Małgorzata Rozenek
East News
Newsy

Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy

Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy

Małgorzata Rozenek niedługo po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego zamieściła na swoim Instagramie bardzo mocny wpis. Gwiazda TVN nie ukrywała, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Po kilku dniach odważny wpis prowadzącej "Projekt Lady" zniknął z sieci. Portal pudelek.pl opublikował komentarz menedżera gwiazdy w tej sprawie. Zobaczcie, co odpowiedział. 

Zobacz także: Radosław Majdan wyszedł ze szpitala. Małgorzata Rozenek zdradziła, że "najgorsze już minęło"!

Jak często Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mówią do siebie: "kocham Cię"? To rozczulające!

Małgorzata Rozenek usunęła swój wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menadżera gwiazdy

W czwartek 22. października Trybunał Konstytuacyjny ogłosił, że tzw. kompromis aborcyjny jest niezgodny z Konstytucją - oznacza to, że w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu kobieta nie będzie mogła poddać się aborcji. Wyrok wywołał fale protestów w całej Polsce, które z dnia na dzień nabierają na sile. Swoje głosy sprzeciwu w tej sprawie wyraziło również wiele gwiazd, w tym Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN opublikowała naprawdę mocny wpis na swoim Instagramie, w którym skrytykowała również partię rządzącą. 

Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że skazywanie kobiety na donoszenie i rodzenie nieodwracalnie chorych dzieci, które po porodzie czeka tylko pełna męczarni egzystencja i bardzo bolesna śmierć, jest nieludzkie. Tak jak wczorajsza decyzja TK.
PIS JESTEŚCIE ODPOWIEDZIALNI ZA #piekłokobiet - brzmiała część wpisu Małgorzaty Rozenek. 

Wpis szybko obiegł sieć i dotarł do wielu internautów, wywołując przy tym wiele emocji. Pojawili się oczywiście zwolennicy jak i przeciwnicy słów gwiazdy. Teraz jednak nie ma już po nim śladu na Instagramowym profilu Małgorzaty Rozenek. Na ten moment nie pojawiło się również żadne oświadczenie, dlaczego post został przez gwiazdę usunięty. Portal pudelek.pl poprosił jednak o komentarz w tej sprawie menedżera gwiazdy, Wiktora Krajewskiego. 

Swoją decyzję związaną z postem Małgorzata wyjaśni, gdy przyjdzie na to odpowiedni moment. Niemniej jednak Małgorzata wspiera i solidaryzuje się z milionami Polek, czemu dała już wyraz - odpowiedział menedżer gwiazdy portalowi Pudelek.pl 

Małgorzata Rozenek usunęła bardzo odważny wpis na Instagramie, w którym wyraziła swoje oburzenie dotyczące wyroku Trybunału Konstytucyjnego. 

Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji

Menedżer gwiazdy wyjawił dla portalu pudelek.pl, że Małgorzata Rozenek wyjaśni swoją decyzję dotyczącą usunięcia posta w odpowiednim czasie. 

Małgorzata Rozenek w holograficznej kurtce
Instagram

Zobacz także
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek zaprojektowała czapki po 400 złotych. Co na to jej fani?

Małgorzata Rozenek

Burza pod wpisem Małgorzaty Rozenek! "Codziennie inna stylizacja, a pani mówi żeby kupować mniej?" Odpowiedziała!

 

Małgorzata Rozenek w białych spodenkach
Newsy
Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała!
Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała!

Małgorzata Rozenek już po raz drugi opublikowała wpis, w którym popiera strajk kobiet, ale tym razem w dużo łagodniejszej wersji. Kilka dni temu, niedługo po publikacji wyroku Trybunału Konstytucyjnego, gwiazda zamieściła na swoim Instagramie bardzo mocny post, w którym nie przebierała w słowach. Prowadząca "Projekt Lady" nie ukrywała, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Fani w komentarzach pod najnowszym postem gwiazdy dopytują, dlaczego Małgorzata Rozenek usunęła swój poprzedni wpis. Co im odpowiedziała? Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek usunęła swój mocny wpis w sprawie wyroku Trybunału Konstytucyjnego! Jest komentarz menedżera gwiazdy Małgorzata Rozenek opublikowała wpis popierający strajk kobiet. Fani dopytują, dlaczego usunęła poprzedni. Gwiazda odpowiedziała! W Polsce już od tygodnia trwają protesty kobiet, które nie zgadzają się na zaostrzenie prawa aborcyjnego. Wiele znanych gwiazd solidaryzuje się ze strajkującymi, a wśród nich jest Małgorzata Rozenek. Kilka dni temu mocny wpis gwiazdy szybko obiegł Internet, zyskując przy tym wielu zwolenników, jak również przeciwników tak ostrych słów. Jednak teraz nie zobaczymy już go na instagramowym profilu prowadzącej "Projekt Lady".  Małgorzata Rozenek usunęła swój wpis i dodała nowy, znacznie łagodniejszy. Nikt nas nie zatrzyma❗️⚡️ nikt nas nie uciszy❗️⚡️ - napisała pod zdjęciem z symbolem strajku kobiet, Małgorzata Rozenek.  W komentarzach pod nowym postem gwiazdy natychmiast pojawiły się pytania, dlaczego z profilu Małgorzaty Rozenek zniknął poprzedni wpis.   ...

Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji
Newsy
Małgorzata Rozenek bardzo ostro o decyzji Trubunału Konstytucyjnego! Gwiazda zwróciła się do polityków: "Jesteście odpowiedzalni za piekło kobiet"
Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie bardzo mocny wpis, w którym komentuje decyzję Trybunału Konstytucyjnego.

Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie bardzo mocny wpis, w którym komentuje decyzję Trybunału Konstytucyjnego. Gwiazda TVN nie ukrywa, że jest oburzona orzeczeniem Trybunału, który ogłosił, że przepisy dotyczące aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu są niezgodne z konstytucją. Małgorzata Rozenek skomentowała to, co wydarzyło się wczoraj (22 października) w naszym kraju, a przy okazji zwróciła się do hejterów. Musicie zobaczyć, co napisała w sieci!  Małgorzata Rozenek ostro o decyzji Trybunału Konstytucyjnego 22 października wydarzyło się coś, co zszokowało wiele osób. Trybunał Konstytuacyjny ogłosił bowiem, że tzw. kompromis aborcyjny jest niezgodny z Konstytucją- oznacza to, że w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu kobieta nie będzie mogła poddać się aborcji. W całej Polsce tysiące Polaków, którzy nie zgadzają się z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego wyszło na ulice, żeby protestować. Teraz swój sprzeciw wyraziła również Małgorzata Rozenek. Gwiazda TVN opublikowała w sieci naprawdę mocny wpis. Mam chorego męża w szpitalu, chorą mamę, której nie mogę odwiedzić, przestraszone starsze dzieci w domu i 4 miesięczne niemowlę, które potrzebuje spokojnej mamy. Wszyscy razem od niedzieli jesteśmy na kwarantannie. Szczerze mówiąc nie wiem, do kiedy, bo Sanepid do tej pory nie odezwał się do nas i po prostu nie mam siły oraz cierpliwości na konwenanse- zaczęła swój wpis na Instagramie. W dalszej części wpisu Małgorzata Rozenek zwróciła się do polityków: Kraj, w którym 98% aborcji wykonuje się ze względu na ciężkie i nieodwracalne wady płodu, zabronił nawet tego, skazując kobiety na niewyobrażalne cierpienie. Ponad 70% Polaków jest za aborcją w tym przypadku. Słusznie rozumując, że...

Maciej Musiał w serialu Pułapka
TVN/Hubert Komerski
Newsy
Internauci atakują Macieja Musiała za wsparcie Strajku Kobiet. "Taki z ciebie katolik?!"
Internauci atakują Macieja Musiała za wsparcie Strajku Kobiet. "Taki z ciebie katolik?!"

Maciej Musiał  na swoim profilu na Instagramie wyraził wsparcie dla kobiet protestujących przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji w przypadku ciężkiego upośledzenia płodu. Zamieścił symboliczny ale bardzo wymowny wpis, ważny dla wielu jego fanów. Ale pojawili się i tacy, którzy skrytykowali młodego aktora kwestionując jego wiarę i moralność!  Taki z Ciebie katolik? Wstyd! Zobacz także:  Studentka wygłosiła ostre oświadczenie podczas wykładu sędziego TK! "Zapomniał pan czym jest człowieczeństwo" To nagranie podbija sieć! Maciej Musiał wspiera Strajk Kobiet W czwartek Trybunał Konstytucyjny zdecydował, że aborcja z powodu trwałych i nieodwracalnych wad płodu jest niezgodna z konstytucją. Setki tysięcy osób wyszło na ulicę i protestuje w imieniu Strajku Kobiet. Swoje stanowisko na temat kontrowersyjnego wyroku publicznie wyrażają również gwiazdy.   Do tego grona dołączył również Maciej Musiał. Na swoim profilu opublikował symboliczne zdjęcie, na którym widnieje napis:  Wybór.  Aktor nie opatrzył swojej publikacji żadnym szerszym komentarzem, jednak na dla wielu tyle wystarczyło i w komentarzach wyrazili wdzięczność, że nie milczy w tak ważnej dla Polaków sprawie. Ale nie wszyscy byli tak wyrozumiali. Na profilu Macieja Musiała pojawiły się krytyczne komentarze uderzające w jego wiarę oraz moralność:  - Zabijanie niepełnosprawnych dzieci to segregacja i dyskryminacja - Taki z Ciebie katolik? Wstyd", - Chcesz być taki nowoczesny. Pokolenie zbotoksowanych nastolatek ze zrobionymi policzkami, które nie wiedzą, co ze sobą zrobić. Zero kultury, brak jakichkolwiek wartości. To jest Twój wybór? Celebryto! - Jaki wybór? Wybór to masz, jak kupujesz śniadanie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik