Małgorzata Rozenek w jasnych spodniach, białych butach, rózowej czapce na ulicy z synem
1/4
Małgorzata Rozenek w jasnych spodniach, białych butach, rózowej czapce na ulicy z synem

Co robi Małgorzata Rozenek, gdy nie pracuje na planie swojego nowego show w stacji TVN? Jest mamą na pełen etat. Starszy syn Małgorzaty ma już dziewięć lat i chodzi do szkoły, a młodszy Tadeusz niedawno poszedł do zerówki.


Małgosia, razem z narzeczonym Radosławem Majdanem, są często widywani, gdy odprowadzają chłopców do szkoły i odbierają ich po zajęciach.

 

Paparazzi przyłapali Małgorztaę Rozenek, gdy odbierała swojego młodszego syna Tadzia z zerówki. Niesamowite, że chłopiec już tak wyrósł.


 

2/4
Małgorzata Rozenek w rózowej czapce, granatowym swetrze i białych butach z synem na ulicy

Podobno młodszy syn Małgosi Rozenek - Tadeusz - jest bardzo pilny i już nie może się doczekać aż pójdzie do prawdziwej szkoły. Ale to dopiero za rok.

3/4
Małgorzata Rozenek w jasnych spodniach, różowej czapce z daszkiem z synem Tadeuszem na ulicy

Już niebawem Małgorzata Rozenek może nie mieć tyle czasu, żeby odprowadzać i przyprowadzać codziennie synów po zajęciach, ponieważ ma coraz więcej nagrań swojego nowego show. Mimo że program będzie puszczany dopiero na wiosnę przyszłego roku, Rozenek już nad nim pracuje.

4/4
Małgorzata Rozenek w jasnych spodniach, białych butach, rózowej czapce na ulicy

Na rozpoczęciu roku szkolnego Małgorzata Rozenek wyglądała niezwykle szykownie. Ale w zwykły dzień lubi nosić sportowe rzeczy. Podoba Wam się Małgosia w takim wydaniu?

Więcej na temat Małgorzata Rozenek