Małgorzata Socha wspierała Agnieszkę Radwańską w Tańcu z Gwiadami
East News

Nie da się ukryć, że ten sezon dostarcza nam wyjątkowo dużo emocji. Początkowo wszyscy z zapartym tchem śledzili poczynania Justyny Żyły, teraz natomiast po ostatnim odcinku serce ścisnęło się na widok mieszkania Joanny Mazur. Emocji dostarczają też taneczne występy Agnieszki Radwańskiej, której od tej strony nie znaliśmy! Wcześniej sportsmenka zachwycała na korcie tenisowym, teraz natomiast na parkiecie. W ostatnim odcinku Agnieszka Radwańska mogła liczyć nie tylko na wsparcie swoich fanów, ale także Małgorzaty Sochy, która wraz z córeczką Zosią podziwiała jej występ z widowni. Zobaczcie zdjęcia poniżej.

Zobacz także: W tak fatalnych warunkach mieszka Joanna Mazur z "Tańca z Gwiazdami". Zobaczcie nagranie, które zszokowało jurorów i widzów

1/5
Małgorzata Socha wręczyła bukiet Agnieszce Radwańskiej
East News

Małgorzata Socha postanowiła wesprzeć Agnieszkę Radwańską z widowni, gdzie siedziała razem ze swoją córeczką Zosią. Po tanecznym występie tenisistki, Małgorzata Socha weszła na scenę i wręczyła Agnieszce piękny bukiet kwiatów. 

2/5
Małgorzata Socha i Agnieszka Radwańska przytulają się na scenie Tańca z Gwiazdami
East News

Na swoim profilu na Instagramie Małgorzata Socha pokazała również nagranie z Agnieszką Radwańską.

Aga, to było cudowne, dziękuję ci bardzo. Bardzo się wzruszyłam. To było wyjątkowe - powiedziała Małgorzata Socha, przytulając się do Agnieszki Radwańskiej.

 

3/5
Małgorzata Socha i Zosia robią sobie selfie
East News

Uwagę wszystkich zwracała oczywiście nie tylko sama aktorka, ale i jej córeczka, która siedziała obok, na kolanach dużo starszej dziewczynki. Zosia miała mistrzowską fryzurę - koronę z warkoczy. Aktorka i jej pociecha robiły sobie selfie na pamiątkę. 

4/5
Małgorzata Socha z córką Zosią na widowni Tańca z Gwiazdami
East News

Małgorzata Socha i Zosia były bardzo stylowe - 6-latka miała na sobie sukienkę w modny wzór kwiatów, natomiast aktorka postawiła na trendy od stóp do głów!

5/5
Małgorzata Socha w Tańcu z Gwiazdami
East News

Małgorzata Socha zaprezentowała się w obszernej marynarce i spódnicy za kolana, która jest hitem już od kilku sezonów. Do tego dobrała białe botki, w których widzieliśmy ją już na pokazie Łukasza Jemioła i które są jednym z najgorętszych trendów.

Zobacz także: Nie bój się białych botków! Noś je jak Małgorzata Socha. Zobacz, gdzie kupisz podobne modele