Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy

Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek niedługo po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na swoim Instagramie bardzo mocny wpis. Gwiazda TVN nie ukrywała, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Po kilku dniach odważny wpis prowadzącej "Projekt Lady" zniknął z sieci. Portal pudelek.pl opublikował komentarz menedżera gwiazdy w tej sprawie. Zobaczcie, co odpowiedział. 

Zobacz także: Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Małgorzata Rozenek zdradziła, że "najgorsze już minęło"!

Małgorzata Rozenek usunęła swój wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menadżera gwiazdy

W czwartek 22. października Trybunał Konstytuacyjny ogłosił, że tzw. kompromis aborcyjny jest niezgodny z Konstytucją - oznacza to, że w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu kobieta nie będzie mogła poddać się aborcji. Wyrok wywołał fale protestów w całej Polsce, które z dnia na dzień nabierają na sile. Swoje głosy sprzeciwu w tej sprawie wyraziło również wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN opublikowała naprawdę mocny wpis na swoim Instagramie, w którym skrytykowała również partię rządzącą. 

Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK.
PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet - brzmiała część wpisu Małgorzaty Rozenek. 

Wpis szybko obiegł sieć i dotarł do wielu internautów, wywołując przy tym wiele emocji. Pojawili się oczywiście zwolennicy jak i przeciwnicy słów gwiazdy. Teraz jednak nie ma już po nim śladu na Instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek. Na ten moment nie pojawiło się również żadne oświadczenie, dlaczego post został przez gwiazdę usunięty. Portal pudelek.pl poprosił jednak o komentarz w tej sprawie menedżera gwiazdy, Wiktora Krajewskiego. 

Swoją decyzję związaną z postem Małgorzata wyjaśni, gdy przyjdzie na to odpowiedni moment. Niemniej jednak Małgorzata wspiera i solidaryzuje się z milionami Polek, czemu dała już wyraz - odpowiedział menedżer gwiazdy portalowi Pudelek.pl 

Małgorzata Rozenek usunęła bardzo odważny wpis na Instagramie, w którym wyraziła swoje oburzenie dotyczące wyroku Trybunału Konstytucyjnego. 

Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji

Menedżer gwiazdy wyjawił dla portalu pudelek.pl, że Małgorzata Rozenek wyjaśni swoją decyzję dotyczącą usunięcia posta w odpowiednim czasie. 

Małgorzata Rozenek w holograficznej kurtce
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56