Małgorzata Rozenek już wie, jak zrzuci zbędne kilogramy po trzeciej ciąży? Gwiazda TVN nie ukrywa, że chciałaby urodzić trzecie dziecko. Razem z Radosławem Majdanem często powtarzają, że chcieliby zostać rodzicami i nie wykluczają, że może się to zdarzyć już wkrótce. Małgorzata Rozenek już kilka miesięcy temu w rozmowie z nami przyznała, że jej fani z pewnością szybko zauważą, że spodziewa się dziecka ponieważ spodziewa się, że podobnie jak było w poprzednich ciążach, przytyje sporo kilogramów.

Reklama

Małgorzata Rozenek planuje kolejne dziecko

Gwiazda TVN w rozmowie z Super Expressem przyznała, że w zarówno w jednej jak i w drugiej ciąży przytyła 30 kilogramów. Wizja dodatkowych kilogramów nie przeraża jednak Małgorzaty Rozenek, która już wie, jak będzie mogła wrócić do idealnej figury.

Mimo że podczas jednej, jak i drugiej ciąży przytyłam 30 kg, okres swoich dwóch ciąż wspominam jako najpiękniejszy czas w życiu- powiedziała Małgorzata Rozenek. Są sposoby na zrzucenie ich po ciąży. Można i bardzo wiele kobiet sobie z tym radzi. Dlaczego ja bym miała sobie z tym nie poradzić? Oprócz ćwiczeń dbam o dietę. Gdy chcę schudnąć, bo odczuwam taką potrzebę, odstawiam gluten, laktozę i cukier. To są te składniki, które wyeliminowane z diety powodują, że można jeść praktycznie wszystko i nie tyć.

Kto wie, być może już wkrótce usłyszymy o ciąży Małgorzaty Rozenek! Trzymamy kciuki! A tymczasem zobaczcie, jak gwiazda TVN prezentowała się w 2010 roku, kiedy była w zaawansowanej ciąży.

Zobacz także: Zaskakujące wyznanie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Co powiedziała zapytana o ciążę?

Zobacz także

Małgorzata Rozenek w ciąży w 2010 roku.

East News

Reklama

Gwiazda TVN chciałaby po raz kolejny zostać mamą.

Reklama
Reklama
Reklama