Małgorzata socha
Instagram
To najsłodsze zdjęcie, jakie dziś zobaczysz
1/5

 

Do tej pory Małgorzata Socha bardzo chroniła swoją prywatność. Nigdy nie pokazywała zdjęć męża czy córeczek na Instagramie. Ostatnio jednak to się zmienia! Aktorka co jakiś czas chwali się w sieci fotografiami z ukochanym mężem, a także coraz częściej pokazuje swoje dzieci, jednak takiego zdjęcia jak teraz, nie pokazała jeszcze nigdy wcześniej! Na najnowszej fotografii Małgorzaty Sochy możemy podziwiać całą trójkę jej pociech - Basię, Zosię i Stasia! Do tego po raz pierwszy pokazała twarz swojego synka. Zobaczcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: MAŁGORZATA SOCHA MA NOWĄ, MODNĄ FRYZURĘ. FANOM SIĘ PODOBA: "WOW, JAK NASTOLATKA"

2/5
Instagram

 

14 września Małgorzata Socha ogłosiła radosną wiadomość, że na świat przyszedł jej pierwszy syn, a trzecie dziecko - Staś! 

 

- I jeszcze... Staś. Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi - napisała wtedy aktorka na Instagramie i pokazała słodkie zdjęcie synka.

 

Zobacz: MAŁGOSIA SOCHA POKAZAŁA ZDJĘCIE Z MAMĄ. FANI SĄ POD WRAŻENIEM... OPISU FOTOGRAFII! 

3/5
Małgorzata socha
Instagram

 

Małgorzata Socha od tamtej pory co jakiś czas pokazywała synka, ale dopiero teraz na zdjęciu widać jego twarz! Sami zobaczcie na następnej stronie!

 

Zobacz: To rzadko się zdarza! Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki. Są prześliczne!

4/5
Małgorzata Socha
Instagram

 

Zdjęcie Małgorzaty Sochy jest urocze, tego nie da się ukryć. Aktorka bawi się ze swoimi dziećmi na podłodze i wygląda na bardzo szczęśliwą. 

 

Zobacz: "Ma talent, tylko nie ma szansy go pokazać. Powinna dać się oszpecić!" Zaskakujące słowa Łepkowskiej o karierze Małgorzaty Sochy

 
 
5/5
Małgorzata Socha
Instagram

Myślicie, że w przyszłości Małgorzata Socha zdecyduje się pokazać twarze swoich córeczek?

 

Zobacz: "Brzydula" wraca! Co z Małgosią Sochą, czyli Violettą Kubsińską? Niepokojące słowa gwiazdy!

Więcej na temat Małgorzata Socha