Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich zarobkach
ONS

Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach: "Te kwoty robią wrażenie, ale tak naprawdę..."

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich zarobkach
ONS

Małgorzata Rozenek opowiedziała o swoich zarobkach! Prowadząca program "Projekt Lady" w rozmowie z Dzień Dobry TVN skomentowała ostatnie informacje magazynu Party o tym, że w zaledwie kilka godzin zarobiła 300 tysięcy złotych. Narzeczona Radosława Majdana właśnie taką sumę zgarnęła za przeprowadzenie kilku spotkań dla jednej z firm zajmujących się aranżacją wnętrz. Co powiedziała gwiazda stacji TVN?

Praca w telewizji, bycie na wizji, jest jednym z najważniejszych elementów naszej pracy, ale to nie ogranicza naszych możliwości tylko do pracy na wizji. Oczywiście, że prowadzenie spotkań, czy prowadzenie eventów, czy różnych konferencji jest dla nas nie tylko dodatkowym źródłem zarobków, ale też przede wszystkim takim zawodowym rozwojem - zdradziła Małgorzata Rozenek.

Dysproporcja między zarobkami osób pracujących w show-biznesie a osobami, które wykonują zawody - nie tylko te w sposób oczywisty ratujące życie czy służące ludziom - jest znaczna i jest może za duża. Z drugiej strony też należy pamiętać, że nasze wpływy nie są stałe i te kwoty, jak się je zbierze, one robią wrażenie, ale tak naprawdę jak się je rozbije na inny czas, już nie robią tak dużego wrażenia.

Przypominamy, że zarobioną sumę Małgorzata Rozenek wpłaciła ponoć na specjalne konto, na którym odkłada pieniądze dla swoich synów.

 

Zobacz także: Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się ślub Rozenek i Majdana! Kto za niego zapłaci?

 

Małgorzata Rozenek o swoich zarobkach.

Narzeczona Radosława Majdana zarobiła ostatnio 300 tysięcy złotych.

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39