Małgorzata Socha potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!
ONS
Jak się czuje gwiazda Przyjaciółek?
1/5
Małgorzata Socha potwierdziła, że spodziewa się trzeciego dziecka!
ONS

Małgorzata Socha spodziewa się trzeciego dziecka! Potwierdziły się medialne plotki dotyczące gwiazdy serialu "Przyjaciółki"! Teraz w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" aktorka przyznała, że rzeczywiście spodziewa się trzeciego dziecka! 

Jak się czuje i czy wkrótce planuje zrobić sobie dłuższą przerwę w pracy? Zobaczcie, co Małgorzata Socha zdradziła w rozmowie z Dzień Dobry TVN! Komentarz gwiazdy na następnej stronie. 

Zobacz także: „Choroba taty uświadomiła mi, jak bardzo ważna jest...”, wzruszające wyznanie Małgorzaty Sochy o nieuleczalnej chorobie ojca!

2/5
Magda Mołek i Małgorzata Socha w tej samej bluzce
ONS.pl

Małgorzata Socha już nie ukrywa swojego szczęścia! W rozmowie z Dzień Dobry TVN potwierdziła medialne doniesienia o trzeciej ciąży. Jak się czuje ciężarna gwiazda?

Czuję się rzeczywiście bardzo dobrze. Dużo się dzieje, dużo też dzieje się u mnie zawodowo, jestem na planie. Dużo pracuję, ale udaje mi się to wszystko godzić, więc cieszę się, że mogę być cały czas aktywna - przyznała Małgorzata Socha. 

A czy aktorka planuje dłuższą przerwę w pracy? 

Zobacz także: Małgosia Socha świętowała pierwsze urodziny córki! Wielki kinderbal czy rodzinna impreza? Wiemy, jak wyglądało przyjęcie małej Basi!

3/5
Małgorzata Socha
ONS.pl

Ciężarna Małgorzata Socha planuje dłuższą przerwę w pracy?

Ja na razie nic nie planuje, bo okazuje się, że trudno o plany. Jak to się mówi "chcesz rozśmieszyć pana Boga, powiedz mu o swoich planach" więc trochę tak jest. Zobaczymy co będzie - przyznała w Dzień Dobry TVN. 

Zobacz także: Małgosia Socha z córkami na zakupach! To najsłodsze zdjęcia, jakie dziś zobaczycie!

4/5
Małgorzata Socha
ONS.pl

Przypominamy, że Małgorzata Socha ma już dwie córeczki - Zosię i Basię. Aktorka już jakiś czas temu przyznała, że chciałaby mieć trzecie dziecko. Jak widać, teraz spełniło się marzenie gwiazdy! 

Gratulujemy! 

Zobacz: Małgorzata Socha zdecyduje się na trzecie dziecko? Szczere wyznanie gwiazdy!

5/5
Małgorzata Socha z córkami na zakupach