Małgorzata Socha pokazała nowe zdjęcie. "Nie mam macicy"
W mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Małgorzaty Sochy z transparentem. Aktorka poruszyła ważny temat dla kobiet. O co chodzi?

Małgorzata Socha jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Gwiazda od ponad dekady gra w popularnym serialu "Przyjaciółki", wcielając się w rolę Ingi. Widzowie kojarzą ją także z kreacji Violetty z "BrzydUli". Mimo sporego zamieszania wokół artystki ta niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Małgorzata Socha rzadko pokazuje swojego partnera i rodzinę w mediach. Ostatnio w sieci pojawiło się jej zdjęcie z transparentem z ważnym hasłem na temat zdrowia.
Małgorzata Socha z transparentem "Nie mam macicy"
Do mediów społecznościowych trafiło czarno-białe zdjęcie z Małgorzatą Sochą, które zdążyło już wywołać mnóstwo reakcji internautów. Na fotografii aktorka trzyma transparent z hasłem: "Nie mam macicy". Jak się okazuje, nie dotyczy to osobiście aktorki, ale granej przez nią postaci Ingi z serialu "Przyjaciółki". Zwrócono jednak uwagę na podjęty przez produkcję ważny temat dla zdrowia kobiet.
Zobacz także: Małgorzata Socha poinformowała o powrocie lubianej aktorki do "Przyjaciółek". "Zobaczcie kto do nas wrócił"

W serialu ''Przyjaciółki'' zostaje poruszony ważny temat kobiecych spraw. Serialowa Inga przechodzi operację usunięcia macicy. Jak to może wpływać na samopoczucie naszej bohaterki?
Chcesz zobaczyć tę treść?
Aby wyświetlić tę treść, potrzebujemy Twojej zgody, aby Instagram i jego niezbędne cele mogły załadować treści na tej stronie.
Wpis spotkał się z licznymi reakcjami. W komentarzach możemy zobaczyć wypowiedzi internautek, które są po lub czekają na ten zabieg. Fanki pokazały wsparcie zarówno serialowej Indze, jak i innym kobietom. Widzki doceniły też, że serial nie boi się podejmować trudnych tematów.
Ja też i polecam się badać, kobietki.
Ja właśnie czekam na operację usunięcia (przyp. red. - macicy).
W tym sezonie została poruszona już druga choroba i bardzo dobrze, może serial uświadomi kobiety i nie tylko.
Normalnie się żyje... W niczym nie odczuwam, że jej (przyp. red. - macicy) nie mam.
Ja jestem już osiem lat po usunięciu macicy i mam się bardzo dobrze. Nie straciłam kobiecości, nawet słyszę bardzo często komplementy. A co najważniejsze, pozbyłam się mięśniaków i nareszcie nie mam anemii.
Ja też jestem po operacji i jest ok.

Zobacz także: Wojtek Sawicki trafił na OIOM. Żona przekazała szczegóły
Ostatnio na temat regularnych badań wypowiedziała się gwiazda innego serialu. W październiku aktorka z "Klanu" trafiła do szpitala. Podczas pracy na planie pękł jej tętniak.
