Małgorzata Rozenek w sukience w panterkę
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan właśnie świętują 3. rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji para zdecydowała się na wyjazd do Rzymu, w którym Małgorzata Rozenek jeszcze nigdy wcześniej nie była. Gwiazda zdaje szczegółową relację z wyjazdu na Instagramie, a przy okazji pochwaliła się stylizacją swoją i męża. Ubrania pary bez wątpienia są ważnym elementem świętowania rocznicy - Małgorzata i Radosław postawili bowiem na bardzo eleganckie stroje, które śmiało mogliby włożyć na swoje poprawiny po weselu!

Zobaczcie zdjęcia z Rzymu i przekonajcie się, w jakim stylu Małgorzata i Radek obchodzą swoją 3. rocznicę ślubu.

 

1/4
Małgorzata Rozenek w długiej sukni w Rzymie
Instagram

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywna w social mediach i nawet z okazji swojej rocznicy nie zamierza odkładać telefonu. Cały czas relacjonuje fanom swój pobyt w Rzymie.

Rzym przywitał nas przepiękną pogodą, jest 27 stopni, piękne słońce. To dobrze, bo plan zwiedzania mamy dosyć bogaty i na pewno będę chciała wszystko zobaczyć, szczególnie Koloseum, ale najpierw zjemy coś pysznego - wyznała gwiazda na Instastories i dodała, że ma ochotę na pizzę.

 

2/4
Małgorzata Rozenek w eleganckiej stylizacji w Rzymie z mężem
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan odwiedzili także Pałac Wenecki, gdzie chętnie nagrywali filmiki i gwiazda udawała prezenterkę telewizyjną. Przy okazji zaprezentowała swoją i męża stylizację.

Zaraz wam pokażę, jak moja Pysiula podszedł bardzo dosłownie do dress code’u na naszą dzisiejszą rocznicę - powiedziała Małgorzata. 

Radosław odpowiedział jej: Zaprosiłem cię na kolację z okazji rocznicy, więc musiałem się ubrać elegancko, a poza tym jesteśmy we Włoszech i wcale się tutaj nie wyróżniam.

3/4
Małgorzata Rozenek, Radek Majdan świętują swoją rocznicę ślubu
Instagram

Małgorzata Rozenek zwróciła uwagę, że w Rzymie jest mnóstwo elegancko ubranych ludzi, a także podzieliła się z fanami swoją refleksją na temat małżeństwa z Radkiem.

Usiedliśmy sobie w pięknej uliczce, pijemy winko za nasze zdrowie, cieszymy się tym, że jesteśmy tyle czasu razem, i że jeszcze tyle przed nami przede wszystkim - powiedziała gwiazda.

4/4
Małgorzata Rozenek w sukni w Rzymie
Instagram

Z pewnością Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na zawsze zapamiętają ten wyjazd, tak samo jak swój wyjątkowy ślub. Parze życzymy wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy i 100 lat razem!