Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
ONS/Instagram
1/9
Małgorzata Rozenek
ONS/Instagram

Małgorzata Rozenek zabrała głos w sprawie zdjęć, które ostatnio wywołały burzę w Internecie. Słynąca ze świetnej figury gwiazda, chętnie zamieszcza na Instagramie odważne fotki. Jej niedawne zdjęcie w bieliźnie wzbudziło mieszane uczucia wśród fanów. Jedni byli zachwyceni sylwetką Małgosi (i słusznie!), a innym nie spodobało się, że mama dwóch synów, doradzająca innym kobietom, jak żyć z klasą, publikuje w sieci "takie" zdjęcia. Kilka dni wcześniej internauci oburzyli się z powodu innego zdjęcia prezenterki, zarzucając, że nogi gwiazdy zostały wydłużone przez grafika. Sprawa na tyle poruszyła Małgorzatę Rozenek, że postanowiła ona złożyć kilka słów wyjaśnienia w programu "Dzień dobry TVN".

 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Jej pytanie daje do myślenia!

 

Co powiedziała gwiazda TVN? Czy jest zawstydzona sprawą? I przede wszystkim, co na to jej mąż Radosław Majdan oraz rodzice prezenterki? Odpowiedzi na następnych stronach fotogalerii.

 

Polecamy: Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się zdjęciami z majówki. Jedno z nich wywołało burzę

2/9
Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek

Wśród ponad tysiąca postów, które opublikowałam na Instagramie, tak naprawdę kilka, około trzech czy czterech budzą kontrowersje właśnie z tego powodu, że są może mocno eksponujące ciało. Jakby ktoś prześledził mojego Instagrama, na nim widać wartości, które są dla mnie ważne. Widać też, że to jest po prostu zapis mojego życia. (...) Jak osiągam efekty diety, to po prostu mam ochotę się tym pochwalić. Po babsku, normalnie. Ja byłam przez moment zadowolona tym, co osiągnęłam i najnormalniej w świecie, po prostu wrzuciłam tę fotkę. Nie sądzę, żeby to kogokolwiek urażało - wyjaśniała Małgorzata Rozenek w DDTVN.

Gwiazda zdradziła również, że w czasie obu ciąż przytyła po 30 kilogramów, więc teraz jest dumna, że udało jej się wrócić do szczupłej sylwetki. Obecnie prezenterka jest w trakcie przygotowywania się do sezonu bikini, trenuje oraz stosuje dietę. Małgorzata Rozenek przyznała, że nie spodziewała się takich kontrowersji wokół jej zdjęcia. Odniosła się również do zdjęcia, które tego dnia opublikował Robert Lewandowski. Piłkarz pozuje na nim bez koszulki. Prezenterka zdziwiła się, że zdjęcie Lewego nie wywołało zamieszania, a jej - owszem. Małgorzata Rozenek zaapelowała o więcej luzu i uśmiechu. Zdradziła też, jak na zdjęcie zareagowali jej bliscy, w tym jej mąż Radosław Majdan.

3/9
Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek

Jedna z fanek zarzuciła Małgorzacie Rozenek, że jako mama dwóch synów nie powinna publikować w Internecie tak roznegliżowanych zdjęć. Prezenterka odniosła się również do tych zarzutów.

 

Moje dzieci widują mnie na wakacjach w takim stroju. Moje dzieci też wiedzą, jak teraz wygląda świat. Jak oglądamy Instagrama albo filmy, albo cokolwiek, to widzą, że jest bardzo wiele mam, które ćwiczą, które cieszą się swoją kobiecością. W naszym domu nie ma specjalnego eksponowania nagości, ale nie jest to też sytuacja ekstremalna. Staramy się zachowywać zupełnie swobodnie - zdradziła gwiazda.

A co na to rodzice Małgorzaty Rozenek?

Tata nie widzi w tym kompletnie nic złego. Mamie się to oczywiście nie podoba, ale taka jest rola mamy - dodała Rozenek.

 

Gwiazda przyznała również, że nadal nie zamierza pozować dla "Playboya". Podkreśla, że jej zamysłem nie jest epatowanie swoją seksualnością, lecz fizycznością, czyli efektami treningów i diety. A co na to Radek?

4/9
Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek

Radek jest zachwycony. Chociaż muszę przyznać, że zadzwonił do mnie i powiedział: "Wiesz serce mnie trochę zakuło, jak zobaczyłem to zdjęcie. Z zazdrości, że inni patrzą. Tego się akurat nie spodziewałam, szczególnie po nim - powiedziała Małgorzata Rozenek w TVN.

Te wyjaśnienia powinny uciąć kolejne dyskusje na temat odważnych zdjęć Małgorzaty Rozenek.

5/9
Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek
6/9
Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek
7/9
Małgorzata Rozenek
Instagram/Małgorzata Rozenek
8/9
Małgorzata Rozenek pokazała zgrabne nogi
Instagram
9/9
Małgorzata Rozenek odpowiedziała na krytyczne komentarze internautów
Instagram
Więcej na temat Małgorzata Rozenek