aktorki? Małgorzata Socha zaprezentowała się w czarnym topie, spódnicy w zwierzęcy wzór i w białej marynarce. Stylizację uzupełniły jasne sandałki i ciemna torebka. Naszym zdaniem przyszła mama wyglądała świetnie! 

 

Zobacz także: Małgorzata Socha po raz trzeci zostanie mamą! Co mówiła nam o dzieciach i rodzinie?

4/5
Małgorzata Socha w nowej fryzurze

 

Kilka tygodni temu Małgorzata Socha potwierdziła medialne plotki o ciąży. Gwiazda "Przyjaciółek" nie zamierza jednak rezygnować z pracy w serialu i od kilku tygodni bierze udział w nagraniach kolejnego sezonu hitu Polsatu. 

 

Zobacz także: MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MAMĄ. FANI SĄ POD WRAŻENIEM... OPISU FOTOGRAFII!

5/5
Małgorzata Socha w nowej fryzurze
Więcej na temat Małgorzata Socha