Nowy program z Małgorzatą Rozenek
ONS

Rozenek poprowadzi nowy hit TVN. O ten kontrakt biło się wiele gwiazd stacji

Nowy program z Małgorzatą Rozenek
ONS

Małgorzata Rozenek wciąż utrzymuje status jednej z najpopularniejszych polskich gwiazd. Przed telewizory przyciąga milionową widownię, jej stylem inspirują się Polki, a media żyją jej związkiem z Radosławem Majdanem. Regularnie więc widujemy ją na okładkach najlepszych magazynów o show-biznesie. Przypomnijmy: Zakochani Rozenek i Majdan na okładce Party. Perfekcyjna opowie o ślubnych planach

Z potencjału swojej największej gwiazdy zdecydowanie zdaje sobie sprawę kierownictwo TVN. Kilka tygodni temu tabloidy spekulowały, że Małgorzata dostała propozycję zostania jurorką w nowej odsłonie "You Can Dance". Informacje okazały się nieprawdziwe, a stacja przygotowała dla niej coś jeszcze lepszego. Jak informuje "Party", Rozenek poprowadzi wiosną zupełnie nowy format, który ma być centralnym punktem wiosennej ramówki. Biły się o niego podobne wszystkie liczące się gwiazdy TVN.
 

Ten program był marzeniem wielu gwiazd TVN. Flagowy show wiosennej ramówki stacji poprowadzi Małgorzata Rozenek. Dyrektor programowy Edward Miszczak bardzo ją ceni i chce jak najlepiej wykorzystać jej ogromny potencjał. Dlatego prawa do nowego programu kupował z myślą o niej! Małgorzata połączy w nim swoje doświadczenie z "Perfekcyjnej Pani Domu" oraz "Bitwy o dom". Rozenek będzie robiła tym razem rewolucję, ale nie w polskich domach. Na świecie podobny program prowadzi Gordon Ramsay i jest to hit - zdradza w rozmowie z "Party" osoba z TVN.


A co ze ślubem gwiazdy? W końcu praca nad program będzie teraz pochłaniała lwią część jej czasu.


Wszystko w 2015 roku odbędzie się zgodnie z planem, ślub również - zapewnia znajomy Małgorzaty.


Będziecie oglądać nowe show z Małgorzatą Rozenek?

Zobacz: Rozenek szczerze o nałogach. Niektóre są już nieaktualne

Małgorzata Rozenek na premierze swojej trzeciej książki:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01