Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku Małgorzata Rozenek-Majdan i Mario Devidanovic Małgorzata Rozenek-Majdan i Beata Milczarek Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku
Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku
1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku

 

Małgorzata Rozenek-Majdan szaleje w Nowym Jorku! Co gwiazda programu "Projekt Lady" robi w USA? Wraz z makijażystą Beatą Milczarek wzięły udział w warsztatach makijażowych The Master Class! Tam spotkały rewolucjonistę świata beauty Mario Devidanovica, który na co dzień współpracuje z samą Kim Kardashian West. To jednak nie wszystko! W galerii przeczytacie szczegóły niebywałej podróży gwiazdy TVN!

 

Zobacz: Jak czuje się Radosław Majdan po wypadku? Musi przejść operację? Mamy komentarz!

2/6
Małgorzata Rozenek-Majdan i Mario Devidanovic

 

Do Nowego Jorku Małgosię Rozenek zaprosiła polska marka Phenicoptere - producent innowacyjnej rękawiczki do demakijażu i oczyszczania twarzy za pomocą wody GLOV! 

Podczas warsztatów makeupista Kim Kardashian zaprezentował najważniejsze makijażowe triki i omówił ulubione nowości kosmetyczne marek z całego świata! Małgorzata Rozenek-Majdan była zachwycona spotkaniem z tak popularnym specjalistą od wizażu. 

 

3/6
Małgorzata Rozenek-Majdan i Beata Milczarek

 

Małgosia miała okazję zobaczyć Nowy Jork z... pokładu helikoptera! Oczywiście nie zabrakło czasu na zakupy w ekskluzywnych butikach! 

 

4/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku

 

A jak w Nowym Jorku prezentowała się Małgorzata Rozenek-Majdan? Podobnie jak Anna Lewandowska uległa urokom topornych butów sportowych marki Louis Vuitton. Model Archlight (ok. 3700 zł) francuskiej marki to bez wątpienia luksusowe sneakersy sezonu! Gwiazda show „Iron Majdan” łączy je z prostą małą czarną o długości mini, na którą narzuciła lekki płaszcz o kroju kimona w kwiatowy print. Look skompletowała jedną ze swoich ulubionych torebek – modelem J’Adior od Diora (ok. 10000 zł) z doczepionym szerokim paskiem na ramię z graficznym napisem J’Adior (4000 zł).

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek straci program? Stacja TVN podjęła decyzję w sprawie jej show!

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku
6/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w Nowym Jorku
Więcej na temat Małgorzata Rozenek